PDA

Zobacz pełną wersję : Ksiazka dotyczaca fotografii studyjnej, ktos zna?



LukasS
22-11-2004, 23:37
Witam

poszukuje jakichs publikacji nt. fotografii studyjnej, przeznaczonej dla amatorow badz poczatkujacych (na jedno wychodzi), jesli ktos zna jakas i wie w jakiej ksiegarnii interenetowej mozna zakupic, bylbym wdzieczny za linki.

Pozdrawiam

LukasS

McKane
23-11-2004, 02:02
Ja mam ksiazke Freemana "Fotografia Studyjna" i do tego moge Ci ja dac za darmo bo lezy u mnie na dysku w formacie PDF :) Zaraz wrzuce na ftpa i dam namiary

[ Dodano: 23-11-2004 ]
IP: 83.29.226.129 port 2121
User: temp
Pass: temp

Ftp stoi na neostradzie wiec adres IP bedzie wazny do 18 dzisiejszego dnia. Lacze jest nieobciazone zadnym p2p wiec te 50 MB powinno szybko zejsc. Podalbym adres z dyndnsa ale po ostatnich doswiadczeniach z nieuczciwymi internautami tego nie zrobie.

ryhu
23-11-2004, 08:52
tez chcialem sobie pobrac i nie laczy mi sie :-(

Vitez
23-11-2004, 09:23
Podalbym adres z dyndnsa ale po ostatnich doswiadczeniach z nieuczciwymi internautami tego nie zrobie.

Ja po doswiadczeniach z nieuczciwymi internautami ponad 5 lat temu zainstalowalem sobie antywirusa i firewalla :roll: .

LukasS
23-11-2004, 12:30
Dzieki za pomoc, ksiazke wczoraj znalazlem :)
http://kazzuya.com/duddie/pics/trashcan/mirror/studio/fs_mf_v02a.pdf (szkoda ze skan slabej jakosci)

Jakby ktos znal jeszcze jakies publikacje bylbym wdzieczny.

Jurek Plieth
23-11-2004, 12:31
tez chcialem sobie pobrac i nie laczy mi sie :-(
U mnie to samo :cry:

McKane
23-11-2004, 13:54
Powinien sie laczyc ale skoro mowicie ze nie to wieczorem sprawdze i dam znac.

Do Viteza: Mam sprzetowego firewalla, antywirusa i IDS'a. Ale to o niczym nie swiadczy a juz napewno nie o tym ze moja siec jest bezpieczna :(

Vitez
23-11-2004, 15:53
Do Viteza: Mam sprzetowego firewalla, antywirusa i IDS'a. Ale to o niczym nie swiadczy a juz napewno nie o tym ze moja siec jest bezpieczna :(

Jesli nie jestes pewien swoich zabezpieczen to po co je instalowac? ;) . Przy takich zabezpieczeniach stwierdzenie "nie podam dyndnsa bo ktos tam kiedys tam sie bawil i sie boje" brzmi jedynie jak stwierdzenie paranoika a nie jak rozsadny powod 8) . Sorry za offtop, po prostu mam takie zdanie.

Tomasz Golinski
23-11-2004, 19:00
Vitez, a niby czemu wasza sieć bankowa ma odcięty dostęp z zewnątrz? Nie jesteście pewni swoich zabezpieczeń? :twisted: :twisted:

krwisty
23-11-2004, 19:25
Jesli nie jestes pewien swoich zabezpieczen to po co je instalowac? ;)

Oj, no to troche bylo mocne szczerze powiedziawszy. Pewnosci nie mozna miec nigdy, przenigdy. Chociazby sie IMvHO uzywalo najlepszych algorytmow, najdluzszych kluczy, najbardziej zlozonych regul dla firewalli i tak znajdzie sie ktos, kto znajdzie kiedys luke i ja tez wykorzysta.

Tomasz Golinski
23-11-2004, 19:54
krwisty, raczej najprostrze reguły dla firewalla są najlepsze, np. deny all ;)

krwisty
23-11-2004, 19:59
raczej najprostrze reguły dla firewalla są najlepsze, np. deny all

No tak, to w sumie rozwiazuje wszelkie klopoty - musze zwrocic honor Vitezowi, wtedy mozna byc wlasciwie pewnym tego bezpieczenstwa :P

McKane
23-11-2004, 22:28
Do Viteza: Mam sprzetowego firewalla, antywirusa i IDS'a. Ale to o niczym nie swiadczy a juz napewno nie o tym ze moja siec jest bezpieczna :(

Jesli nie jestes pewien swoich zabezpieczen to po co je instalowac? ;) . Przy takich zabezpieczeniach stwierdzenie "nie podam dyndnsa bo ktos tam kiedys tam sie bawil i sie boje" brzmi jedynie jak stwierdzenie paranoika a nie jak rozsadny powod 8) . Sorry za offtop, po prostu mam takie zdanie.

Czy napisalem ze sie boje ? Nie podaje dyndnsa bo taka jest moja polityka bezpieczenstwa. Co do stwierdzenia o pewnosci zabezpieczen i ich instalowaniu to nie skomentuje bo wielu juz bylo takich ktorym sie wydawalo ze ich system jest bezpieczny.

Teraz do rzeczy. Cos ten serwer ftp ma problemy z praca na niestandardowym porcie (albo ze mnie cienias :lol: ).
Nowy namiar to
ip: 83.29.228.89
user temp
pass temp
Zycze milego sciagania
Port standardowy 21

Jurek Plieth
23-11-2004, 22:34
Teraz do rzeczy...
Ciągnę. Dzięki :D

McKane
23-11-2004, 22:37
Cale pasmo dla Ciebie :)

Vitez
24-11-2004, 10:01
Vitez, a niby czemu wasza sieć bankowa ma odcięty dostęp z zewnątrz? Nie jesteście pewni swoich zabezpieczeń? :twisted: :twisted:

Nie. Po prostu nie ma takiej potrzeby by byla dostepna z zewnatrz :roll: , wiec po co ma byc... dla picu? :twisted:

McKane
24-11-2004, 13:54
Pewnie sie boicie :mrgreen:

[ Dodano: 24-11-2004 ]
Ok ip zmienione dzieki naszej milosciwej tpsie .. jesli jeszcze ktos bedzie chcial sobie sciagnac te ksiazke prosze o kontakt na priv