PDA

Zobacz pełną wersję : Pilot KT RC-1



rwojtek
02-09-2006, 19:24
Witam kolegów. Czy ktoś z Was używał lub używa pilota KT RC-1 zakupionego ze strony www.fidol.pl? Jest to podobno zamiennik.Chodzi mi dokładnie o to co sprzedający pisze w opisie na allegro:"Przed użyciem należy włączyć tryb wyzwolenia migawki za pomocą pilota w funkcjach aparatu." Posiadam 350d i nijak nie mogę znaleźć takiego trybu w moim aparaciku. O co tu chodzi? Czy może ktoś mi to wyjaśnić? Z góry wielkie dzięki i pozdrawiam.

a.z
02-09-2006, 20:04
aby aparat reagował na pilota musisz uaktywnić tę funkcję drugim guzikiem w dół po prawej stronie wizjera . Tam jest symbol pilota . Taki pilot to super sprawa :lol: , dużo lepsze od wężyka , zwłaszcza w terenie .Tylko dlaczego :confused: :confused: :confused: nie ma czegoś takiego do 5D :cry: :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: :evil:

arekko
02-09-2006, 20:05
str 49 instrukcji wszystko Ci wyjaśni :)

zanussi
03-09-2006, 01:28
ha... a dlaczego 5d nie ma lampy wbudowanej? i normalnego wężyka typu Leica ;)

rwojtek
03-09-2006, 10:21
Koledzy dzięki za podpowiedź. Chyba Częściej muszę zaglądać do instrukcji obsługi. :grin:
A jeśli chodzi o 5d, to w zasadzie po co mu lampa skoro przy iso 1600 wychodzą piąkne zdjęcia. Po ciemku to raczej się nie robi zdjęć, chyba, że nieba lub architekturę, ale wtedy po co lampa? Pozdrawiam.