PDA

Zobacz pełną wersję : [Krakowski Zlot CB] 16-17 wrzesnia



Strony : [1] 2 3

thorin
19-08-2006, 16:20
2gi Ogolnopoloski Krakowski Zlot Canon-Board - 16-17 wrzesnia 2006

Pierwsze osoby przybywaja do Krakowa w piatek (15.09.2006). Konczymy sie bawic w niedziele (16.09.2006).

Plan imprezy nie jest do konca znany - prawdopodobnie wszystko wyjasni sie przed samym zlotem, choc nie ma co ukrywac iz atrakcje sa uzaleznione od pomyslowosci osob mieszkajacych w Krakowie i tu w ich strone wielki usmiech :mrgreen:

Maja pojawic sie mapki jak i czym dotrzec do hotelu. Gdy juz poznamy ostateczne miejsce wieczornego spotkania w sobote rowniez powinien pojawic sie jakis plan dotarcia.

UWAGA. ZNACZNA WIEKSZOSC OSOB NOCUJE W HOTELU "NAWOJKA".
Hotel znajduje sie przy ul. Reymonta w Krakowie - http://www.nawojka.bratniak.krakow.pl .. jest to niedaleko od Rynku (10-15 min piechotą).

Ceny za pokoje:
4 os za 140 zł (35 za szt.)
3 os za 132 zł (44 za szt.)
2 os za 110 zł (55 za szt.)

REZERWACJE SA JUZ DOKONANE. Spoznialscy zmuszeni sa do zalatwienia noclegu samemu. Byc moze sa jeszcze wolne miejsca w Nowojce - musicie to sprawdzic.

Ponizej lista osob ktore zadeklarowaly sie uczestniczyc w zlocie (na dzien 09.09.2006):
1. Czacha
2. Kubak82
3. Venio
4. p_lar
5. Il fuoco
6. thorin
7. Tomasz Golinski
8. towersivy
9. mmsza
10. Mac
11. Avadra_K
12. Bigmar
13. stratus
14. Metus
15. westu
16. rysib
17. canis_lupus
18. nastier
19. czajna
20. ags
21. Routlaw
22. Cyborg
23. gonzo44
24. Birez
25. Pazurek
26. liguidsound
27. Kubaman
28. Iza
29. lochu
30. beachcomber
31. madallenka
32. temol
33. ripek
34. grregorry1
35. Cichy
36. pst
37. arturs









----------------
stara wiadomosc



Witam !


Po ustaleniach z tego watku - http://canon-board.info/showthread.php?t=12886
Doszlismy do consensusu zeby ponownie spotkac sie w Krakowie, z zeszloroczna zlotowa wiara jak i z nowymi lub nieobecnymi podowczas uzytkownikami, w tej chwili watek jest bardzo bladym szkicem zlotu ;) Prosimy o zgloszenia i wypowiedzi na temat terminu, czasu trwania (jeden dzien, dwa dni), oraz o wszelakie pytania/watpliwosci/propozycje.

Pozdrawiam
krzysiek

Czacha
19-08-2006, 16:27
Ja z mila checia sie przejade :mrgreen: Oficjalnie date ustalmy na 16-17.. ale ja to bym przyjechal juz moze nawet w piatek? :)




PS. Ktos z B-stoku jeszcze jedzie? Mozna by skoczyc autkiem.. jesli nie bedzie kompletu miejsc to mozemy kogos zgarnac po drodze :)

Kubak82
19-08-2006, 16:41
ja tez sie stawie 8)

co do planu - moze, jesli da rade zorganizowac 2 dniowy zlot, polaczyc Krakow z Jura :?: to w sumie rzut beretem (czy jak tam sie w innych czesciach polski mowi ;) ) a i fajne urozmaicenie 8-)

aaa, moze ktos z Krakowa mialby jakies info odnosnie "kimania" w miescie - co, gdzie za ile ??

thorin
19-08-2006, 16:45
W zeszlym roku kimalismy w hotelikach i hostelach, ja mialem pokoik 10 minut piechota od rynku za 40 zl za noc jesli dobrze pamietam, a Jura to bardzo fajny pomysl, tylko czym tam dojechac z Krakowa ?

Kubak82
19-08-2006, 16:48
Jura to bardzo fajny pomysl, tylko czym tam dojechac z Krakowa ?

jesli nic do wrzesnia sie nie zmieni to pewnie przyjade swoim wehikułem (dlatego pytam o nocleg bo bewnie bez piwka sie nie obejdzie ;-) ).. jesli zbierze sie pare osob z autami to mysle ze z dojazdem nie bedzie problemu :mrgreen:

Czacha
19-08-2006, 16:52
Ja i tak nie mam planow na urlop we wrzesniu wiec Jura mi pasuje.. ale najlepiej "przed" zlotem, a nie po.

Rowniez podrozuje autem.

Kubak82
19-08-2006, 16:59
Jura mi pasuje.. ale najlepiej "przed" zlotem, a nie po.

w sumie ja tez o tym myslalem :-) .. moze od razu spotkajmy sie w Jurze (jakies miejsce sie ustali) a potem dojedziemy do Krakowa i tam reszta zlotu (jakies nocne focenie+knajpka+kimanie+dzienne focenie :D )

Czacha
19-08-2006, 17:06
Po pierwsze.. i najwazniejsze - gdzie spimy i za ile? Pytam juz o sam Krakow. Dobrze by bylo miec zaklepane miejsce noclegu. Jak to organizujemy? Kazdy sobie sam rezerwuje, czy ktos z Krakowa to zrobi dla grupy? Wplacamy jakas zaliczke tej osobie na konto?

Prosze wiecej szczegolow. Zostal tylko miesiac..

Takie rzeczy jak Jura dogadamy w innym watku i w mniejszym gronie osob, tych ktore zdecyduja sie wziac w tym udzial.

Kubak82
19-08-2006, 17:11
ja bylbym za tym, aby zamowic dla wszystkich.. pytanie, czy ktos z Krakowa moglby sie tym zajac !? jak wroce to pogoogl'uje po hotelach itp.. thorin - pamietasz moze namiary na to zeszloroczne lokum ??

Routlaw
19-08-2006, 19:36
Prawdopodobnie w ten weekend będę pod Krakowem to chętnie się z towarzystwem spotkam.. :)

Kubak82
19-08-2006, 19:57
co powiecie na TO (http://www.urlopwpolsce.pl/miejsce.php?plid=2554&cat_id=) lub TO (http://www.urlopwpolsce.pl/miejsce.php?plid=1840&cat_id=) :?: .. IMO wazna jest zarowno cena jak i polozenie - stad moja propozycja..

edit: jest jeszcze to:
- http://www.djhostel.pl/
- http://www.urlopwpolsce.pl/link.php?id=2309
- http://www.hostelrynek7.pl/ (blizej juz sie chyba nie da :mrgreen:

pazurek
19-08-2006, 20:11
W zeszlym roku kimalismy w hotelikach i hostelach, ja mialem pokoik 10 minut piechota od rynku za 40 zl za noc jesli dobrze pamietam

Noo, tym razem to nie ma mowy zebys spal gdzies indziej niz w hostelu na rynku. ;)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img301.imageshack.us/my.php?image=laskimo9.jpg)

thorin
19-08-2006, 21:16
thorin - pamietasz moze namiary na to zeszloroczne lokum ??


fakturke nawet znalazlem, za nocleg w dwuosobowym pokoju dla dwoch osob, zaplacilem 80 zl, ale nie maja chyba strony www, wiec podaje dane teleadresowe...

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
ul Garbarska 1
tel/fax 422-30-26 (kierunkowy na krakow 0-12 prawda ?)

wychodzi sie z rynku florianska pozniej za barbakanem idzie w strone jakiegos targowiska i jest sie juz tuz tuz, mily wieczorny spacer do hoteliku :) rcepcje chyba maja calodobowa z tego co pamietam, bo nawet o 24 nam otwarli, standard ? no meble maja nowe ale kolorowych scian, cudnych abazurow, parkietu z mahoniu czy loza z baldachimem sie nie spodziewajcie ;) ot zeby przenocowac, w zeszlym roku zalatwialismy wszystko na wlasna reke i niech ta wspaniala tradycja zostanie podtrzymana ;) :mrgreen:



Noo, tym razem to nie ma mowy zebys spal gdzies indziej niz w hostelu na rynku. ;)


tylko pod warunkiem ze ruda ukoi moje skolatane nerwy przed snem ;) :mrgreen:

muflon
19-08-2006, 21:24
Noo, tym razem to nie ma mowy zebys spal gdzies indziej niz w hostelu na rynku. ;)
Studentki :mrgreen: Robicie apetyt, nie powiem ;-)

Jac
19-08-2006, 21:29
Noo, tym razem to nie ma mowy zebys spal gdzies indziej niz w hostelu na rynku. ;)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img301.imageshack.us/my.php?image=laskimo9.jpg)

dzieki paz!:evil:, teraz to napewno "żona" mnie pusci .... bokiem :mrgreen: ;-)

Czacha
19-08-2006, 22:01
Ustalmy moze, ze do srody osoby mieszkajace w Krakowie, a do tego majace ochote pomoc w zorganizowaniu noclegu dowiedza sie o tanie miejsca noclegowe w miescie i nam je przedstawia. Potem podejmiemy decyzje.

Tak naprawde miejsce w ktorym bedziemy spali powinno byc jak najtansza noclegownia.. bo tylko to tam bedziemy robili. Reszta czasu "w terenie" .. mam nadzieje :)

Bigmar
19-08-2006, 23:03
Dobrze by było znaleźć takie spanie gdzie wpuszczą nas bez względu na godzinę i to czy stoimy na dwóch, czterech łapach czy też juz pełzamy. :)

thorin
19-08-2006, 23:08
pod adresem ktory poawalem wlasnie tak bylo, w zimna pazdziernikowa noc :)

Mac
19-08-2006, 23:27
Pomysł mi się podoba, piszę się na spotkanie 16-17 września. Będę jechał z Warszawy samochodem (na 99%), jeśli ktoś będzie chciał się zabarać to nie ma sprawy.
Jeszcze jedno dobrym pomysłem byłoby zrobić wypad na Jurę.

Bigmar
19-08-2006, 23:33
Jestem również za weekendem 16/17. każdy inny tez jest OK. Dwudniowe spotkanie pozwoli lepiej sie poznać, zapamiętać. Fajnie byłoby gdyby przyjezdna ekpia CB mieszkała w jednym hotelu. To wymaga odpowiedniego zorganizowania się.

Czacha
19-08-2006, 23:41
Data jest juz ustalona, wiec musi nam pasowac 16-17 :) Mam nadzieje ze bede mial wolne w pracy.. ;)

Tak - mieszkamy koniecznie w jednym hotelu. No wiec kto jest na tyle obrotny, ze wezmie na siebie zorganizowanie noclegu?

Aby zapobiec niedomowieniom proponuje wplacanie zaliczki na poczet noclegu osobie ktora dokona nam rezerwacji. Ustalic trzeba jedynie jakis dead line i kwote. Ci ktorzy zdecyduja sie poznie,j musza sami sobie organizowac spanko.

Chyba ze na poczatku ustalamy ze kazdy orgniazuje cos we wlasnych zakresie - ale IMO to beznadziejny pomysl.

thorin
19-08-2006, 23:46
Ja moge polecic ten dom nauczyciela, i moge tam zadzwonic, zarezerwowac, null problem, ale jesli wam ich standard nieodpiowiada, albo nie beda w stanie nam zalatwic tyle lozek ;) to umywam sie od wszelkiej odpowiedziwalnosci :mrgreen:

Bigmar
19-08-2006, 23:56
Proponuję końcowy termin wpłacania zaliczki na 10.09.
Z ciekawości zapytam - ile osób było rok temu?

liquidsound
20-08-2006, 01:53
Sluchajcie postaram sie dla Was cos dowiedziec. Jak wplacicie zaliczke to sie zmyje z forum i bedzie na jakas L'ke hehehe:lol: no a tak na powaznie dam Wam znac do srody co znalazlem i za ile. Rozumiem, ze w gre wchodzi nocleg niedaleko rynku coby mozna bylo sie doczolgac8) Ustalmy moze mniej wiecej hormonogram zlotu. Ja proponuje cos w tym stylu:
16 wrzesnia:

12:00 przyjazd do hotelu i zameldowanie
12:30 pierwsza flaszka
13:30 druga flaszka
14:40 trzecia flaszka itd :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

no a na serio, mysle ze mozemy zrobic w ten sposob:
- domyslam sie ,ze wiekszosci wiary przyjedzie autami, moglbym ja (albo ktos inny z Krakowa) czekac na wszystkich w umowionym miejscu na drodze wlotowej z krakowa i poprowadzic Was do hoteliku. Zakwaterowanie i potem obmyslimy jak rozplanowac dzien. Wieczorem polecam nocne focenie, spora grupa bedzie niezly ubaw i full bezpieczenstwo. Bankowo jesli chcecie to mozemy zaliczyc kopiec (fajne nocne zdjecia, pozniej cos wkleje), sporo zabytkow, wawel to podstawa.
- Niedziela podobnie.

