PDA

Zobacz pełną wersję : [Moje Podwórko] - Konkurs fotograficzny Agory



Brodi
18-08-2006, 17:11
Szczegóły konkursu tutaj (http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3551725.html), wraz z przykładowymi fotkami - być może z poprzednich edycji.

Regulamin konkursu do obejrzenia pod tym linkiem (http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,3556535.html).

Informacja o nim znajduje się także w dzisiejszej Wyborczej, Gazeta Stołeczna, strona 2, lewy dolny róg.

Nagroda: Olympus E-500. Termin nadsyłania zdjęć - 1 września 2006.

Artur Lewandowski
18-08-2006, 17:22
Moje podwórko jest tak nieciekawe że choćbym zrobił mega odjechane foty to i tak nie mają szans... tak w zasadzie to ja nawet nie mam podwórka :(

liquidsound
18-08-2006, 17:48
Ja nie wyjde z aparatem na moje podworko bo wroce bez;-)

Brodi
18-08-2006, 19:25
Ale nikt Wam nie każe robić fotek "własnego" podwórka ^^ Będą dowody sprawdzać? hehe
Na pewno każdy z nas widział jakieś ładne podwórko, które przykuwało uwagę... Nie należy tego tematu rozumieć dosłownie ;-) Można go potraktować globalnie, np: "Tu_wstaw_swoje_miasto" - Moje Podwórko...

stratus
18-08-2006, 20:55
IMHO chodzi raczej konkretnie o Warszawskie podwórko i to z opisem tegoż podwórka co chyba ma wyeliminować podwórka z innych miast ale Polak potrafi :)

Jac
19-08-2006, 09:50
IMHO chodzi raczej konkretnie o Warszawskie podwórko i to z opisem tegoż podwórka co chyba ma wyeliminować podwórka z innych miast ale Polak potrafi :)

Dokladnie
raz ze konkurs znajduje sie w dziale Gazety "Warszawa", a dwa regulamin

Zasady prowadzenia konkursu § 3. 1. Tematem konkursu jest wykonanie zdjęcia dowolnego podwórza usytuowanego w Warszawie.

Pietro
19-08-2006, 11:26
No to wszyscy do STOLYCY.:p

liquidsound
19-08-2006, 15:00
Czemu Warszawiacy maja taki przerost EGO?? Choc w sumie sie nie dziwie, zrobic ciekawe zdjecie w Warszawie to wyczyn, a w Krakowie mnostwo pieknych miejsc:mrgreen:

Jac
19-08-2006, 15:14
Czemu Warszawiacy maja taki przerost EGO??
przerost EGO? - raczej prezny dzial GW Stołeczna :mrgreen:


a w Krakowie mnostwo pieknych miejsc
no i to odwolanie do Krakowa - przerost EGO? :twisted: :mrgreen: ;-)

liquidsound
19-08-2006, 15:23
Hehe kolega z Wawy dlatego tak sie unosi;) Bo kolega musi wiedziec ,ze my z Krakowa czesto nabijamy sie z tych z warszawy, nasladujach ich milosc slepa do swego miasta;)

Jac
19-08-2006, 15:58
Hehe kolega z Wawy dlatego tak sie unosi;) Bo kolega musi wiedziec ,ze my z Krakowa czesto nabijamy sie z tych z warszawy, nasladujach ich milosc slepa do swego miasta;)

Ja sie nie unosze 8-) - bo ja mam w planie sie z tad (W-wy) wyprowadzic :twisted: ;-)

fredi
19-08-2006, 16:26
Czemu Warszawiacy maja taki przerost EGO?? Choc w sumie sie nie dziwie, zrobic ciekawe zdjecie w Warszawie to wyczyn, a w Krakowie mnostwo pieknych miejsc:mrgreen:

Jaki przerost EGO? I dlaczego wyczyn? Malo miast jest w polsce w ktorych rownie ciekawe zdjecia mozna robic (no.. zalezy co kogo interesuje.. kopalni np. nie mamy, morza tez niet) I co ma do tego Krakow? :)

Vitez
20-08-2006, 16:52
Czemu Warszawiacy maja taki przerost EGO?? Choc w sumie sie nie dziwie, zrobic ciekawe zdjecie w Warszawie to wyczyn, a w Krakowie mnostwo pieknych miejsc:mrgreen:

A moze zrob cos konstruktywnego - pojdz po prostu do Krakowskiego oddzialu GW albo innej lokalnej gazety i zaproponuj podobny konkurs, zamiast trollowac probujac na sile miedzymiastowe niesnaski wywolywac?

Gdzies mi sie niedawno w oczach przewinal konkurs na krajobrazy Podlasia... i wcale nie krzyczalem ze Podlasiacy maja przerosniete ego :roll: .
Ot zwykla lokalizacja konkursu.

Mac
20-08-2006, 17:36
No to wszyscy do STOLYCY.:p

Cały naród buduje stolicę :))))) !!!!!