PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy serwis www.p-l.pl



lis2
26-08-2006, 16:57
Serdecznie zapraszam do nowego serwisu fotograficznego TO NIE JEST MIEJSCE NA REKLAMĘ ! - admin

Serwis ten będzie inny niż wszystkie, a mianowicie będzie moim zdaniem bardziej obiektywny, tzn. aby obejrzeć komentarze do danego zdjęcia trzeba będzie samemu najpierw wystawić opinię (brak sugerowania się innymi), jeśli ktoś będzie chciał najpierw obejrzeć opinie a potem sam wystawi, to jego komentarz będzie mniej ważny (w kolorze szarym).

Pozdrawiam
Krzysztof Kotlarek

snow
26-08-2006, 17:05
jeśli ktoś będzie chciał najpierw obejrzeć opinie a potem sam wystawi, to jego komentarz będzie mniej ważny (w kolorze szarym).


:lol: :lol: :lol: :lol:

ripek
26-08-2006, 17:21
Prawie jak serwis WWW - a prawie robi wielką różnicę.
Autor nie słyszał o robieniu miniaturek o proporcjonalnych bokach ?

Śmiech...

lis2
26-08-2006, 17:27
W wiekszosci przypadkow, zdjecia sa proporcjonalnie zmniejszane. Czasem jednak wymiary sa specyficzne i musialem stanac przed wyborem czy kadrowac zdjecie czy deformowac. Wybralem to drugie, proste

nastier
26-08-2006, 17:42
dziwne, bo w mojej prywatnej galerii zdjecia zmniejszaja sie bez obcinania i deformowania czegokolwiek:roll:

lis2
26-08-2006, 17:46
Ale ja chcialem miec jednakowa wysokosc zdjec No i zeby stale miescilo sie 6 w lini. Jezeli bym nie ucinal rozmiaru ktory czasem przekroczy pare pixeli, to by sie robil syf

sergi
26-08-2006, 18:29
zobaczyłem te porozciągane i pozwężane miniaturki i podziękowałem... dalej nie chciało mi sie już wchodzić.

Jac
26-08-2006, 20:24
przenosze do odpowiedniego dzialu ! , poza tym podchodzi to pod reklame, a tak sie sklada ze forum potzrebuje pieniedzy ;-) wiec moze ktos cos wplaci :twisted:

nastier
26-08-2006, 21:12
Ale ja chcialem miec jednakowa wysokosc zdjec No i zeby stale miescilo sie 6 w lini. Jezeli bym nie ucinal rozmiaru ktory czasem przekroczy pare pixeli, to by sie robil syf

na to tez jest sposob - dajesz ograniczenia w tworzeniu miniatury i skrpyt automatycznie zmniejszy go do wymaganej wielkosci.

Vitez
27-08-2006, 01:15
Ale ja chcialem miec jednakowa wysokosc zdjec No i zeby stale miescilo sie 6 w lini. Jezeli bym nie ucinal rozmiaru ktory czasem przekroczy pare pixeli, to by sie robil syf


Ale bo TY chciales... a spojrzales na to potem z boku jak to wyglada? Najwyrazniej nie i stad masz opinie.
No ale powodzenia w prowadzeniu dalej serwisu tak jak TY chcesz a nie wg opinii potencjalnych odbiorcow :roll: .

lis2
27-08-2006, 02:07
Przyznaje popelnilem blad. Myslalem ze nie bedzie to az tak przeszkadzac. teraz musze pomyslec, jak z niego wybrnac, dzieki za uwage.

Poprawilem juz, kazde kolejne zdjecie powinno byc ladne, dzieki za mobilizujaca krytyke :)