EDIT: widok z kopca, tak pogladowo

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)

thorin
20-08-2006, 04:40
Ja proponuje cos w tym stylu:

no to jak to? najpierw kazesz mi pokazaywac konkrety a jak jest cymes i sie ludzie wpisuja to spijamy smietanke ? o nie ;) mozesz byc najwyzej moiim konsultantem :mrgreen:



i potem obmyslimy jak rozplanowac dzien.

nie sprawdza sie totalnie, trzeba miec cos w odwodzie jak sie towarzystwo nudzi a nie pytac sie ich "co teraz robimy?"



Z ciekawości zapytam - ile osób było rok temu?


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img208.imageshack.us/img208/1817/gruppensexbh4.jpg)

bylo nas tyle, plus Ripek, Canis Lupus z Magda, i ktos jeszcze sie na chwileczke pojawil ale niewiem kto to byl, wspomozcie moj starczy brak pamieci...

towersivy
20-08-2006, 07:53
Ja bardzo chetnie sie na to pisze, w sobote wezme urlopik i finał.
Czy ktos z Pozka lub okolic sie jeszcze wybiera?? dobrze byłoby sie skumac aby zminimalizowac koszty zupy do Kraka. No i jestem za Czacha aby jedna osoba zorganizowała noclegi, jakas zaliczka itp bo mysle ze troszke nas sie uzbiera, im wiecej tym lepiej :wink: :smile:

Pozdro

rysib
20-08-2006, 08:32
Oczywiście i ja się piszę, i czekam na dalsze szczegóły...

liquidsound
20-08-2006, 13:26
Thorin niech bedzie ze bede Twoim konsultantem8) hehe ale w sumie to chcialem tylko zebys ustalil date;-) czyli planu nie ma tylko freestajlujemy:mrgreen:

Kubak82
20-08-2006, 13:50
jak bedzie kimanie to ustalimy program 8-)

mozle o spotkaniu na Jurze, na wieczor do Krakowa, ocne focenie + nastepny dzien.. no i jakies knajpki po drodze tez oczywista :mrgreen:

ale grunt to miejsce do kimania.. ja bym optowal za tym hostelem na rynku.. kto jezt "za" :twisted: :?:

Mac
20-08-2006, 13:53
Nie wiem jaki jest standard i cena w Domu Nauczyciela, jesli ma być budżetowo to polecam hotel Krak na Armii Krajowej, mają spory parking, łątwy dojazd i przyzwoite ceny. Obok jest jakiś Orbis dla bardziej wymagających :)
To tylko moja sugestia, bo koledzy z Krakowa znają lepiej miasto niż ja. Może pomyślmy o hotelu pod kopcem??

liquidsound
20-08-2006, 13:53
Co Ty na to jure?? Coz tam mozna pstrykac??:D


Może pomyślmy o hotelu pod kopcem??

Kiepski pomysl tak samo jak kiepski dojazd stamtad na rynek, sporo km autobusem ktory rzadko kursuje:|

Mac
20-08-2006, 13:54
Jura jest fajna, można połazić i popstrykać skałki, jaskinia etc. No chyba, że Wieliczka ;)

liquidsound
20-08-2006, 13:55
Jura jest do bani.;)

Kubak82
20-08-2006, 13:57
Co Ty na to jure?? Coz tam mozna pstrykac??:D

a bo ja juz taki dziwny jestem i lubie czasem jakas przyrode i zamki pofocic :mrgreen:

liquidsound
20-08-2006, 13:59
Zamki to jedynie pieskowa skala, no chyba ze chcesz gdzies dalej jechac ale jede dzien na zaliczenie tego to malo troche:-| Byles kiedy w jurze??

Kubak82
20-08-2006, 14:03
bylem, bylem tylko ze wtedy co innego mi bylo w glowie niz fotografia ;)

mozna sobie pare miejsc znalezc i z sensownym planem objechac to i owo 8)

Czacha
20-08-2006, 14:25
Plan musimy miec ustalony - brak organizacji to najgorsze co moze byc.

Trzeba miec rezerwacje w hotelu, ale to juz wiemy.. nie wiemy tylko w ktorym. Ja jestem za wersja oszczednosciowa. Nie musze miec aparatmentu ani sniadania do lozka. Im taniej tym lepiej, bo jade odpoczywac robiac zdjecia, a nie lezac w hotelowym lozku do 13. Odleglosc 5km mozna pokonac z tzw buta bez wiekszych problemow.. nie marudzcie jak stare baby ;)

Potrzebujemy na bank rezerwacji w knajpie na wieczor.. ale to oczywiscie dopiero wtedy gdy bedzie znana ilosc uczestnikow. Nie wyobrazam se krzatania sie od knajpy do knajpy w takim gronie w poszukiwaniu wolnych stolikow. Siedziec mamy razem.. a taka liczba osob zapewne stworzy drobne problem ze znalezieniem wystarczajacej ilosci miejsca.

Musimy miec plan co robimy danego dnia, gdzie idziemy i takie tam inne.. to wszystko trzeba wiedziec juz z gory. Nie kazdego moze interesowac streetphoto.. nie kazdego architektura na Rynku.. moze ktos bedzie chcial porobic typowy industrial.. Ahh.. no i zdecydowanie nie da sie robic zdjec w grupie osob w liczbie wiekszej niz 5-6. Chyba ze mamy sie lansowac i wzbudzac sensacje? ;)

Zwiedzanie czy tez fotografowanie tez trzeba miec jakos ulozone - z ktorego miejsca zaczynamy i do ktorego zmierzamy.. tak aby po drodze bylo ciekawie, dalo sie zjesc obiad w polowie dnia np. i nie wracajac ta sama droga np. dotrzec do celu wycieczki ;)



To wszystko trzeba miec na uwadze i miec pare wariantow spedzania czasu.. bo co jesli pogoda nam nie dopisze i wycieczki po miescie odpadna? Moze wtedy jakies galerie, muzeum ciekawe? To wy ktorzy tam mieszkacie to wiecie.. ja Krakowa nie znam.. ;)

Pragne po prostu zauwazyc, ze potrzeba jest nam osoba (lub grupa osob, nazwijmy ich organizatorami) ktora kompleksowo podejmie sie zorganizowania tego zlotu, zna Krakow i wie gdzie co jest fajnego..no i bedzie w stanie wszystkiego dopilnowac przed oraz w chwili przyjazdu uczestnikow (mapki jak dotrzec z dworca, jak dojechac autem do hotelu itp itd etc) Mozna to robic i we 2-3 osoby.. ale musicie dogadywac sie na privie gdzie kto idzie i co zalatwia. No i... robicie to spolecznie.. ;)

Gdyby cos takiego bysmy robili w B-stoku, spokojnie bym sie tym zajal. Potrzeba na zorganizowanie tego wszystkiego od 2 do 3 dni. Niestety.. Krakow jest dla mnie zbyt nieznanym miejscem abym mogl zabierac glos gdzie isc i co robic ;)


A jesli ktos chce jechac na Jure - prosze zalozyc nowy watek. Nie mieszajmy.

muflon
20-08-2006, 14:31
Plan musimy miec ustalony - brak organizacji to najgorsze co moze byc.
Dokładnie. I nawet nie będę pokazywał palcami kto w Pradze się podśmiewał z moich rozpisek godzina po godzinie ;-)

thorin
20-08-2006, 14:39
Plan musimy miec ustalony - brak organizacji to najgorsze co moze byc.

Trzeba miec rezerwacje w hotelu, ale to juz wiemy.. nie wiemy tylko w ktorym. Ja jestem za wersja oszczednosciowa. Nie musze miec aparatmentu ani sniadania do lozka. Im taniej tym lepiej, bo jade odpoczywac robiac zdjecia, a nie lezac w hotelowym lozku do 13. Odleglosc 5km mozna pokonac z tzw buta bez wiekszych problemow.. nie marudzcie jak stare baby ;)

Potrzebujemy na bank rezerwacji w knajpie na wieczor.. ale to oczywiscie dopiero wtedy gdy bedzie znana ilosc uczestnikow. Nie wyobrazam se krzatania sie od knajpy do knajpy w takim gronie w poszukiwaniu wolnych stolikow. Siedziec mamy razem.. a taka liczba osob zapewne stworzy drobne problem ze znalezieniem wystarczajacej ilosci miejsca.

Musimy miec plan co robimy danego dnia, gdzie idziemy i takie tam inne.. to wszystko trzeba wiedziec juz z gory. Nie kazdego moze interesowac streetphoto.. nie kazdego architektura na Rynku.. moze ktos bedzie chcial porobic typowy industrial.. Ahh.. no i zdecydowanie nie da sie robic zdjec w grupie osoby w liczbie wiekszej niz 5-6. Chyba ze mamy sie lansowac? ;) To wszystko trzeba miec na uwadze i miec pare wariantow spedzania czasu.. bo co jesli pogoda nam nie dopisze i wycieczki po miescie odpadna? Moze wtedy jakies galerie?



Bardzo rzeczowy post Czacha, w zeszlym roku glownym organizatorem byl Kubaman, i to dzieki niemu mielismy cala sobote zaplanowana, w niedziele juz sie nic nikomu nie chcialo :)

Knajpa, bylo dokladnie tak jak piszesz, kiedy wieczorem szukalismy miejsca gdzie mozna jak to zwykle, wywalic sprzet na stol i udawac ze nie widzi sie ludzi patrzacych jak tenze ugina sie pod ciezarem jakichs przedziwnych konstrukcyj :mrgreen: nigdzie nie moglismy znalezc, wszedzie bylo nas za duzo, nigdzie nie bylo dla nas akurat tyle miejsca, o tym tez trzeba pomyslec,

Do dobrej organizacji trzeba tak jak pisales znac miasto i proponuje zeby poprosic Kube o to by znow nam cos zorganizowal :mrgreen: (Kuba napewno sie ucieszy :mrgreen:)

liquidsound
20-08-2006, 14:46
Moze warto zrobic 2 plany wycieczek?? Podzielimy sie na 2 grupy kazda bedzie focic co innego a wieczorem i tak sie spotkamy w knajpie wszyscy?? Artur Lewandowski ma znajomosci w pergaminie wiec z rezerwacja nie bedzie problemu:-D Co wazne nie moze to bys knajpa z dancefloorem bo najdzie sie pelno pijanego bydla, a o sprzet nikt nie ma zamiaru sie stresowac. Ze swojej strony polecam Cien, Pergamin.

Kubak82
20-08-2006, 14:49
knajpa sprawdzona i godna polecienia - http://www.ulouisa.com/index.php .. mozna zarezerwowac miejsca, trzeba tylko wiedziec ilu nas bedzie..

moze po prostu zaczniemy zapisywac chetne osoby, potem jakas zaliczka, rezerwacja lokum i knajpy a na koncu ustali sie do dokladnie robimy i w jakich godzinach..

Bigmar
20-08-2006, 14:50
Może warto pomyśleć też o najmie busa(ów).
Myślę tu o osobach które przybedą autem, niech też korzystają z uroków knajp.

thorin
20-08-2006, 14:55
bus chyba nie jest potrzebny, mysmy wszystko dawali rade na piechote, w razie potrzeby transportu na dluzsze dystanse, chcialbem nadmienic ze nie widzialem w polsce lepiej zorganizowanego taboru komunikacji miejskiej niz krakowski, ale ja malo widzialem ;)

Bigmar
20-08-2006, 15:01
Warto ten wątek gdzieś na wierzchu podkleić.
Więcej ludzi go zobaczy, tym bardziej że w tym tygodniu mam nadzieję ruszy organizacja zlotu. Może w części uda się uniknąć sytuacji i postów "nie widziałem, nie wiedziałem" itp.
Niebawem pojawią się terminy wpłacania zaliczek co jednoznacznie odzwiercieli ilośc uczestników "realnych" a nie wirtualnych.
Niech więc o zlocie wie jak najwięcej osób.

Mac
20-08-2006, 16:32
O.K. Panie i Panowie, zaczyna to wyglądać coraz bardziej realnie. Zdecydowanie popieram to co napisał Czacha i Muflon, plan musi być. Mozna ewentualnie pomyśleć o dwóch planach a wieczorkiem wspólne focenie i knajpa. W Krakowie jest w czym wybierać, na szczęście i ceny są przyzwoite.

javion
20-08-2006, 19:09
niezle - a z lodzi ktos jedzie? to sie zabierzemy razem - autko mam.

p_lar
20-08-2006, 19:59
Javion, czemu nie. Chętny jestem a autka nie mam :) Problem jedynie w tym że terminy i plany napięte...

Bigmar
20-08-2006, 20:56
Ja pewnie pociągiem przybedę, przez Wrocław bedę jechał może się ktoś dosiądzie?

Tomasz Golinski
20-08-2006, 22:58
Ja może się pojawie, jeśli zdąze już wszystkich studentów oblać i nic innego mnie nie zje po drodze.

Ostatnio spaliśmy na Wiślnej (część grupy) http://www.infhotel.pl/krakow/wislna
ale jeśli będzie więcej osób to się posypie troche bo oni nie mają dużej bazy.

