PDA

Zobacz pełną wersję : Ceny lustrzanek Canona za rok-półtora ?



lucien
19-11-2004, 00:58
Witam. Chciałem się dowiedzieć jak według Was będą się kształtowały ceny lustrzanek Canona, czy pojawią się jakieś nowe, tańsze modele ? Może następca EOS-a 300D (?) przez co ten ostatni potanieje - czy to raczej mało prawdopodne. Chodzi mi o perspektywę rok-półtora.

Tequil
19-11-2004, 03:50
Nikt nie jest w stanie tego przewidziec jak to bedzie u Canon'a, to jest uwarunkowane co pokaze konkurencja jesli nastepca Nikona D100 okaze sie "hitem" tak jak jego mlodszy brak D70 to i ceny 20D spadna o kilka setek Generalnie ceny ida w dol wystarczy przestudiowac historie cenowa poczwaszy od 30D gdzie na poczatku aparat w Polsce byl wart notabene! 25 tys zł pozniej D60 korego cena scylowana (na poczatku) w granicach 13000zł pozniej 10D 9500zł no i wreszcie 20D za 6300zł... Sadze ze Canon wypusci na wiosne udanego nastepce 300D Tudziez po nauczce HACKu - WASIAWARE nie bedzie to az tak okrojony w funkcje aparacik w porownaniu do aparatu klasy 20D...

kavoo
19-11-2004, 08:14
Witam. Chciałem się dowiedzieć jak według Was będą się kształtowały ceny lustrzanek Canona, czy pojawią się jakieś nowe, tańsze modele ? [...] Chodzi mi o perspektywę rok-półtora.
Ja niestety nie jestem w stanie odpowiedziec na to pytanie - szklana kule pozyczylem koledze i jeszcze nie oddal ;-)

sergi
19-11-2004, 11:48
nie potrzeba mieć szklanej kuli aby odpowiedzieć na to pytanie. wystarczy minimalna wiedza nt działania rynku.

muflon
19-11-2004, 11:55
nie potrzeba mieć szklanej kuli aby odpowiedzieć na to pytanie. wystarczy minimalna wiedza nt działania rynku.
No to czekamy, aż się tą wiedza podzielisz :)

Vitez
19-11-2004, 12:53
Tak jak napisalem w twoim gdybaniowym watku o Minolcie A2 - popytaj na pl.misc.paranauki - tam sa wrozbici.
Nie prosciej zalozyc watek "Co lepsze Minolta A2 czy Canon 300D" w tamty podforum 'Sprzet fotograficzny - inny' ?
Ale odpowiedz i tak znasz - 300D.
Ale nie spodziewaj sie ze za rok bedzie kosztowal tysiac zl , Minolta tez nie :P

Tytus
19-11-2004, 22:06
Tak jak napisalem w twoim gdybaniowym watku o Minolcie A2 - popytaj na pl.misc.paranauki - tam sa wrozbici.
Nie prosciej zalozyc watek "Co lepsze Minolta A2 czy Canon 300D" w tamty podforum 'Sprzet fotograficzny - inny' ?
Ale odpowiedz i tak znasz - 300D.
Ale nie spodziewaj sie ze za rok bedzie kosztowal tysiac zl , Minolta tez nie :P

ale 2000-2500 spokojnie