PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie kupić Manfrotto?



Fajer
18-11-2004, 23:03
Przymierzam się do kupna statywu Manfrotto 055 ProB + 141RC i chciałem się Was poradzić gdzie proponowalibyście mi ten zakup zrealizować?
W Toruniu na miejscu nigdzie go nie kupię pozostaje mi net :)
Moglibyście mi poradzi jakiś sprawdzony sklep z niewygórowanymi cenami?

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie :)

Vitez
19-11-2004, 12:40
W Warszawie na gieldzie sprzedaje ich dystrybutor. Rowniez sporo osob poleca sklep warszawski o nazwie Magma bodajze o ile dobrze pamietam. Taniej chyba nie znajdziesz.

Jurek Plieth
19-11-2004, 13:01
W Warszawie na gieldzie sprzedaje ich dystrybutor.
O ile dobrze wiem głównym dystrybutorem jest (http://www.foto7.com.pl/) w Gliwicach

Rudi
19-11-2004, 13:52
Mori: Bardzo polecam sklep w Gliwicach www.foto7.com.pl. Fachowa obsługa no i jeśli masz legitymacje studencką to możesz kupić ze zniżkami. Aha jak się nie mylę to wysyłkowo też sprzedają, jeśli nie to możemy to załatwić inaczej :)

Pozdrawiam
Rudi

Vitez
19-11-2004, 14:58
W Warszawie na gieldzie sprzedaje ich dystrybutor.
O ile dobrze wiem głównym dystrybutorem jest (http://www.foto7.com.pl/) w Gliwicach

Masz racje, przeciez ja nigdzie nie napisalem ze _glowny_ dystrybutor sprzedaje na gieldzie :P

Fajer
19-11-2004, 16:17
Dziękuję Wszystkim za rady :)

Chyba skorzystam z www.foto7.com.pl
Ceny są normalne, a odnoszę wrażenie ze firma jest bardzo profesjonalna i godna zaufania.
Mailowalem z nimi. Bardzo mila obsługa i szybka odpowiedź

muflon
19-11-2004, 16:29
Chyba skorzystam z www.foto7.com.pl
Ceny są normalne, a odnoszę wrażenie ze firma jest bardzo profesjonalna i godna zaufania.
Mailowalem z nimi. Bardzo mila obsługa i szybka odpowiedź
Ja chyba wlasnie tam kupowalem (kurcze, zdazylem zapomniec przez pol roku :)). Rowniez na mnie zrobili dobre wrazenie.

Pszczola
19-11-2004, 17:13
W Toruniu powinno isc sie dogadac co do sprowadzenia statywu (po wczesniejszym sprawdzeniu cen) z facetem ze sklepu foto na tylach dawnego NOT-u (teraz jest tam jakas apteka).

Fajer
19-11-2004, 17:19
Wiem, To sie nazywa "Rafoto"

Koleś niby ma różne możliwości, ale generalnie no nie mam dobrych wspomnień.

Na dekielek do aparatu na średnicę 49 czekałem 2 miesiace, w końcu kupiłem na allegro,
Zdjęcia zrobili mi tragicznie, na odbitkach jakieś pyły były, do maszyny cos musiało się dostać. Normalnie wielkie białe plamy na odbitkach - na kliszy nic nie ma oczywiście... :?

Zreszta najchętniej sprowadza bebechy do Nikonów...

Vitez
19-11-2004, 17:56
Chyba skorzystam z www.foto7.com.pl
Ceny są normalne, a odnoszę wrażenie ze firma jest bardzo profesjonalna i godna zaufania.

Tak BTW to ja w Warszawie w ProfiLabie kupilem odrobinke taniej niz maja w foto7 .
Jakim cudem? A zagadalem od kogo maja, okazalo sie ze od znanego mi dystrybutora. Jeden telefon tu, drugi tam i dostalem znizke 10% z powodow objetych tajemnica panstwowa (na PW moge napisac :P , tak publicznie to sie wstydze chwalic).

filip71
20-11-2004, 23:03
Jest jeszcze jeden sklep, która ma szeroką oferte manfrotto ale jest w Warszawie i nie wiem czy sprzedają wysyłkowo. - ale wydaje mi się, że firma pewna mimo tego, że tam nie kupowałem. Nazwa zapewne Wam coś mówi.

http://www.foto-kurier.com.pl/SKLEP.htm

Fajer
27-11-2004, 00:54
No i mój statyw jest już u mnie w domq :)

Kupiłem w www.foto7.com.pl
Super obsługa. Przesyłkę miałem gratis, jeszcze katalog Manfrotto dostałem :)

Polecam z czystym sumieniem
Przesyłkę dostałem na 3 dzień od zamówienia.

Nic tylko na nocny plenerek czas się wybrać :D