Vitez
20-08-2006, 23:08
Wstepnie pisze sie i ja + TŻ (Towarzyszka Życia) , liczac na to ze 2 osoby znajda miejsce w jakims transporcie samochodowym z/przez Warszawe.

Jedno male zastrzezenie co do planowania - by znalazlo sie w nim miejsce dla indywidualistow.
To znaczy rozumiem integracja i te sprawy - mozna polazic, standardy czy niestandardy w grupie zwiedzac i spotkac sie wieczorem wielka kupa przy piwie... ale gdyby doszlo do sytuacji "my chcemy tam isc a wy nie" to niemile by byly wyrzuty w stylu "no co ty, z nam nie chcesz" ... bo i ja i moja Iza akurat takimi indywidualistami jestesmy i jak mamy kaprys pojsc we wlasna strone, to po prostu idziemy. Zdecydowanie nie jestesmy przedstawicielami instynktow stadnych :roll: .

Czacha
20-08-2006, 23:14
E tam.. kazdy robi co chce, mysle ze przymusu by nie bylo. Ja w duzej grupie zdjec na miescie robic nie lubie.. co innego spedzanie czasu przy piwie :mrgreen:

Ale trzeba myslec o wszystkich.. tym bardziej ze zapowiada sie sporo uczestnikow. Wiec kilka wariantow to swietny pomysl. A jak sie ktos odlaczy to go obgadamy ;)

Vitez
20-08-2006, 23:49
E tam.. kazdy robi co chce, mysle ze przymusu by nie bylo. Ja w duzej grupie zdjec na miescie robic nie lubie.. co innego spedzanie czasu przy piwie :mrgreen:

No i o to chodzi :twisted: .


A jak sie ktos odlaczy to go obgadamy ;)

Co najwyzej poswedzi ale nie zaboli ;)

liquidsound
21-08-2006, 00:21
jeśli zdąze już wszystkich studentów oblać i nic innego mnie nie zje po drodze.Te panie kolego:!: Mam nadzieje ,ze zaden moj wykladowca nie jest fanen canon board:evil: czego uczysz?? Mniemam po wieku ze dopiero robisz doktoranckie albo juz jestes asystentem:D

Tomasz Golinski
21-08-2006, 01:07
Te panie kolego:!: Mam nadzieje ,ze zaden moj wykladowca nie jest fanen canon board:evil: czego uczysz?? Mniemam po wieku ze dopiero robisz doktoranckie albo juz jestes asystentem:D
Fizyki, matematyki, itp. Asystent. Więcej tu nas takich jest: http://canon-board.info/showthread.php?t=5075

liquidsound
21-08-2006, 01:11
To podyskutujemy przy piwku o zaleznosci preznosci pary od ksztaltu powierzchni meniska :lol: nie badz dla nich taki surowy:twisted: ja musze teraz popchnac Termodynamike techniczna i analize instrumentalna;-)

Tomasz Golinski
21-08-2006, 01:18
Też bym coś wypił ;)

Il fuoco
21-08-2006, 09:57
no to zapowiada się ciekawie.będę i właśnie zastanawiam się czy odwołać focenie w Starej Lubovni 17go na pierwszym zjezdzie Konfederacji Spiskiej (taki rojalistyczny czy monarchistyczny ruch z którym niemam nic wspólnego oprócz tego że mam tam robić za fotografa)...
hmm...dowiem się czy mogę sobie odpuścić a jeśli tak no to będe dwa dni w Kraku.

thorin
21-08-2006, 10:35
Ok pomalu zacznijmy to ogarniac, za tydzien lub dwa pojawi sie watek w ktorym bedziemy rozpisywali kto ktorego dnia przyjedzie, skad i gdzie go o czekiwac, powymieniamy sie numerami telefonow w razie jakichs problemow, i zaczniemy sie martwic sprawami technicznymi, narazie potrzebujemy Krakusa ktory podpowie co najlepiej w kraku i okolicach mozna pofocic, za drogowskaz moze nam sluzyc watek z zeszlego roku, ja dalej mam ochote na zakrzowek (Gonzo, dobrze wymowilem ? :mrgreen: ) tymczasem publikuje juz po malu liste chetnych:

EDIT:

1. Czacha
2. Kubak82
3. Routlaw
4. Bigmar
5. Mac
6. liguidsound
7. rysib
8. towersivy
9. javion
10. p_lar
11. Tomasz Golinski
12. Vitez
13. Il fuoco
14. Pazurek
15. Birez
16. thorin

Jac niewiem czy zona w koncu Cie pusci czy nie , daj znac :)
pisze jac: raczej nie, :(, ale to nie wina zony ;-)

Routlaw
21-08-2006, 10:45
W tym czasie bede stacjonował w jednej z podkrakowskich miejscowości u rodziny mej lepszej połowy. Tak więc wpadne napewno do Was, ale nie wiem któego dnia i na ile.. Być będe napewno...

thorin
21-08-2006, 10:58
ok Routlaw, pisales tak ze myslalem ze wybierasz sie na "mini zlot" juz naprawiam swoj blad i edytuje liste

liquidsound
21-08-2006, 12:59
Zakrzowek, caly kaziemierz, plyta rynku i okoliczne zabytki, panorama miasta z kopca, nowa huta jak sie nie boicie8) , Wawel, muzeum lotnictwa, szkieletor (o ile da sie tam wejsc).

gonzo44
21-08-2006, 15:20
zakrzowek (Gonzo, dobrze wymowilem ? :mrgreen: )
:P Dopisz mnie.


szkieletor (o ile da sie tam wejsc).
nie da :-(

Routlaw
21-08-2006, 15:56
yyyy mini zlot, a to są jakieś dwa zloty? bede pod krakowem w okolicach weekendu 16-17 września..

liquidsound
21-08-2006, 16:21
Routlaw to jest taki prawdziwy zlot. Ten mini zlot to po prostu spotkanie krakusow:wink:

Cyborg
21-08-2006, 16:38
Routlaw to jest taki prawdziwy zlot. Ten mini zlot to po prostu spotkanie krakusow:wink:
... żeby przygotować teren ;-)

No to mnie też dopiszcie. Pojawię się, jak mnie tylko nie odstrzelą na Krymie, gdzie wybieram się na tydzień przed zlotem :smile:

javion
21-08-2006, 17:50
Ja Bym Przyjechal Z Zonka I Moim 15 Miesiecznym Tarzanem

nastier
21-08-2006, 18:43
jak tak popatrzylem na liste chetnych to i mnie sie zachcialo wojazy :D
niestety, na dzien dzisiejszy nie wiem czy bede w stanie sie pojawic... daleko, nikogo z okolicy nie ma, a i z czasem moze byc roznie :(
mimo wszystko cien nadziei pozostaje ;)

ags
21-08-2006, 18:51
Ja Was bardzo chętnie poznam :)

Bigmar
21-08-2006, 20:03
Ags i my Ciebie też z przyjemnością zobaczymy.

Encor
21-08-2006, 20:23
Ja się wstępnie też piszę. Jestem też otwarty na koncepcje transportu z Warszawy - mogę się do kogoś dopiąć lub kogoś zabrać

mmsza
21-08-2006, 20:51
Znowu Kraków? :evil:

gonzo44
21-08-2006, 21:15
Znowu Kraków? :evil:
mmsza to ja Cie zabiorę na Nową Hutę, przynajmniej się bezpiecznie będę czuł :P

thorin
22-08-2006, 04:29
aktualizacja listy :)

EDIT:
Avadra_K wskakuje na liste :)

1. Czacha
2. Kubak82
3. Routlaw
4. Bigmar
5. Mac
6. liguidsound
7. rysib
8. towersivy
9. javion
10. p_lar
11. Tomasz Golinski
12. Vitez
13. Il fuoco
14. Pazurek
15. Birez
16. thorin
17. gonzo44
18. Cyborg
19. nastier
20. ags
21. Encor
22. mmsza
23. Avadra_K

Czacha
22-08-2006, 07:20
A jak tam "grupa organizycjna"? Zwiazala sie juz i dziala preznie? ;)

Il fuoco
22-08-2006, 12:34
będę dwa dni :twisted:
odpuszczam sobie jedną imprezkę do focenia;)

Avadra_K
22-08-2006, 12:59
Kurcze lista wyglada bardzo ciekawie, pstrykanie też, w takim razie jeżeli nie problem dopiszcie i mnie (z zastrzezeniem, że jeżeli do 10 nie wpłacę zaliczki odpadam). Mam co prawda duzo wolnego czasu ;-) ale nie wiem czy uda mi sie wycisnąć jeszcze odrobinkę na te 2 dni.

Metus
23-08-2006, 23:06
;) na 75 % też się zjawię.. ps dlaczego na liście nie ma Kubamana? za daleko ma na dojazd? autobus się zepsuł?:twisted:

Kuba!! nie zapomnij zabraż swojej pięknej żony :D Iza musi być ;]

Tomasz Golinski
23-08-2006, 23:25
Kuba!! nie zapomnij zabraż swojej pięknej żony :D Iza musi być ;]
Jest Birez, będzie i Iza ;)

Avadra_K
23-08-2006, 23:30
Thorin - jedno pytanko. Rozumiem, że jeżeli bym miał chęć zabrać ze sobą latorośł nie bedzie miał nikt nic na przeciw. Chłop ma 10 lat a zdjęcia robi dużo lepiej niż nie jeden z tych którym wydaje się, że są "fotografami"...
Oczywiście płace i za niego......

thorin
23-08-2006, 23:35
w zeszlym roku ze mna lazil ktos zupelnie spoza forum i jakos nikt nie mial nic przeciwko, oczywiscie ze syn jest mile widziany! Witamy na pokladzie :)

jeszcze tylko edit listy:

1. Czacha
2. Kubak82
3. Routlaw
4. Bigmar
5. Mac
6. liguidsound
7. rysib
8. towersivy
9. javion
10. p_lar
11. Tomasz Golinski
12. Vitez
13. Il fuoco
14. Pazurek
15. Birez
16. thorin
17. gonzo44
18. Cyborg
19. nastier
20. ags
21. Encor
22. mmsza
23. Avadra_K
24. Metus

mmsza
23-08-2006, 23:39
Oczywiście płace i za niego......
czy jest coś o czym nie wiem?

pazurek
23-08-2006, 23:53
Za dzieci sie placi, nie wiedziales? ;)

Tomasz Golinski
23-08-2006, 23:54
Alimenty?

Avadra_K
24-08-2006, 00:38
:razz: Szanowni, aczkolwiek wielebni:
"Inkwizytorzi, bywalcy i inni forumowi mądrale" nie dziwcie się, że napisałem, "płacę za młodego". :-(
Parę lat już na tym świecie żyję i kilka razy zdażyło mi się spotkać z tekstami typu:rolleyes: "...oj on taki mały, że myślałem że bedzie spał na darmowej dostawce"..., albo "... no przecież za 8-latka to chyba nie muszę płacić za śniadanie...":o
K woli wyjaśnienia: jedziemy we dwóch, śpimy we dwóch, jemy we dwóch, pijemy za......., a nie przepraszam koleżeństwo, piję ja sam....:mrgreen:

Czacha
24-08-2006, 00:40
Juz czwartek - czy cos wiadomo z noclegami? Jaki plan? Co z kubamanem?

Bigmar
24-08-2006, 17:31
Jakoś coś tak nagle przycichło.
Drodzy organizatorzy, dzieje się coś, jakie postępy w załatwianiu hotelu i knajpy?

thorin
24-08-2006, 21:05
ja swoja oferte zlozylem, znam ten dom nauczycielski i moge zadzwonic, natomiast kto chcial mieszkac w hostelu na rynku, nie zdecydowaliscie sie w koncu gdzie chcecie mieszkac, ile bedzie mieszkac osob itd, poproze tez konkrety z drugiej strony pozdrawiam ;)

Bigmar
24-08-2006, 21:40
Proponuję by przyjezdna cześć CB mieszkała w jednym hotelu (domu).
Łatwiej się znaleźć, zawsze można "się doprowadzić" z knajpy, może nawet jakiś rabat uda się wynegocjować.

thorin
24-08-2006, 22:01
Bigmar i tak w kolo macieju, zaniom wszyscy sie wypowiedza potwierdza itepe, to bedzie za piec dwunasta, ja proponuje zeby kazdy zalatwil sobie na wlasna reke nocleg, bo wolalbym przy piwku nie sluchac narzekan na poziom zakwaterowania

pozdrawiam
krzysiek

stratus
24-08-2006, 22:52
Widzę że sporo się działo podczas mego urlopu, zresztą wczoraj byłem w Krakowie na rynku ale nic nie fociłem bo byłem padniety po wedrówkach w Szczyrku.
Oczywiście również piszę sie na zlocik i jesli nie zabiorę sie z kimś po drodze (oczywiście ściepa na paliwo i browara) to sam udam się swoim ścigaczem. Jednak organizowanie noclegów na własną rękę to IMHO troche kiepski pomysł. Jeśli nie znajdzie się ktoś kto poświęci temu zagadnieniu paru chwil to zlot może sie uszczuplić. Wyznaczenie granicznych terminów jest najlepszym rozwiązaniem, łącznie z opłaceniem noclegu.

