PDA

Zobacz pełną wersję : A300,czy warto?



badseeds
19-02-2004, 01:15
potrzebuje waszej opini o canon A300.

Vitez
19-02-2004, 02:09
potrzebuje waszej opini o canon A300.
Czy moglbys sie troszke rozpisac? Np do czego ci potrzebny aparat - wtedy latwo bedzie zaopiniowac "czy warto" .
Bo ja np na dzien dobry moge napisac - nie warto, bo aparatow bez zoomu optycznego nie warto brac. Lepiej wziac A60.

badseeds
19-02-2004, 02:20
potrzebuje waszej opini o canon A300.
Czy moglbys sie troszke rozpisac? Np do czego ci potrzebny aparat - wtedy latwo bedzie zaopiniowac "czy warto" .
Bo ja np na dzien dobry moge napisac - nie warto, bo aparatow bez zoomu optycznego nie warto brac. Lepiej wziac A60.

potrzebny mi do robienia zdjeć, chcę poprostu wiedzieć co o nim mozecie powiedziec, moge go miec za 500 zl a do tej pory robilem zdjecia photoshotem w kamerze 0.8pi.a mam dosc ciaglego poprawiania jakosci,

czy duzo lepiej kupic premier DC3301 POYDRAWIAM

Vitez
19-02-2004, 04:55
moge go miec za 500 zl ,czy duzo lepiej kupic premier DC3301

Jesli upierasz sie przy tej cenie to zdecydowanie Canon A300. Zapomnij o Premierach, Trustach, Mustekach, Aptekach itp tanich badziewiach - to firmy nie znajace sie nic na optyce, odrobine na elektronice, a liczace na naiwnosc klienta ktory kupi pstrykadelko tracac przy tym forse. Canon A300 robi przynajmniej 3 razy lepsze zdjecia niz Premiere.
A jak ci zabraknie kiedys zoomu optycznego (tak jak mi - ponad 2 lata temu gdy mialem Canona A100) to dozbierasz sobie i kupisz cos lepszego :)

badseeds
19-02-2004, 11:32
dziekuje za pomoc , w takim razie zastanawiam się czy lepiej nie poczekać i kupić rzeczywiście coś lepszego(może A80), a narazie jeszcze pstrykać w kamerze(panasonicNV-DS29EG( słaba jakość zdjęć, czasem się udają)
POZDRAWIAM

Vitez
19-02-2004, 21:17
dziekuje za pomoc , w takim razie zastanawiam się czy lepiej nie poczekać i kupić rzeczywiście coś lepszego(może A80)

Lepiej kupic i robic zdjecia niz nie kupic i nie robic zdjec (kamera zdjecia nie zrobisz tak jak aparatem filmu nie nakrecisz). Kup A300, a nad czyms lepszym mozesz sie zaczac zastanawiac gdy naprawde zacznie brakowac ci mozliwosci A300. Za 500zl nic lepszego nie dostaenisz, a najblizszy wyzszy prog - A60 to juz wydatek min 1000zl (nowy z akcesoriami, sprowadzany a nie ze sklepu). A80 to juz okolice 1700zl (plus akcesoria, rowniez nie ze sklepu) - zanim tyle nazbierasz (nie ma raczej na raty) lub zanim stanieje na tyle bys mogl dozbierac to pewnie okolo rok minie, a w tym czasie zrobisz tysiace dobrych zdjec Canonem A300.

badseeds
19-02-2004, 22:15
wielkie dzieki pomogłeś mi w rozwiązaniu dylamatu. pozdrawiam-szacunek