PDA

Zobacz pełną wersję : program do robienia filmow ze zdjęć...



dyzmas
29-08-2006, 21:48
Poszukuję takowego. Chciałbym zrobić prezentację(film z muzyką) ze zdjeć. Jest jednak pewien problem. Zależałoby mi, by program miał funkcję "zoom" - czyli pokazywał cześć zdjęcia i przejezdzal na inny fragment, bądź pokazywał zdjęcie od "szczegółu do ogólu". Gdyby jeszcze programik był darmowy to już wogóle byłoby gites... Ma ktoś coś takiego ?

Nemoz
30-08-2006, 14:00
Zagladnij tutaj:
http://www.luminous-landscape.com/reviews/software/photo2movie.shtml

I strona producenta:
http://www.lqgraphics.com/software/phototomovie.php

Pozdrawiam!

januszP.
30-08-2006, 14:22
ja od dawna robie na Ulead VideoStudio ostatnio na allegro kupiłem wersję Videostudio10 z polską nakładka i kilkoma gadzetami. Bardzo prosty i moim zdaniem b. dobry!. Robię dużo zdjęć w formie pokazu (DVD) z podkładem muzycznym.
Jest to super sprawa przy pokazie zdjęć z wyjazdów wakacyjnych imprez towarzyskich itp. Nie jest to diaporama ale jej namiastka! bardzo przyjemna . Nie nudzi oglądaczy (pokaz do 20 min.). Program też jest świetny (a przede wszystkim do tego został stworzony) do montażu filmów video z kamer cyfrowych. (i nie tylko)
Polecam
Janusz

Bagnet007
30-08-2006, 14:24
Adobe Premiere też robi takie przejścia, no ale darmowy nie jest :-|

kris75
30-08-2006, 14:39
Polecam PicturesToExe - to prawdziwy program do diaporam a wersja 5.0 posiada juz funkcje zoom, scrooling i animowane obiekty.

januszP.
30-08-2006, 14:41
Profesjonalnym programem do robienia diaporam jest Wings Platinum. Jest uproszczona wersja za darmo na kilkadziesiat otwarć do sciągniecia za darmo. Jest (ta uproszczona wersja) w zupełności wystarczająca:;-) napewno w googlach znajdziesz

kris75
30-08-2006, 15:37
moim zdaniem dla domowego uzytku to szkoda zachodu to program przeznaczony do projektorow sterujacy kilkoma ekranami ciekawi mnie tylko czy generuje obraz rownie dobrej jakosci jak PTE - niestety jakichkolwiek sampli brak zeby sie o tym przekonac

mor_feusz
30-08-2006, 17:41
Moze z innej beczki a Windows Move maker tego nie przelknie? nigdy nie probowalem i ne zamierzam ale moze?

KuchateK
30-08-2006, 19:21
WMM jest kiepski... Ma tam jakies efekty, ale strasznie duzo trzeba klikac aby cokolwiek zrobic z ich wykorzystaniem. A efekty i tak marne z racji zerowej kontroli nad tymi efektami. Do zdjec zdecydowanie odradzam.

mxw
04-09-2006, 11:45
tylko jeden: Microsoft Photo Story 3 - prosty w obsłudze, skuteczny (nie powiesił mi się ani razu :shock:), ma wszystkie niezbędne funkcje (przejścia, efekty, zoom, pan&zoom, sterowanie przejściami, prędkością, napisy, muzyka, generowanie własnej muzyki itp. itd.) - do tego darmowy* dla wszystkich użytkowników Windows XP. polecam. 8-)

* darmowy do 300 zdjęć w pokazie i wyjściu typu plik *.wmv; za pluginy do nagrywania VCD, Super VCD i DVD trzeba już płacić (ale możemy też nagrać wmv na płytę innym programem, np. nero - wtedy za darmo ;))

jedyny minus: nie można wpleść pomiędzy zdjęcia kawałków filmów... :(

Lipa
23-09-2006, 22:25
a wlasnie jest jakis polski program do robienia filmow ze zdjec ?? prosze o szybka odpowiedz

mruczek
23-09-2006, 22:31
Poszukuję takowego. Chciałbym zrobić prezentację(film z muzyką) ze zdjeć. Jest jednak pewien problem. Zależałoby mi, by program miał funkcję "zoom" - czyli pokazywał cześć zdjęcia i przejezdzal na inny fragment, bądź pokazywał zdjęcie od "szczegółu do ogólu". Gdyby jeszcze programik był darmowy to już wogóle byłoby gites... Ma ktoś coś takiego ?

Gdybyś miał macintosha, to taki efekt otrymałbyś za pomocą iPhoto. Niestety w sprawie PC nie jestem Ci wstanie wskazać nic konkretnego. Może Picasa, wiem, że robi ruchomy pokaz slajdów z delikatnym powiększeniem. Niestety w niej nie da się chyba ręcznie ustawić miejsa skąd dokąd ma iść ten zoom na zdjęciu.

jarecki
25-09-2006, 22:11
Jest polski program do robienia prezentacji slajdów FotoOffice3 firmy GData.
Możesz robić prezentacje jako plik .exe,.html,.pdf oraz nagrywać VCD,S-VCD,lub DVD.Ewentualnie możesz użyć do robienia filmów ze zdjęć Pinnacle Studio który jest po polsku.

Fireman
27-09-2006, 21:51
Moja propozycja to MemoriesOnTv.
http://www.codejam.com/slideshow/index.htm