Bigmar
24-08-2006, 23:52
Jednak organizowanie noclegów na własną rękę to IMHO troche kiepski pomysł. Jeśli nie znajdzie się ktoś kto poświęci temu zagadnieniu paru chwil to zlot może sie uszczuplić.

Obawiam się że masz wiele racji.

gonzo44
25-08-2006, 08:01
No to może jakaś lista osób, którym wystarczy łóżko i dach nad głową co by się zorientować o ile miejsc pytać?

stratus
25-08-2006, 08:47
Proponuję aby dać szansę wszystkim wrócić z wakacji i urlopów zamknąć zgłoszenia do 5 września Z taką ilością osób zrobić rezerwację z możliwością potwierdzenia rezerwacji do 12 września, termin ten powinien być również ostatecznym na wpłacenie wcześniej podanej kwoty na wskazane konto aby ten ktoś kto tym sie zajmie i zjawi sie w hotelu miał jasną sytuację.

thorin
25-08-2006, 08:54
Ok Stratus wszystko jasne, ale ja nie jestem z Krakowa, nie chce brac odpowiedzialnosci za czyjes pieniadze i nie znam innych miejsc noclegowych, teraz popatrz ile ludzi mysli tak jak ja, w zeszlym roku tak wlasnie trwaly przepychanki wy zalatwcie, nie wy sobie zalatwcie, az w koncu bylo za pozno na zalatwienie czegokolwiek, bo ludzie popisali ze chca zeby im pozalatwiac noclegi, a nikt nie odpisal ze bedzie to robil, wiec jedni mysleli ze noclegi maja inni mysleli ze noclegi sobie zalatwili sami, i tylko cudem na dwa dni przed zlotem udalo sie pozalatwiac hotele, jesli chcecie w krakowie kimac, to dogadajcie sie miedzy sobamy mozemy wam dac propozycje zakwaterowania

pozdrawiam
krzysiek


EDIT:

1. Czacha
2. Kubak82
3. Routlaw
4. Bigmar
5. Mac
6. liguidsound
7. rysib
8. towersivy
9. javion
10. p_lar
11. Tomasz Golinski
12. Vitez
13. Il fuoco
14. Pazurek
15. Birez
16. thorin
17. gonzo44
18. Cyborg
19. nastier
20. ags
21. Encor
22. mmsza
23. Avadra_K
24. Metus
25. stratus

gonzo44
25-08-2006, 09:09
Myślę, że w rozumowaniu Thorina jest dużo racji. Mało który krakus zna hoteliki w swoim mieście i jeżeli będzie szukał to poprzez internet. Czyli równie dobrze osoby przyjezdne mogą znaleźć odpowiednie lokum dla siebie, zadzwonić i zarezerwować. Nie zrozumcie mnie źle, z chęcią bym się tym zajął, ale boje się, że ktoś później będzie miał do mnie pretensje bo mu karaluch przebiegł droge ;-)
W przyszłym tygodniu wyjeżdżam, ale kolejny mam cały wolny i z chęcią przejde się i zarezerwuje pokoje, ale musicie się zdecydować gdzie i za ile chcecie spać.

stratus
25-08-2006, 09:11
Ależ w żadnym razie nie chciałem Cie zmuszać do organizacji tego zagadnienia. Pisałem pod tym kątem aby znalazł się chętny z Krakowa co mógłby sie podjąć tego zadania.
EDIT:
Dla mnie standard nie ma znaczenia w końcu wystarczy trochę wody aby sie odświeżyć, a spać to chyba nie będziemy zbyt długo, wązne aby tylko była dobrze położona ta noclegownia (pewnie najlepiej w pobliżu starówki)

thorin
25-08-2006, 09:15
Jasne stratus rozumiem, tylko ze obie strony potrzebuj konkretow, jesli chcecie zebysmy zalatwili cokolwiek to dajcie nam calkowicie wolna reke, jesli zyczycie sobie jakis standard i kazdemu odpowiada cena noclegu oscylujaca w okolicach 100 zl a nie 50 zl, to niech tez wypowie sie quorum, bo pomysl zeby wszyscy mieszkali razem jest ok, tylko ze jeden nie chce byc budzony przez pania jadzie odkurzaczem o 9 rano, a drugi nie chce placic slonej kwoty :)

pozdrawiam
krzysiek

mmsza
25-08-2006, 09:19
Jeśli o mnie chodzi to załatwię sobie sam hotel - ten sam zresztą co poprzednio na Kazimierzu. Jeśli ktoś ma ochotę na bardzo dobre warunki za rozsądną cenę to polecam.

stratus
25-08-2006, 09:27
Uwazam że cena 100 PLN nie jest wygórowaną. W środę byłem w Krakowie i potrzebowałem przenocować to nawet w Domu Turysty PTTK bez 400 PLN za dwuosobowy pokój nie ma co sie pokazywać, a z tego co słyszałem to kiedyś jedno z najtańszych miejsc :) Wylądowałem w końcu w Ojcowie w jakimś domku za 70 PLN.
Więc apel do chętnych na zlot aby nie przebierać tylko brac co jest w końcu to tylko jedna nocka. Ja w zasadzie nie mając jasno przedstawionych warunków też nie podjąłbym sie tego zadania.

Bigmar
25-08-2006, 09:31
Cena 100 (max 150pln) nie jest wariacką ceną.
Już nie popadajmy w skrajności, jak kogoś na worek sprzętu stać to i znajdzie zawsze jakiś grosz na przenocowanie w jednym hotelu z grupą canonmaniaków.
Ustalmy więc że 100pln to kwota max jaką mamy dać.

Nie sądzę bym miał jakiś żal do osoby organizującej nam nocleg gdyby warunki były spartańskie. W końcu obdarza się tekiego kogoś zaufaniem że miejsc w stodole nam nie załatwi.
W razie co pretensje tylko do siebie mozna mieć że się samemu nie załatwiło.

Encor
25-08-2006, 09:32
Sorry, ale 100 pln za noc to JEST cena wygórowana. Jeśli o mnie chodzi, to mogę spac i w samochodzie, a generalnie wystarczy mi kawałek pryczy, żeby śpiwór położyć (byle było czysto) i trochę wody do umycia. Żarcie i tak organizuję sobie sam.

pazurek
25-08-2006, 09:50
To co, moze by rozbic namioty na bloniach? ;)

p_lar
25-08-2006, 10:30
Kurna, uściślijmy, czy to cena za pokój 2os.? 3 os.? "od łebka"? Bo jak od łebka to sie centusie liczą :mrgreen:

A na serio, to proponuję wstawić ankietę co do ceny noclegu okolo 30, 50, 70, 100 za osobę albo znaleźć 2 miejscówki, tańszą i droższą. 2 miechy temu we Wrocku spałem w 3-kę w 3osobowym pokoju za 120 zł i nie było luksusów ale nie było też źle i knajpa w hotelu ze śniadaniem za 10 zł była. Myślę że Krk jako miasto turystyczne ma niemniejszy potencjał i coś na pewno znajdziemy. Chętnie bym się zaangazował ale niestety mogę tylko zdalnie (mogę podzwonić po hotelach na koszt pracodawcy :-D ) Natomiast przydała by się osoba na miejscu która by sprawdziła warunki.

A druga kwestia to zbiórka kasy, ale na co? Przecież rezerwuje się telefonicznie na konkretne nazwiska a płaci przy przyjeździe prawda?

Encor
25-08-2006, 10:30
Nie, ale ceny w czymś typu schronisko na pewno będą niższe, jak sądzę

Venio
25-08-2006, 10:37
oczywiscie jade rowniez ja :)

Avadra_K
25-08-2006, 10:45
Wszystko pieknie, tylko jak znam Kraków i panujący w nim wieczny najazd turystów trzeba by się było szybko rozgladać. Znalezienie miejsca dla 30 osób na tydzień przed planowanym terminem może graniczyć z cudem !!!!!

birez
25-08-2006, 10:56
(pewnie najlepiej w pobliżu starówki)
Najblizsza starowke to mamy w Warszawie ;) Znacznie blizej bedzie w poblizu starego miasta :)

thorin
25-08-2006, 11:30
1. Czacha
2. Kubak82
3. Routlaw
4. Bigmar
5. Mac
6. liguidsound
7. rysib
8. towersivy
9. javion
10. p_lar
11. Tomasz Golinski
12. Vitez
13. Il fuoco
14. Pazurek
15. Birez
16. thorin
17. gonzo44
18. Cyborg
19. nastier
20. ags
21. Encor
22. mmsza
23. Avadra_K
24. Metus
25. stratus
26. Venio

gonzo44
25-08-2006, 11:40
Nie, ale ceny w czymś typu schronisko na pewno będą niższe, jak sądzę
Schroniska z prawdziwego zdarzenia (cenowo) są w odległości jazdy dwoma autobusami od centrum, także myslę, że ta opcja odpada :/
Miejsce, które zaproponował Thorin na początku wątku wydaje się być OK - no ale to już Wy musicie wybrać.
Jednym pasuje spanie za 100 PLN dla innych może to być za dużo i nie ma co stosować demagogi i wytykać ile kto ma sprzętu w worku i za jaką kase, tylko się podzielić na dwa obozy i spać w różnych cenowow miejscach.

Czacha
25-08-2006, 12:55
W sumie jest w tym jakas racja iz najmniej o hotelach beda wiedzili.. miejscowi ;)

To moze ogranicznmy wasza role do ustalenia planu "wycieczki"? :) Z tym juz sobie powinniscie dac rade? ;) Planow moze byc kilka.. a w sumie powinno byc:)



Ja do spania potrzebuje tylko jakiegos lozka, dachu nad glowa i dostepu do prysznica ... i tyle. 100zl za przespanie sie kilka godzin to lekka przesada.. no ale jak ktos lubi to jego sprawa ;)

Wybierzmy zatem 3 ew. miejsca noclegow w cenach: do 40zl, do 80zl i powyzej 80zl.. podzielimy sie na 3 grupy "sypialne" i tyle.

Avadra_K
25-08-2006, 12:57
No taki podział chyba trzeba bedzie wprowadzić, bo jak już wcześniej pisałem - na tyle osób w jednym miejscu - raczej lokalizacji nie znajdziemy

gonzo44
25-08-2006, 13:01
No taki podział chyba trzeba bedzie wprowadzić, bo jak już wcześniej pisałem - na tyle osób w jednym miejscu - raczej lokalizacji nie znajdziemy
Bez przesady, 20 osób to jeszcze nie jest "tyyyyle osób", a i tak zapewne część się po drodze wykruszy. Optymistycznie założyłbym około 15 przyjezdnych.

Kubak82
25-08-2006, 13:05
thorin, zadzwon moze do tego domu nauczyciela i napisz jak to teraz wyglada.. jesli sa miejsca + normalna cena + suchy dach nad glowa to mnie to pasuje.. jestem za tym aby sie szybciej zdecydowac i rezerwowac !! mamy do wyboru albo to lokum albo jeden z hostelow ktore znalazlem w necie.. fajnie byloby zadokowac sie w jednym hotelu ale z roznych wzgledow moze sie to nie udac.. moze wiec osoby ktore chca same zalatwiac sobie nocleg (inny standard, kimanie u rodziny itp. itd.) dadza znac a dla reszty zarezerwuje sie kimanie a jednym miejscu.. mnie ten dom nauczyciela pasuje!!

czajna
25-08-2006, 13:06
Elo Elo chlopaki (i dziewczyny)...
Jakby co thorin dopisz tez mnie. Jeszcze jestem w Irlandii ale juz za niedlugo wracam i chetnie bym sie do Waszego wspolnego plenero-spotkania dolaczyl...

Avadra_K
25-08-2006, 13:23
Bez przesady, 20 osób to jeszcze nie jest "tyyyyle osób", a i tak zapewne część się po drodze wykruszy. Optymistycznie założyłbym około 15 przyjezdnych.


