PDA

Zobacz pełną wersję : EOS 20D nie blyska



block5
28-11-2004, 11:26
hej mam nowego Eosa 20D i jakos nie wiem jak zrobic zeby dzialala wbudowana lampa blyskowa, to znaczy np na trybie zielonego kwadracika przy slabym swietle aparat podnosi mi lampe, dobiera odpwiedni czas robi zdjecie ale lampa nie blyska czego efektem jest ciemne zle naswietlone zdjecie. Myslalem ze moze cos namieszalem jak sie bawilem ale zresetowalem ustawienia do fabrycznych i dalej niedziala. Moze poprostu cos jest nie tak z lampa lub aparat jest walniety. Ale generalnie zdjecia normalnie robi i wszystkie inne funkcje jak narazie dzialaja, przynajmniej tyle ile udalo mi sie sprawdzic. Moze update firmware by cos dal narazie mam oryginalna wersie taka jaka byla z aparatem czyli 1.0.2 a jest juz 1.0.5

prosze o pomoc, rady

Dziekuje i pozdrawiam
Maciek

Anonymous
28-11-2004, 16:40
ustaw sobie M i walnij zdjecie z otwarta lampe najlepiej w ciemnym ,mrocznym pokoju jesli nie dziala blysk to oddaj na gwarancje bo to pewnie wina lampy. :twisted:

block5
28-11-2004, 20:51
Niestety ale wyglada ze chyba czeka mnie serwis, jeszcze jutro zrobie test z zewnetrzna lampa blyskowa, moze to cos z elektronika blysku

pozdr
Maciej