PDA

Zobacz pełną wersję : Total training for adobe photoshop cs2



Shadow
30-08-2006, 10:24
Posiada ktoś może ten film instruktarzowy ? Warte to jest kupienia ?

http://www.totaltraining.com/prod/adobe/photoshopcs2.asp?mscsid=#presenter

mor_feusz
30-08-2006, 10:31
Ja mam kupilem dla szwagra powiem tak. Wczesniej byl tylko paint (takie sobie rysuneczki rysowal). Teraz smiga jak przecinak w PSie a bez Adobe Bridge to zyc nie potrafi. Jest bardzo zadowolony (samo mowi ze troche rzeczy mu zostalo nie da sie odrazu byc expertem. Jak ma problem to wie co gdzie w trawie piszczy) Jesli nic nie wiesz o PSie to sie przyda (sam musze obejrzec jak bede mial czas)

Shadow
30-08-2006, 10:44
Ja mam kupilem dla szwagra powiem tak. Wczesniej byl tylko paint (takie sobie rysuneczki rysowal). Teraz smiga jak przecinak w PSie a bez Adobe Bridge to zyc nie potrafi. Jest bardzo zadowolony (samo mowi ze troche rzeczy mu zostalo nie da sie odrazu byc expertem. Jak ma problem to wie co gdzie w trawie piszczy) Jesli nic nie wiesz o PSie to sie przyda (sam musze obejrzec jak bede mial czas)

Aha. No ja PS w stopiu podstawowym znam. Bardziej interesują mnie jakieś zaawansowane możliwości. Ale jeśli tam jest 21h filmu to chyba nie skupili się tylko na tym jak likwidować czerwone oczka :)

rysiaczek
30-08-2006, 13:27
W TT jest duuzzo lania wody i czestego powtarzania a to skrotow klawiaturowych, a to do czego sluzy suwaczek itd itd. Z jednej strony wymaga to znacznie wiekszego czasu, zeby pochlonac calosc, ale z drugiej jest to naprawde bardzo dobry sposob na zapamietanie pewnych sztuczek, czy chociazby skrotow klawiat. Ogolnie wiele ciekawych rzeczy mozna sie nauczyc (nie tylko poczatkujacy), i przyspieszyc niektore operacje.
Podobalo mi sie to, ze pokazywane czesto byly rozne sztuczki, ktore pozwalaja w prosty i szybki sposob uzyskac jakis zamierzony efekt. No i oczywiscie polykanie wiedzy przez ogladanie (a nie czytanie) jakos tak inaczej wchodzi:)

Routlaw
30-08-2006, 13:31
Mam TT od jakiegoś czasu.. Jedak ciągle nie moge usiąść do niego bo zawsze jest cos innego.. Ale z pierwszych kilkudziesieciu minut wnioskuje że można się dużo nauczyć...

mor_feusz
30-08-2006, 14:35
W podstawowym stopniu tez znam. Ale dzieki temu filmikowi szwagier zobi wszystko szybciej (a na kompie sie zna tyle co nic do dzis boi sie zainstalowac windowsa)

Shadow
30-08-2006, 14:58
W podstawowym stopniu tez znam. Ale dzieki temu filmikowi szwagier zobi wszystko szybciej (a na kompie sie zna tyle co nic do dzis boi sie zainstalowac windowsa)

czyli warto, dzięki.