Niby fakt, ale.... ja np. będę +1, z tego co pamietam Vitez też pisał, że nie bedzie sam (chyba)... więc różnie może być:-P

gonzo44
25-08-2006, 14:20
Thorin, jako, że sprawa organizacji noclegu zaczyna być kluczowym tematem, proponuje uzupełnić listę chętnych o preferowane miejsce noclegu. Może tak:
1. Czacha - do 50PLN ze wszytskimi (sory Czacha, ale jesteś pierwszy i posłużysz za przykład)
2. Kubak82 - do 50 PLN
3. Routlaw
4. Bigmar - 100 PLN
5. Mac
6. liguidsound - miejscowy
7. rysib
8. towersivy
9. javion
10. p_lar - do 50 PLN
11. Tomasz Golinski +1 = cokolwiek, pokoj 2os.
12. Vitez + TŻ = do 150zl za pokoj 2osobowy (od pokoju nie od osoby)
13. Il fuoco -do 50 PLN
14. Pazurek - miejscowy
15. Birez - miejscowy
16. thorin - do 50 PLN ze wszystkimi
17. gonzo44 - miejscowy
18. Cyborg - miejscowy
19. nastier
20. ags
21. Encor
22. mmsza - hotel na kazimierzu
23. Avadra_K
24. Metus
25. stratus
26. Venio - do 50 PLN

Venio
25-08-2006, 14:47
ja tez tak mysle koło 50zł wydac na nocleg...

p_lar
25-08-2006, 14:56
A mnie jest wsjo ryba za ile, byle czysto było.
Ale dopiszcie mnie do grupy za 5 dych, wiecej mi zostanie na bro :-D

pazurek
25-08-2006, 14:59
Wystraszlem sie troche wpisu "Vitez XXX", nie wiem teraz czy sie pojawic na zlocie... :roll:

gonzo44
25-08-2006, 15:07
pazurek: taki żart... ;-)

Avadra_K
25-08-2006, 15:42
A tak by the way - czy ktos może mi powiedzieć gdzie i o której się całe towarzstwo ma zamiar zebrać - już w CK Krakowie???? Bo albo przegapiłem, albo niedoczytałem...

stratus
25-08-2006, 15:56
Do tego jeszcze nie doszliśmy, spanie cały czas na top'ie.
Tak przy okazji to wcale nie jestem zwolennikiem spania jak najdrożej, też wolałbym sie przespać najtaniej jak można ale jestem realista i mam watpliwości aby udało się znaleźć tanio i w miare niedaleko STAREGO MIASTA - wytłuściłem dla Bireza bo faktycznie Starówka to nie to samo co Stare Miasto :)

Il fuoco
25-08-2006, 16:05
no ja też się piszę na max 50 zł.wystarczy mi kawałek podłogi :twisted: i rano trochę wody.poduszkę pod głowę mam included "baj majself" w tej taniej opcji :)

edit:
a może ktoś chciałby sobie całą noc zrobić plener po krakowie?:)
tak że bez spania wogóle.red bull i dobra kawa to jest to;D mówię Wam.statywik,plecaczek,pistolecik gazowy (żartuję ) i kraków nocą:D

Avadra_K
25-08-2006, 16:09
Jak dla mnie to wpis prosze taki sam jak Vitez - PLN XXX + osoba towarzysząca

p_lar
25-08-2006, 16:13
A czy zdjęcia też XXX będą robione? :-D

Kubak82
25-08-2006, 16:43
A czy zdjęcia też XXX będą robione? :-D

to zalezy czy modelki sie znajda :twisted:

co do kimania - tez jestem za wersja ekonomiczna 8-)

Avadra_K
25-08-2006, 16:54
to zalezy czy modelki sie znajda :twisted:

co do kimania - tez jestem za wersja ekonomiczna 8-)
A co to po Krakowie mało modelek chodzi:roll: :roll: :mrgreen:

Vitez
25-08-2006, 17:16
Juz zupdejtowalem liste o swoj input :p

gonzo44
25-08-2006, 18:02
OK, więc na razie powstało coś takiego. Ja dziś wyjeżdżam i nie wiem czy będę miał dostęp do netu, więc prosiłbym o tymczasowe zajęcie się sprawą kogoś innego - Thorin? Jak wrócę to zajme się konkretną rezerwacją.

1. Czacha - do 50PLN
2. Kubak82 - do 50 PLN
3. Venio - do 50 PLN
4. p_lar - do 50 PLN
5. Il fuoco -do 50 PLN
6. thorin - do 50 PLN ze wszystkimi
7. Tomasz Golinski +1 = cokolwiek, pokoj 2os.
8. towersivy
9. mmsza - hotel na kazimierzu
10. Mac - hotel na kazimierzu
11. Avadra_K + 1 = do 150zl za pokoj 2osobowy (od pokoju nie od osoby) - tak ma być?
12. Vitez + TŻ = do 150zl za pokoj 2osobowy (od pokoju nie od osoby)
13. Bigmar - 100 PLN
14. stratus
15. Metus
16. Encor
17. rysib
18. javion
19. nastier
20. ags
21. Routlaw - wpadnie na pewno
22. Cyborg - miejscowy
23. gonzo44 - miejscowy
24. Birez - miejscowy
25. Pazurek - miejscowy
26. liguidsound - miejscowy

liquidsound
25-08-2006, 18:21
Generalnie to polecam sie szybko decydowac bo mozecie zostac na lodzie bez noclegu. Wtedy jedynie hotel na ul. rozrywki, troche daleko i drogo bo 250zl za noc:grin: tak na powaznie to nie zdziwiajcie, tylko wszyscy znalezc najtansze lokum, ew dla super oszczednych mozna rozbic namioty na bloniach:D

gonzo44
25-08-2006, 18:33
liquidsound: Jako chyba najbardziej zorientowany, mógłbyś pomyśleć nad jakąś knajpą gdzie możnaby siąść większą ekipą i nie bać się ani o sprzęt ani o uszy?

liquidsound
25-08-2006, 18:39
OK, dowiem sie. Moze jakas rezerwacja?? Polecam pergamin - Artur Lewandowski ma wtyki wiec zalatwil by rezerwacje taka pewna bo z rezerwacjami to roznie bywa. Od ktorej do ktorej planujemy pic?? Bo zastanawiam sie czy bedziemy robic nocne zdjecia:wink:

Czacha
25-08-2006, 18:41
Jedni beda robic nocne zdjecia.. inni beda sie integrowac :mrgreen: Wyjdzie w praniu ;)

liquidsound
25-08-2006, 18:57
no sek w tym ze trzeba sie chyba zdecydowac bo nikt nie zarezerwuje knajpy dla tylu osob na 2 godziny

Czacha
25-08-2006, 19:04
No bez przesady.. 2 godziny? :D Nie wiem kto ma jakie pojecie o zdjeciach nocnych, ale ta nazwa bywa nieco zwodnicza.. ich wcale nie wykonuje sie w nocy :mrgreen: Na udane zdjecia mamy jakies pol godziny od momentu zajscia slonca... a potem mozna wracac do knajpy. Chyba ze ktos lubi czarne niebo na fotkach i powypalane swiatla? ;)

Kubak82
25-08-2006, 19:06
zerknijcie tu - http://www.ulouisa.com

fajny klimat, od jazzu nikomu uszy nie zwiedna a towarzystwo wylacznie z wyksztalconym narzadem karku :mrgreen: :twisted:

no i na rynku 8)

gonzo44
25-08-2006, 19:08
Kubak82 - piwo nie kosztuje tam >6 PLN?

Mac
25-08-2006, 19:08
Thorin, jako, że sprawa organizacji noclegu zaczyna być kluczowym tematem, proponuje uzupełnić listę chętnych o preferowane miejsce noclegu. Może tak:
1. Czacha - do 50PLN ze wszytskimi (sory Czacha, ale jesteś pierwszy i posłużysz za przykład)
2. Kubak82 - do 50 PLN
3. Routlaw
4. Bigmar - 100 PLN
5. Mac
6. liguidsound - miejscowy
7. rysib
8. towersivy
9. javion
10. p_lar - do 50 PLN
11. Tomasz Golinski +1 = cokolwiek, pokoj 2os.
12. Vitez + TŻ = do 150zl za pokoj 2osobowy (od pokoju nie od osoby)
13. Il fuoco -do 50 PLN
14. Pazurek - miejscowy
15. Birez - miejscowy
16. thorin - do 50 PLN ze wszystkimi
17. gonzo44 - miejscowy
18. Cyborg - miejscowy
19. nastier
20. ags
21. Encor
22. mmsza - hotel na kazimierzu
23. Avadra_K
24. Metus
25. stratus
26. Venio - do 50 PLN


Gonzo44 dopisz i mnie do listy, pojawię sie napewno. Co do hotelu dostosuję się, może być na kazimierzu.

Kubak82
25-08-2006, 19:10
Kubak82 - piwo nie kosztuje tam >6 PLN?

tego lata placilem albo 5 albo 5,50 za 0,5 (piwa :wink: ) 8)

Czacha
25-08-2006, 19:17
Podstawowe kryterium wyboru knajpy to ... ilosc miejsca :) Na 2gim miejscu stawial bym wystroj i muzyke.. chociaz zdecydowanie wole jazz od "umcumcumc".

W tak duzym gronie nie bedzie dalo sie pogadac z kazdym i powtorza sie grupki. Jesli nie ma knajpy z jednym duzym stolem to trzeba wybrac taka gdzie bedziemy mieli dla siebie jedna z sal z mniejszymi stolikami jakos tam polaczonymi.. nie musimy wtedy siedziec przy jednym, jak na weselu.

Wydaje mi sie, iz ta 2ga opcja jest lepsza chocby ze wzgledu na bezpieczenstwo sprzetu. Nikt obcy by sie tam nie paletal.

Warto pogadac z wlascicielem o znizce na przekaski i browar - przy takiej obsadzie beczka powinna sie oproznic ;)

liquidsound
25-08-2006, 19:22
od jazzu nikomu uszy nie zwiednaMi zwiedna;-) ale jesli wszyscy chca to wezme stopery:twisted:

Kubak82
25-08-2006, 19:23
Louis ma ten plus, ze cala knajpa to po prostu osobne sale.. ta gdzie odbywaja sie koncerty jest najwieksza i spokojnie nas pomiesci 8)

stoly mozna zawsze zestawic..

jedyny minus - trzeba sie potem wytoczyc z piwnicy na poziom rynku :lol: :wink:

Mac
25-08-2006, 19:25
nie martw się zainstalujemy jakiś wyciąg :)

Kubak82
25-08-2006, 19:31
nie martw się zainstalujemy jakiś wyciąg :)

ehh, te schody zawsze w druga strone wydaja sie byc dluzsze, bardziej strome i jakos tak poskrecane ;) :lol:

Metus
25-08-2006, 19:33
ale dużo gadacie.. nie nadążam czytać ;]

Nocleg - jak najtaniej ale myślę, że max 100zł. Noc pewnie będzie baaardzo krótka.. dla mnie może być i namiot.. poważnie ;]
Osobiście wolałbym aby wszyscy byli w jednym hotelu\polu namiotowym\schronisku .. będzie weselej :D

Knajpa... mi bez różnicy.. oby duża i.. petami nie śmierdziało za mocno ;]

Czacha
25-08-2006, 19:34
W sumie wybor knajpy oraz plan dnia pozostawiamy "tubylcom" :mrgreen: Dla reszty priorytetem powinien byc nocleg.

Ja jestem sklonny wyjechac w piatek i spedzic dwie noce w Krakowie.

Mac
25-08-2006, 19:40
Czacha mam podobny pomysł, bo w niedzielę muszę być wieczorem nie za późnym w Warszawie.
Tubylcy Krakowa, wytypujcie kilka knajp i zróbmy głosowanie a na obiad to może do Babci Maliny??

birez
25-08-2006, 19:43
a na obiad to może do Babci Maliny??

Osobiscie proponuje Hulaj Dusza na Szczepanskim :mrgreen:

Mac
25-08-2006, 19:47
Osobiscie proponuje Hulaj Dusza na Szczepanskim :mrgreen:

Nie znam, ale jeśli polecasz napewno warto sprawdzić. Piszę się na tę lokalizację.

pazurek
25-08-2006, 19:50
Placki wegierskie znowuuuu?

Metus
25-08-2006, 20:07
Czacha. ja chyba też dałbym radę w piątek. Tak myślę.. swoją drogą TomekG + Aga Ty j ja moglibyśmy zabrać się jednym samochodem ==>Taniej = więcej brrr

Mac
25-08-2006, 20:09
To bedzie browarowy zlot :) Nonono...

Bigmar
25-08-2006, 20:10
Knajpę chyba najszybciej namierzymy, niż jakieś spanie. Ja nadal obstawiam za jednym lokum dla CB.

Czacha
25-08-2006, 20:11
Czacha. ja chyba też dałbym radę w piątek. Tak myślę.. swoją drogą TomekG + Aga Ty j ja moglibyśmy zabrać się jednym samochodem ==>Taniej = więcej brrr
Metus, zaden problem.. w sumie masz duuuuzy samochod :mrgreen: Do mojego opla to raczej 4 osoby max.. chociaz w papierach ma 5 ;)

Jak cos to pociag zostaje - podroz zajmuje niecale 6 godzin. Nie jestem tylko pewien jak z cena biletu.

Avadra_K
25-08-2006, 20:33
:p Vitez może być, chociaż jak będzie ciut więcej też pewnie przeżyję:mrgreen:

birez
25-08-2006, 20:34
Placki wegierskie znowuuuu? Placki wegierskie w hulaj dusza (i japonscy turysci ;) ) rulez ! :mrgreen:

EDIT: No i nie mozna pominac kebaba w Kolibie :mrgreen:

lochu
25-08-2006, 20:37
Witam Wszystkich!

Jest to mój debiut na forum, więc jak coś będzie nie tak to wybaczcie.

Przeczytałem o zlocie i problemach noclegowych i mam propozycję. Jest taki hotel o wdzięcznej nazwie "NAWOJKA" przy ul. Reymonta w Krakowie i są wolne miejsca na 16-17.09. (http://www.nawojka.bratniak.krakow.pl) Pokoje:4 os za 140 zł (35 za szt.), 3 os za 132 zł (44 za szt.) i 2 os za 110 zł (55 za szt.) Hotel jest niedaleko od Rynku (10-15 min piechotą).

