PDA

Zobacz pełną wersję : canon s1 wgrywanie plikow



zbylu
19-11-2004, 03:11
Witam

Mam pytanie. Czy jest mozliwosc wgrania do Canona S1 innych plikow niz jpg. Przykladowo chcialbym wgrac filmik zeby go pozniej pokazac na Tv a nie moge. Probowalem oszukac aparat i zmieniac rozszerzenie ale to nie pomaga bo aparat wykrywa ze to nie jest zdjecie. :(

Pomożcie

Ender
19-11-2004, 12:36
Na karte mozesz wgrac dowolny plik - o ile posiadasz czytnik. Problem jest z tym, ze aparat to nie komputer - nie odtworzy ci kazdego pliku. Co do filmikow, IMHO powinien odtworzyc taki, ktory bedzie zakodowany w taki sam spob w jaki sam aparat koduje.

zbylu
19-11-2004, 15:09
O to chodzi wlasnie ze chcialbym pominac zabawe z czytnikiem. Czy jest jakis inny sposob zeby za pomoca usb przegrac te pliki???

Vitez
19-11-2004, 17:22
Czy jest jakis inny sposob zeby za pomoca usb przegrac te pliki???

Wyszukiwarka sie zepsula?
Tu masz instrukcje. Nie wiem czy dziala. Mi sie udalo Total Commanderem kiedys ale nie pamietam czy w ten sam sposob... chyba tak.
http://canon.hazan.ys.pl/viewtopic.php?t=1457&start=0

zbylu
19-11-2004, 17:42
Vitez, nic sie nie zepsulo. Probowalem ten sposob. Spoko mam dostep do aparatu. Widzi wszystko. Kasowac pliki moge, kopiowac moge na dysk tez.

A L E:

kopiowac na CF nie moge!!!

Wiec doradz mi co zrobic. A jak juz to zrobiles to spawdzales czy mozesz wgrywac do aparatu pliki???

Vitez
19-11-2004, 23:35
A jak juz to zrobiles to spawdzales czy mozesz wgrywac do aparatu pliki???

No wlasnie nie... zalezalo mi tylko by zgrac. A sam mam czytnikow 3 w tej chwili.. jeden CF na USB 1.1 - moge ci odstapic, jeden na USB 2.0 i jeszcze czytnik w databanku (ten najczesciej ze soba nosze do pracy, filmy itp ).