PDA

Zobacz pełną wersję : CP 2006 czekam na rękawice :)



jadeit
15-08-2006, 22:42
no to sobie pozwoliłem na rzucenie ;)

jeśli ktoś jest chętny to zapraszam zawsze to będzie mała bitewka :)

oficjalna stronka
http://www.castleparty.com/

zapraszam i pozdrawiam

DoMiNiQuE
16-08-2006, 08:38
Ja rekawicy nie podejme poniewaz nie bylo mnie w tym roku na CP a co za tym idzie nie robilem zdjec ;)

Mam za to pytanie natury techniczno -organizacyjnej ;) jadeit miales akredtytacje na robienie fotek na CP? Pytam bo mnie kilka lat temu pogonili. Nie bylo mowy aby wniesc aparat na teren zamku (skrupulatne macanie przy wejsciu ;) ).

kane
16-08-2006, 08:46
CastleParty sie przeciez juz odbylo...


bylo sie pare lat temu.. ech :)

jadeit
16-08-2006, 13:26
Mam za to pytanie natury techniczno -organizacyjnej :wink: jadeit miales akredtytacje na robienie fotek na CP? Pytam bo mnie kilka lat temu pogonili. Nie bylo mowy aby wniesc aparat na teren zamku (skrupulatne macanie przy wejsciu :wink: ).

brak macania, na biletach, których faktycznie niema :) bo są opaski nie ma informacji o tym żadnej, na www także, na forum CP ogromna większość jest przekonana że można wnieść. I faktycznie można, ja wniosłem (nie pierwszy rok wnosze), wnosili i inni, zawsze uczynnie otwierałem torbe.
Było CP swego czasu gdzie kapela nie zyczyła sobie wnoszenia sprzętu. Pamiętam też CP chyba 2 lata temu gdy kapela zabroniła używania kamer video. Z akredytacją można wejść za barierkę, ale niemam dojść żeby coś takiego sobie załatwić :(


CastleParty sie przeciez juz odbylo...


w rzeczy samej
ale fot nie pokazywałem nigdzie ;)

co do CP to regularnie się chyba opuszcza ta impreza...
w tym roku IMO ciekawie prezentowali się : Bończyk & Krzywański, LeavesEyes, FadingColours wkońcu z Kaśką :),RIVERSIDE, THE BIRTHDAY MASSACRE,DUST HEAVEN :)
choć nie wszystko gotyckie :) to jednak miło było posłuchać

oczywiście był i wtym roku Clan of Xymox :) i jak, chyba, zwykle grają niemal pociemku :)

pozdrawiam

DoMiNiQuE
16-08-2006, 13:32
Moze uda mi sie w przyszlym roku pojechac. W tym zabraklo $ :(

oczywiście był i wtym roku Clan of Xymox :) i jak, chyba, zwykle grają niemal pociemku
Bez nich to by sie chyba nie odbylo :-) CoX to pozycja obowiazkowa :)

kane
16-08-2006, 13:36
w rzeczy samej
ale fot nie pokazywałem nigdzie ;)

ale wiesz jak wyszly :D



co do CP to regularnie się chyba opuszcza ta impreza...
w tym roku IMO ciekawie prezentowali się : Bończyk & Krzywański, LeavesEyes, FadingColours wkońcu z Kaśką :),RIVERSIDE, THE BIRTHDAY MASSACRE,DUST HEAVEN :)
choć nie wszystko gotyckie :) to jednak miło było posłuchać

oczywiście był i wtym roku Clan of Xymox :) i jak, chyba, zwykle grają niemal pociemku :)


z tego co widze na zdjeciach to duzo komerchy sie wkradlo na festiwal,
kiedys bylo duzo mniej ludzi a zabawa przednia...

jadeit
17-08-2006, 18:25
wyszły jak wyszły ;)
myśle że napewno ktoś by powalczył :)

zaprasam do dzialu galerii:

http://canon-board.info/showthread.php?goto=newpost&t=1919

proszę oceniać :)

pozdrawiam