Jak wyraziecie ochotę to mogę iść i zarezerwować miejsca dla wszystkich. Knajpę/pub też jakoś załatwimy:-) (lochu@interia.pl)

stratus
25-08-2006, 20:38
Czacha mam podobny pomysł, bo w niedzielę muszę być wieczorem nie za późnym w Warszawie.
No to możemy zacząc juz tworzyć kolumnę pojazdów bo pewnie zabawię w podobnym terminie :)

stratus
25-08-2006, 20:44
Witam Wszystkich!

Przeczytałem o zlocie i problemach noclegowych i mam propozycję. Jest taki hotel o wdzięcznej nazwie "NAWOJKA" przy ul. Reymonta w Krakowie i są wolne miejsca na 16-17.09. (http://www.nawojka.bratniak.krakow.pl) Pokoje:4 os za 140 zł (35 za szt.), 3 os za 132 zł (44 za szt.) i 2 os za 110 zł (55 za szt.) Hotel jest niedaleko od Rynku (10-15 min piechotą).

Jak wyraziecie ochotę to mogę iść i zarezerwować miejsca dla wszystkich. Knajpę/pub też jakoś załatwimy:-) (lochu@interia.pl)

Jak na mój gust to całkiem klawo wygląda - jestem za:mrgreen:

Z góry wybaczcie bo mogłem edytować poprzedniego posta - jakoś tak wszystko za szybko :)

pazurek
25-08-2006, 20:45
Placki wegierskie w hulaj dusza (i japonscy turysci ;) ) rulez ! :mrgreen:

I dziki! Nie zapominaj o dzikach!

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img248.imageshack.us/my.php?image=swinia7jc.jpg)


EDIT: No i nie mozna pominac kebaba w Kolibie

Jeszcze troche a zaprosisz wszystkich na gorke w parku Jordana... :roll:

liquidsound
25-08-2006, 20:48
Swoje grunty Nawojka. To obiad mozecie zdjesc w okolicznych knajpach dla studentow ,bardzo tanio i nawet da sie jesc:grin:

Czacha
25-08-2006, 20:48
NAWOJKA mi pasuje. A takie wieksze pokoje maja to do siebie, ze po wyjsciu z knajpy mozna sie jeszcze 'zamelinowac' wieksza grupa w jednym z nich i dobawic :mrgreen:

Bigmar
25-08-2006, 20:56
Zawsze też możemy się przekimac w knajpie. W zamian rano lokal uprzątniemy :).

Avadra_K
25-08-2006, 21:01
Miejscówka, wydaje się być całkiem OK

nastier
25-08-2006, 21:27
rowniez jestem za Nawojka (o ile bede mogl przybyc ;))

pazurek
25-08-2006, 21:38
Co do noclegow, to jeszcze jest taki watek na grono.net (niestety trzeba miec konto a to wiaze sie z zaproszeniem od kogos):

Temat: nocleg w krakowie :)
http://w8.grono.net/forum/topic/932753/0/

Tomasz Golinski
25-08-2006, 21:39
Czacha. ja chyba też dałbym radę w piątek. Tak myślę.. swoją drogą TomekG + Aga Ty j ja moglibyśmy zabrać się jednym samochodem ==>Taniej = więcej brrr
Też tak myślę. Aga potem z Krakowa jedzie na Śląsk, więc nie wracałaby z nami. Ale też myśle, żeby jakoś wcześniej wyjechać i pozwiedzać południe Polski.

thorin
25-08-2006, 21:58
alez sie tu w watku porobilo, Panowie ja chcialem nadmienic ze prawdopodobnie zostane tylko na jeden dzien, praca nie pozwala mi zostac dluzej, wiec mnie do noclegu nie liczcie.

Ok Gonzo, to ja Twoja liste hop, i doedituje Czajne :mrgreen:
czacha - wydetowalem ;p

1. Czacha - hotel NAWOJKA
2. Kubak82 - hotel NAWOJKA
3. Venio - hotel NAWOJKA
4. p_lar - hotel NAWOJKA
5. Il fuoco - hotel NAWOJKA
6. thorin - hotel NAWOJKA
7. Tomasz Golinski +1 = hotel NAWOJKA
8. towersivy
9. mmsza - hotel na kazimierzu
10. Mac - hotel na kazimierzu
11. Avadra_K + 1 = do 150zl za pokoj 2osobowy (od pokoju nie od osoby)
12. Vitez + TŻ = do 150zl za pokoj 2osobowy (od pokoju nie od osoby)
13. Bigmar - hotel NAWOJKA
14. stratus
15. Metus - hotel NAWOJKA
16. Encor
17. rysib - hotel NAWOJKA
18. javion
19. nastier
20. czajna
21. ags - miejscowy
22. Routlaw - wpadnie na pewno
23. Cyborg - miejscowy
24. gonzo44 - miejscowy
25. Birez - miejscowy
26. Pazurek - miejscowy
27. liguidsound - miejscowy

Bigmar
25-08-2006, 22:29
Nawojka to faktycznie niezła propozycja. Ja się też piszę.

Czacha
25-08-2006, 22:43
thorin, wydetyowalem twoja liste.. tak zeby jakos to po ludzku wygladalo.. bo byl balagan. miejscowych dopisujemy na koncu listy - przy nickach dopisalem juz nazwy hotelu osobom ktore chcialy tani hotel.. mysle ze decyzja w tym segmencie cenowym zostala podjeta.. spimy w hotelu Nawojka :)

reszta osob proszona jest o sprecyzowanie kwoty lub hotelu ;)


1. Czacha - hotel NAWOJKA
2. Kubak82 - hotel NAWOJKA
3. Venio - hotel NAWOJKA
4. p_lar - hotel NAWOJKA
5. Il fuoco - hotel NAWOJKA
6. thorin - hotel NAWOJKA
7. Tomasz Golinski +1 = hotel NAWOJKA
8. towersivy
9. mmsza - hotel na kazimierzu
10. Mac - hotel na kazimierzu
11. Avadra_K + 1 = do 150zl za pokoj 2osobowy (od pokoju nie od osoby)
12. Vitez + TŻ = do 150zl za pokoj 2osobowy (od pokoju nie od osoby)
13. Bigmar - hotel NAWOJKA
14. stratus
15. Metus - hotel NAWOJKA
16. Encor
17. rysib - hotel NAWOJKA
18. javion
19. nastier
20. czajna
21. ags - miejscowy
22. Routlaw - wpadnie na pewno
23. Cyborg - miejscowy
24. gonzo44 - miejscowy
25. Birez - miejscowy
26. Pazurek - miejscowy
27. liguidsound - miejscowy

thorin
25-08-2006, 23:03
Czacha ale ja tylko na jeden dzien przyjezdzam, wyedytuj prosze jeszcze raz, bo jeszcze mi kaza za nieprzespana dobe hotelowa zaplacic ;)

nastier
25-08-2006, 23:23
a ja napisalem ze hotel nawojka mi pasuje :twisted: cena do ok 50 zl.

Czacha
25-08-2006, 23:25
1. Czacha - hotel NAWOJKA
2. Kubak82 - hotel NAWOJKA
3. Venio - hotel NAWOJKA
4. p_lar - hotel NAWOJKA
5. Il fuoco - hotel NAWOJKA
6. thorin - hotel NAWOJKA
7. Tomasz Golinski +1 = hotel NAWOJKA
8. towersivy
9. mmsza - hotel na kazimierzu
10. Mac - hotel na kazimierzu
11. Avadra_K + 1 = do 150zl za pokoj 2osobowy (od pokoju nie od osoby)
12. Vitez + TŻ = do 150zl za pokoj 2osobowy (od pokoju nie od osoby)
13. Bigmar - hotel NAWOJKA
14. stratus
15. Metus - hotel NAWOJKA
16. Encor
17. rysib - hotel NAWOJKA
18. javion
19. nastier
20. czajna
21. ags - miejscowy
22. Routlaw - wpadnie na pewno
23. Cyborg - miejscowy
24. gonzo44 - miejscowy
25. Birez - miejscowy
26. Pazurek - miejscowy
27. liguidsound - miejscowy

Il fuoco
26-08-2006, 00:05
ekhm zaspałem wątek;)

edit:

co się tyczy knajpy i muzy:szczerze to umcumcum czyli jak mówi mój kolega "zespół brejk kark białe misie" moim zdaniem odpada.
jazz jest świetny.zniżki są jeszcze lepsze :twisted:

Vitez
26-08-2006, 01:32
Liste wyedytowalem. Co do muzyki to umcyumcy zdecydowanie nie, jazz moze byc oby nie za glosno (czyli byle na koncert nie trafic). Najfajniejsze sa etno,chillout,ambient cichutko saczace sie z glosnikow ale to raczej tylko w kawiarniach (takich hardkorowych jak Pozegnanie z Afryka a nie takich retro-komuna ;) ) czy herbaciarniach.

liquidsound
26-08-2006, 01:42
chillout,ambientno to pergamin.

Tomasz Golinski
26-08-2006, 01:43
Nawet nie wiem, co te nazwy znaczą, ale nie brzmią przyjaźnie...

p_lar
26-08-2006, 01:49
Hej, a jest taka fajna knajpa w piwnicy z fajami wodnymi, to by był fajny chillout. Może byśmy się jakoś zmieścili :-D

Vitez
26-08-2006, 02:05
Nawet nie wiem, co te nazwy znaczą, ale nie brzmią przyjaźnie...

Z bardziej komercyjnych ale troszke w tym kierunku wykonawcow (tak zeby zagaic tylko, moze znasz) to Deep Forest, Enigma, Moby, kroczek dalej to Modjo, Morcheeba a jeszcze kroczek dalej to juz prawie w jazzy wchodzimy - seria Smooth Jazz Cafe i radyjko internetowe smoothjazz.com rowniez przyjemne nutki daja, i do posluchania i do pogadania i do wylegiwania sie w niedzielne popoludnia 8)

Metus
26-08-2006, 07:37
ja również jestem za Nowojka. Zapiszcie i mnie :D

rysib
26-08-2006, 09:15
Nawojka wpełni mi wystarcza, i mnie tam proszę dopisać. A co do knajpy to i jazz może być i smoothjazz też (jeśli przy nim nie usnę:twisted: ) - no chyba że szanty knajpa gdzieś w okolicach nam przyjaznych będzie ...

nastier
26-08-2006, 09:41
w moim przypadku im blizej w strone jazzu, tym lepiej ;)
umcyumcy i inne dyskotekowe zdecydowanie mnie odpychaja :twisted:

thorin
26-08-2006, 09:50
morcheeba, no i owszem, ale usniemy przy tym piwie, moze jakiegos bluesa porzadnego, hymmm bluesa popdartego rockiem ;) szkoda ze nie ma knajp gdzie zeppelini graja non stop, ja oczywiscie sie dopasuje, byleby muza nie byla nudna i byleby nie miala 320 bps ;)

rysib
26-08-2006, 10:41
thorin, bluesa Ci się zachciewa?? to do Bydgoszczy zapraszam http://www.mok.bydgoszcz.pl/index.php?cid=487 , a i porządne krasnoludzkie piwo się znajdzie ;)

Kubaman
26-08-2006, 13:32
cześć
wróciłem z wakacji 8)

Thorin, możesz mnie jeszcze wcisnąć na listę... :rolleyes:
[tak Birez, Iza też będzie :mrgreen: ]

thorin
26-08-2006, 13:45
thorin, bluesa Ci się zachciewa?? to do Bydgoszczy zapraszam http://www.mok.bydgoszcz.pl/index.php?cid=487 , a i porządne krasnoludzkie piwo się znajdzie ;)



Musi byc ciemne jak coca-cola i kopac jak latynoscy bramkarze :mrgreen: czystego bluesa niestety jeszcze nie docenilem, ale takiego podlanego rockiem, urodzilem sie w tychach i mieszkam prawie w tychach ;) wiuec dzem, festiwal riedlowski te sprawy :) pogadamy na zlocie :)




cześć
wróciłem z wakacji 8)

Thorin, możesz mnie jeszcze wcisnąć na listę... :rolleyes:
[tak Birez, Iza też będzie :mrgreen: ]

Sie robi szefie ;)

EDIT:
wskakuje jeszcze lochu

1. Czacha - hotel NAWOJKA
2. Kubak82 - hotel NAWOJKA
3. Venio - hotel NAWOJKA
4. p_lar - hotel NAWOJKA
5. Il fuoco - hotel NAWOJKA
6. thorin - hotel NAWOJKA
7. Tomasz Golinski +1 = hotel NAWOJKA
8. towersivy
9. mmsza - hotel na kazimierzu
10. Mac - hotel na kazimierzu
11. Avadra_K + 1 = do 150zl za pokoj 2osobowy (od pokoju nie od osoby)
12. Vitez + TŻ = hotel NAWOJK pokoj 2osobowy
13. Bigmar - hotel NAWOJKA
14. stratus
15. Metus - hotel NAWOJKA
16. Encor
17. rysib - hotel NAWOJKA
18. javion
19. nastier
20. czajna
21. ags - miejscowy
22. Routlaw - wpadnie na pewno
23. Cyborg - miejscowy
24. gonzo44 - miejscowy
25. Birez - miejscowy
26. Pazurek - miejscowy
27. liguidsound - miejscowy
28. Kubaman - miejscowy
29. Iza - miejscowa :)
30. lochu - miejscowy

Przy takiej obsadzie moderatorow, zastanawiam sie jak w tenze weekend Muflon, Jac i Kuchatek poradza sobie z moderowaniem forum ? Bo napewno na zlocie bez banow i moderacji sie nie obejdzie :mrgreen:

Czacha
26-08-2006, 15:32
Bedziemy przy barze pelnic dyzury :mrgreen:

Kubaman
26-08-2006, 18:26
Przy takiej obsadzie moderatorow, zastanawiam sie jak w tenze weekend Muflon, Jac i Kuchatek poradza sobie z moderowaniem forum ? Bo napewno na zlocie bez banow i moderacji sie nie obejdzie :mrgreen:
to ja myślałem, że Jac i Muflon się przyłączą... :smile:

madallenka
26-08-2006, 20:23
myślę, że jeśli nic mi nie wypadnie po drodze to też się pojawie.

beachcomber
26-08-2006, 20:42
eee thorin mozna tez dostac bilet na liste?;) spora ekipa sie zbiera, warto by sie spotkac. siostre mam w krk na blicha, przynamniej nocleg odpadnie. hmmmm wlasnie sobie uswiadomilem, ze jak sie pojawie (a mam szczery zamiar) w krk to bedzie moje pierwsze spotkanie z ludzmi poznanymi przez internet. mam nadzieje, ze nie jestescie jakas zorganizowana grupa przestepcza?!?! duzo sie slyszy o takich co kusza dzieci przez internet :-D :mrgreen: :twisted:

Kubak82
26-08-2006, 20:47
duzo sie slyszy o takich co kusza dzieci przez internet :-D :mrgreen: :twisted:

czesc, jestem Wojtek i tez mam 12 lat :lol: :twisted: :mrgreen:

beachcomber
26-08-2006, 20:49
ha! wiedzialem!

birez
26-08-2006, 21:02
cześć
wróciłem z wakacji 8)

Thorin, możesz mnie jeszcze wcisnąć na listę... :rolleyes:
[tak Birez, Iza też będzie :mrgreen: ]
Super :mrgreen:

Szkoda tylko ze jednak najprawdopodobniej na zlocie bede, ze sie tak wyraze, przelotem :-/
Ale caly czas kombinuje zeby wygospodarowac jak najwiecej czasu :)

nastier
26-08-2006, 21:15
a ja mam pytanko - jesli sie pojawie (na co mam szczera ochote) to czy znajdzie sie dobra dusza,ktora mnie sprzed dworca zgarnie i doprowadzi do reszty? :mrgreen: w kraku bylem tylko na zorganizonwych wyjazdach i kompletnie nie znam miasta :(

temol
26-08-2006, 21:21
Czesc

To ja sie tez jakos pojawie na zlocie. Nie wiem tylko czy dolacze do wloczegi po miescie.

Pozdrawiam, Tomek

Kubaman
26-08-2006, 21:22
nastier, oczywiście coś skombinujemy, don't worry.
Nie chcę Krzyśkowi włazić w paradę (zresztą się już naprzykrzyłem w zeszłym roku, chyba wystarczy) ale na pewno podane będą plan spotkania z godzinami i lokalizacją, oraz komplet telefonów kontakowych i na pewno mapki. Damy radę.

Czacha
26-08-2006, 21:26
...
No.. i wrocil z urlopu odpowiedni czlowiek, a tu jest odpowiednie miejsce dla niego :mrgreen:

madallenka
26-08-2006, 22:00
a ja mam pytanko - jesli sie pojawie (na co mam szczera ochote) to czy znajdzie sie dobra dusza,ktora mnie sprzed dworca zgarnie i doprowadzi do reszty? :mrgreen: w kraku bylem tylko na zorganizonwych wyjazdach i kompletnie nie znam miasta :(


Jasne, że się znajdzie, a jak nie to reszta przyjdzie po Ciebie na dworzec :lol:

thorin
26-08-2006, 22:06
nastier, oczywiście coś skombinujemy, don't worry.
Nie chcę Krzyśkowi włazić w paradę (zresztą się już naprzykrzyłem w zeszłym roku, chyba wystarczy) ale na pewno podane będą plan spotkania z godzinami i lokalizacją, oraz komplet telefonów kontakowych i na pewno mapki. Damy radę.


Kuba czyń honory :mrgreen:
Zazwyczaj przy takich spotkaniach Kuba odwala czarna robote a ja spijam smietanke, niechze i tak bedzie tym razem :mrgreen:
na pohybel tym co boja sie upubliczniac swoj kom :mrgreen:
502891195 - thorin
;)



a ja mam pytanko - jesli sie pojawie (na co mam szczera ochote) to czy znajdzie sie dobra dusza,ktora mnie sprzed dworca zgarnie i doprowadzi do reszty? :mrgreen: w kraku bylem tylko na zorganizonwych wyjazdach i kompletnie nie znam miasta :(

podaj tylko godzine dokowania Twojego samolotu a ktos napewno sie po Ciebie zjawi ;)

EDIT:

Na liste wskakuje beachcomber i madallenka (madallenka sama czy z towarzyszem wilkiem ? :) )

EDIT#2:

Nastier na Nawojke hop !

1. Czacha - hotel NAWOJKA
2. Kubak82 - hotel NAWOJKA
3. Venio - hotel NAWOJKA
4. p_lar - hotel NAWOJKA
5. Il fuoco - hotel NAWOJKA
6. thorin - nie nocuje w Krakowie
7. Tomasz Golinski +1 = hotel NAWOJKA
8. towersivy
9. mmsza - hotel na kazimierzu
10. Mac - hotel na kazimierzu
11. Avadra_K + 1 = do 150zl za pokoj 2osobowy (od pokoju nie od osoby)
12. Vitez + TŻ = hotel NAWOJKA, pokoj 2osobowy
13. Bigmar - hotel NAWOJKA
14. stratus
15. Metus - hotel NAWOJKA
16. Encor
17. rysib - hotel NAWOJKA
18. javion
19. nastier - hotel NAWOJKA
20. czajna
21. ags - miejscowy
22. Routlaw - wpadnie na pewno
23. Cyborg - miejscowy
24. gonzo44 - miejscowy
25. Birez - miejscowy
26. Pazurek - miejscowy
27. liguidsound - miejscowy
28. Kubaman - miejscowy
29. Iza - miejscowa
30. lochu - miejscowy
31. beachcomber - ma kimanie u siostry
32. madallenka - miejscowa

nastier
26-08-2006, 22:51
no to super :) jeszce nic dokladnie nie wiem, prawdopodobnie w polowie przyszlego tygodnia wszystko stanie sie jasne co do mojej obecnosci:D

thorin - ja tez uznaje Nawojke jak cos ;)

Czacha
26-08-2006, 23:43
Pewnie wykurszy nam sie 1/3 skladu gdy przyjdzie co do czego - ale narazie jest fajnie...

BTW.. co jak juz miejsc braknie w Nawojce? :mrgreen: Mamy alternatywy? ;)

Bigmar
27-08-2006, 00:59
Jak będzie z Nawojką? Ktoś zrobi rezerwację zbiorczą czy każdy sam ma dzwonić i sobie przyklepać miejsce?

Vitez
27-08-2006, 01:31
Thorin - juz dwa razy edytowalem liste w czyichs postach wpisujac sie do Nawojki a ty uparcie jakas stara liste przeklejasz.
Edytuje ponownie i mam nadzieje ze po raz ostatni :p .

Btw moja dziewczyna tez Iza wiec uwazac z pomylkami :roll: .

thorin
27-08-2006, 08:37
Vitez, nie zauwazylem, caly czas staralem sie kopiowac liste z mojego ostatniego postu, wazne ze juz jest dobrze i unikniemy bledu :)

Bigmar, rezerwacje zdecydowal sie zrobic lochu, trzeba mu dac tylko odpowiednie dane ile osob bedzie chcialo tam w tym terminie mieszkac, a jeszcze conajmniej 5 osob powinno nam dac znac gdzie chca mieszkac i czy w ogole chca.

pozdrawiam
krzysiek


EDIT:

Vitez, fajnie ze siebie wyedytowales, ale wlasnie mi Venio pisze ze ja znowu hop na Nawojke, otoz nie, ja nie hop na Nawojke ja hop do domu, jesli wyedytowales, mogles zmian innym uzytkownikom nie robic ;) edytuje posta :mrgreen:

pozdrawiam
krzysiek

pazurek
27-08-2006, 09:43
Moze by wrzucic liste chetnych do PIERWSZEGO listu w watku i tylko ja potem edytowac?

madallenka
27-08-2006, 10:56
Na liste wskakuje beachcomber i madallenka (madallenka sama czy z towarzyszem wilkiem ? :) )


Nie wiem czy z towarzyszem, na razie wczoraj wróciliśmy i nie zdążyłam Go o to spytać.. :D (canis nie ma na razie dostępu do netu..więc nic jeszcze nie wie)

Vitez
27-08-2006, 20:28
Vitez, fajnie ze siebie wyedytowales, ale wlasnie mi Venio pisze ze ja znowu hop na Nawojke, otoz nie, ja nie hop na Nawojke ja hop do domu, jesli wyedytowales, mogles zmian innym uzytkownikom nie robic ;) edytuje posta :mrgreen:


Edytowalem tylko siebie gwoli jasnosci. Nic innym uzytkownikom a tym bardziej tobie (bo przeciez masz mozliwosc edycji wlasnego posta - nie jestem taki glupi :? ) nie zmienialem.

thorin
27-08-2006, 20:34
niewiem Vitez, drugi raz bezwiednie zostalem podpisany pod nawojke, i bylaby pewno chryja gdyby przyszlo placic za hotel ktorego nie chcialem, dobrze ze Venio dal znac, a wiec apel, sprawdzcie swoje dane na liscie, moglo sie wkrasc wiecej niejasnosci, jesli cos sie nie zgadza, skopiujcie ostatniego posta i wklejcie go dalej juz poprawionego.

Venio
28-08-2006, 02:07
ten kto pisał tą liste ma szczęscie ze jednak bede nocował w tym hotelu :P bo nikt sie mnie o zgode nie pytał :D

Avadra_K
28-08-2006, 09:03
Szanowni,

na 99% będę jechał samochodem, tak więc bardzo chetnie 2 osoby z W-wy zabiorę (oczywiście do i z Kr).

Encor
28-08-2006, 17:02
Nawojka.
I blues.
No chyba że np. coś cięższego i/lub mroczniejszego:P

Czacha
28-08-2006, 17:15
Potrzebujemy lokalu z muzyka, a zarazem jej glosnoscia taka, aby dalo sie pogadac.. bo jak ma byc "rykowisko" to spotkajmy sie w Krakowie w jednej z cafejek internetowych i pogadamy na forum :mrgreen:

Tomasz Golinski
28-08-2006, 17:18
A mi by pasowało coś takiego: http://www.staryport.krakow.pl/

rysib
28-08-2006, 19:28
Nawojka.
I blues.
No chyba że np. coś cięższego i/lub mroczniejszego:P

ooooooooo a może wieczór z dead can dance i potem nocne zdjęcia. na 100 % będą miały dusze :cool:
PS pomysł Tomka jest genialny!! jestem za a nawet za ;)

p_lar
28-08-2006, 19:31
Albo koreczki serowe do uszu, jakiś black metal a potem sesja na cmentarzu :mrgreen:

Czacha
28-08-2006, 19:44
powtarzam iz przy koncercie nie da sie pogadac - wybierzmy w miare spokojne (muzyka irlandzka do spokojnych nie nalezy) i dobrze oswietlone miejsce.. moze ktos zdjecia bedzie chcial pokazac w formie papierowej?

temol
28-08-2006, 21:00
A mi by pasowało coś takiego: http://www.staryport.krakow.pl/

Knajpa dosc blisko rynku (5 minut na piechotke) niestety ilekroc tam zawitalem to bylo duzo ludzi, zadymione. Ale klimat fajny.

Thorin - prosze, dopisz mnie na liste uczestnikow - pewnie sie zjawie.

Tomek

ripek
28-08-2006, 22:08
Proszę mnie obowiązkowo dopisać do listy ! :P

thorin
28-08-2006, 22:37
aktualizacja listy:

EDIT: canis_lupus, hop ! :mrgreen:


1. Czacha - hotel NAWOJKA
2. Kubak82 - hotel NAWOJKA
3. Venio - hotel NAWOJKA
4. p_lar - hotel NAWOJKA
5. Il fuoco - hotel NAWOJKA
6. thorin - nie nocuje w Krakowie
7. Tomasz Golinski +1 = hotel NAWOJKA
8. towersivy
9. mmsza - hotel na kazimierzu
10. Mac - hotel na kazimierzu
11. Avadra_K + 1 = do 150zl za pokoj 2osobowy (od pokoju nie od osoby)
12. Bigmar - hotel NAWOJKA
13. stratus + 1 - hotel NAWOJKA (pokoj dwuosobowy)
14. Metus - hotel NAWOJKA
15. Encor - hotel NAWOJKA
16. rysib - hotel NAWOJKA
17. javion
18. nastier - hotel NAWOJKA
19. czajna
20. ags - miejscowy
21. Routlaw - wpadnie na pewno
22. Cyborg - miejscowy
23. gonzo44 - miejscowy
24. Birez - miejscowy
25. Pazurek - miejscowy
26. liguidsound - miejscowy
27. Kubaman - miejscowy
28. Iza - miejscowa
29. lochu - miejscowy
30. beachcomber - ma kimanie u siostry
31. madallenka - miejscowa
32. temol - miejscowy
33. ripek - zamiejscowy ale daleko nie ma
34. canis_lupus - miejscowy


powtarzam iz przy koncercie nie da sie pogadac - wybierzmy w miare spokojne (muzyka irlandzka do spokojnych nie nalezy) i dobrze oswietlone miejsce.. moze ktos zdjecia bedzie chcial pokazac w formie papierowej?

pomysł swietny, tyle ze nie kazdy ma sie czym pochwalic, choc pare fot uzytkownikow to nie tylko bym pomacal ale i na scianie powiesil, mam nadzeje ze nie cenicie sie jak helmut n. ;) :mrgreen:

madallenka
28-08-2006, 23:56
Hehe, dopiszcie jeszcze mojego wilczka /canis_lupus/ napisał mi że będzie, a nie ma neciku i sam sie zgłosić nie może.. :lol:

Vitez
29-08-2006, 09:33
A ja sie niestety musze usunac z listy :? . 16-17 wypadl mi dyzur w robocie - dzis sie dowiedzialem. Przelozyc sie nie da :( (urlopy, "koledzy" itp).

nastier
29-08-2006, 09:41
a co z ta Nawojka? zarezerwowal juz ktos miejsca?
wolalbym wiedziec wszystko juz w tym tygodniu, bo caly przyszly tydzien jestem na wakacjach..

Czacha
29-08-2006, 09:46
pomysł swietny, tyle ze nie kazdy ma sie czym pochwalic
Nie chodzi o to aby sie chwalic, tylko podzielic sie swoimi zdjeciami.. i doswiadczeniem :)

Grunt to nie bac sie krytyki, bo ta, jesli jest konstruktywna, potrafi przyniesc same korzysci.. o ile bedzie sie chcialo wyciagnac z niej wnioski :)

Tak wiec zachecam do przywiezienia ze soba fotek w formie papierowej.. i moze nieco wieksze formaty niz 10x15? :mrgreen: Ja postaram sie druknac kilka w A4.

liquidsound
29-08-2006, 13:07
Vitez Ciebie nie moze zabraknac :)

Kubak82
29-08-2006, 13:57
to ja sie tez podepne do pytania o Nawojke.. od 1 do 11 nie bede mial dostepu do forum wiec fajnie byloby juz teraz wiedziec co i jak :wink:

Kubaman
29-08-2006, 21:32
panowie, jestem dwa dni w pracy po urlopie, sami rozumiecie.
od soboty wezmę się za jakiś planik i organizację, Krzysiek to zatwierdzi i poprawi i coś zapodamy.

canis_lupus
29-08-2006, 21:38
Pojawię sie.
Thorin: Weź tego Heliosa (jeśli jeszcze pamiętasz o co chodzi :P )
Co do starego portu to jestem przeciwny, głośna i mało sympatyczna knajpa (i mało miejsca na 20 osób). Moze bastylia (http://www.krakow.zaprasza.net/puby/bastylia/)?

birez
29-08-2006, 21:45
Pojawię sie.
Thorin: Weź tego Heliosa (jeśli jeszcze pamiętasz o co chodzi :P )
Co do starego portu to jestem przeciwny, głośna i mało sympatyczna knajpa (i mało miejsca na 20 osób). Moze bastylia (http://www.krakow.zaprasza.net/puby/bastylia/)?
Tia, bo bastylia nie jest glosna... juz predzej Re (z tym ze linka brak) albo Kryjowka (http://www.kryjowka.krakow.pl/) moze...
Zreszta ja tam sie na knajpach nie znam ;)

(Pozatym z bastylii ciezko wyjsc - ja przynajmniej mialem kiedys spore problemy ;) )

Kubaman
29-08-2006, 21:52
(Pozatym z bastylii ciezko wyjsc - ja przynajmniej mialem kiedys spore problemy ;) )
wyjść to wyjdziesz, siłą rozpędu :mrgreen:
wejść czasami gorzej

birez
29-08-2006, 22:11
wyjść to wyjdziesz, siłą rozpędu :mrgreen:
wejść czasami gorzej
O ile sie wie w ktora strone sa dzwi ;)
(i o ile nie okazuja sie zamkniete na klucz ;) )

Kubaman
29-08-2006, 22:12
jak są zamknięte na klucz, znaczy nie trafiłeś :mrgreen:

Encor
29-08-2006, 22:58
Tak wiec zachecam do przywiezienia ze soba fotek w formie papierowej.. i moze nieco wieksze formaty niz 10x15? :mrgreen: J

Ja jestem onanistą sprzętowym - zdjęć nie robię, chyba że knoty:mrgreen:

birez
29-08-2006, 23:06
jak są zamknięte na klucz, znaczy nie trafiłeś :mrgreen:
Niestety trafilem ;)
Ale to nie czas i miejsce na takie historie ;)

czajna
30-08-2006, 11:28
Jesli chodzi o mnie to thorin dopisz mnie z osoba towarzyszaca... a i miejscowke mam zapewniona :)

thorin
30-08-2006, 13:05
Thorin: Weź tego Heliosa (jeśli jeszcze pamiętasz o co chodzi :P )



ja mam pamiec dobra ale krotka, jak goerge bernard shaw :mrgreen: jasne tym razem nie zapomne, z gory dzieki canis_lupus...



Jesli chodzi o mnie to thorin dopisz mnie z osoba towarzyszaca... a i miejscowke mam zapewniona :)

Lista wyglada wiec tak:

1. Czacha - hotel NAWOJKA
2. Kubak82 - hotel NAWOJKA
3. Venio - hotel NAWOJKA
4. p_lar - hotel NAWOJKA
5. Il fuoco - hotel NAWOJKA
6. thorin - nie nocuje w Krakowie
7. Tomasz Golinski +1 = hotel NAWOJKA
8. towersivy
9. mmsza - hotel na kazimierzu
10. Mac - hotel na kazimierzu
11. Avadra_K + 1 = do 150zl za pokoj 2osobowy (od pokoju nie od osoby)
12. Bigmar - hotel NAWOJKA
13. stratus + 1 - hotel NAWOJKA (pokoj dwuosobowy)
14. Metus - hotel NAWOJKA
15. Encor - hotel NAWOJKA
16. rysib - hotel NAWOJKA
17. javion
18. nastier - hotel NAWOJKA
19. czajna + 1 - miejscowke ma zapewniona
20. ags - miejscowy
21. Routlaw - wpadnie na pewno
22. Cyborg - miejscowy
23. gonzo44 - miejscowy
24. Birez - miejscowy
25. Pazurek - miejscowy
26. liguidsound - miejscowy
27. Kubaman - miejscowy
28. Iza - miejscowa
29. lochu - miejscowy
30. beachcomber - ma kimanie u siostry
31. madallenka - miejscowa
32. temol - miejscowy
33. ripek - zamiejscowy ale daleko nie ma
34. canis_lupus - miejscowy

javion, towersivy, gdzie was dopisac ?

towersivy
30-08-2006, 13:27
Ja mam tylko małe pytanko :smile: Jedzie ktos z Poznania?? albo przez Poznan??

Routlaw
30-08-2006, 13:35
thorin - mam unikalny opis na Twojej liście.. :mrgreen:

PS czy będzie ktoś miał ze sobą jakieś ultra szerokie szkło (dolny zakres 10-12mm) ?
Bo chciałbym pomacać i pstryknąć coś takim obiektywem..

thorin
30-08-2006, 13:42
;)

Routlaw, ale z tego opisu mam rozumiec ze nie nocujesz w Kraku, albo spanie zalatwisz sobie we wlasnym zakresie tak? btw, do baru innej mozliwosci nie widze jak 10-22 ale ja chetnie bym jeszcze s 12-24 pomacal :)

Towersivy, dopisac Cie na Nawojke ?

liquidsound
30-08-2006, 13:59
To moze wybierzemy organizatorow na poszczegolne grupy do focenia??

Metus
30-08-2006, 14:07
jeśli tak to trzeba by było aby każdy wypowiedział się co go interesuje.. tj street photo czy architektura czy ptaki czy może macro.. itd..

Nie jestem pewny tylko czy to jest sens ustalać przed zlotem i przez internet..

liquidsound
30-08-2006, 14:43
Z partyzanta to bedzie duuuuze zamieszanie, wiec moze lepiej niech pare osob zaproponuje plan wycieczki??

Czacha
30-08-2006, 14:44
No ale to zadanie dla miejscowych ;)

liquidsound
30-08-2006, 14:58
No wlasnie czacha probuje cos ustalic jako miejscowy:shock:

thorin
30-08-2006, 15:05
liquidsound, chcemy sie spotkac a nie wzniecac jakies niepokoje, chill out man, pomysl ze z Czacha bedzie sie musial pozniej spotkac, a Czacha maly nie jest ;) :mrgreen: mamy jeszcze dwa i pol tygodnia, na ten tydzien palacym problemem jest wybor knajpy i zakwaterowanie przyjezdnych, bo te rzeczy trzeba rezerwowac na juz, mamy jeszcze czas zeby obmyslec gdzie chcemy lazic i co chcemy robic, ja chetnie pobawilbym sie w streetphoto, chetnie na kazimierzu, chetnie w jakichs zakatkach ktorych jeszcze nie bylem, i chetnie z kims kto ma 2 metry i posture MxDanisha :mrgreen: ale chyba nie wszystkie moje "chce" sa do spelnienia ;) :mrgreen:

liquidsound
30-08-2006, 15:21
a nie wzniecac jakies niepokoje, Ke?? Do czego to mowisz bo brakuje mi QI:shock:
ja chetnie pobawilbym sie w streetphoto,Ja tez, wiec jest nas dwoch:grin:

westu
30-08-2006, 17:06
Witajcie ;)
Moze ja tez bym sie wybrał, do Krakowa mam niedaleko ... Tylko nie mam czasu na czytanie wszystkich 7 stron w wątku, mógłby mi ktoś na PW podesłać plan wycieczki ? Gdzie się spotykamy, gdzie idziemy i o jakiej porze ?
Mam do Krakowa godzinke pociągiem więc z załatwianie dojazdu i noclegu mnie omija (tym bardziej, ze siostra ma mieszkanie :-) ).

Pozdrawiam i czekam na jakieś konkretniejsze informacje ;)

Czacha
30-08-2006, 17:19
Tego jeszcze nie zaplanowalismy ;)

westu
30-08-2006, 17:43
Aha ;)
To o czym jest to 7 stron wątku ? :D

thorin
30-08-2006, 18:29
Aha ;)
To o czym jest to 7 stron wątku ? :D


a Ty myslisz ze dlaczego Ty masz 17 postow a my po pare tysiecy ? :mrgreen:

westu na liste, hop!

1. Czacha - hotel NAWOJKA
2. Kubak82 - hotel NAWOJKA
3. Venio - hotel NAWOJKA
4. p_lar - hotel NAWOJKA
5. Il fuoco - hotel NAWOJKA
6. thorin - nie nocuje w Krakowie
7. Tomasz Golinski +1 = hotel NAWOJKA
8. towersivy
9. mmsza - hotel na kazimierzu
10. Mac - hotel na kazimierzu
11. Avadra_K + 1 = do 150zl za pokoj 2osobowy (od pokoju nie od osoby)
12. Bigmar - hotel NAWOJKA
13. stratus + 1 - hotel NAWOJKA (pokoj dwuosobowy)
14. Metus - hotel NAWOJKA
15. Encor - hotel NAWOJKA
16. rysib - hotel NAWOJKA
17. javion
18. nastier - hotel NAWOJKA
19. czajna + 1 - miejscowke ma zapewniona
20. ags - miejscowy
21. Routlaw - wpadnie na pewno
22. Cyborg - miejscowy
23. gonzo44 - miejscowy
24. Birez - miejscowy
25. Pazurek - miejscowy
26. liguidsound - miejscowy
27. Kubaman - miejscowy
28. Iza - miejscowa
29. lochu - miejscowy
30. beachcomber - ma kimanie u siostry
31. madallenka - miejscowa
32. temol - miejscowy
33. ripek - zamiejscowy ale daleko nie ma
34. canis_lupus - miejscowy
35. westu - siostra ma mieszkanie

A dzis mi sie zachcialo z kraka do wieliczki wyskoczyc, moze ktos jeszcze ma ochote ? Dla tych co lubia focic poczciwa cegle to bedzie dobry test na szumy, stabilnosc statywow, albo wytrzymalosc reki :)

westu
30-08-2006, 18:38
a Ty myslisz ze dlaczego Ty masz 17 postow a my po pare tysiecy ? :mrgreen:

I wszystko jasne ;)

Tylko musze miec plan zlotu, gdyż w sobote w Krakowie koło 18-19 będę musiał się urwać do końca dnia ;P