PDA

Zobacz pełną wersję : Fajne wnetrza ogolno dostepne w wawie na zdjecia slubne



Krakers
15-11-2004, 14:14
Zna ktos z was fajne miejsce na zrobienie zdjec slubnych?

Vitez
15-11-2004, 18:28
Znam kolege co robi zdjecia slubne na dworcach, w szaletach publicznych... i ludzie mu za to placa, bo podobaja sie im jego pomysly i dobrze wykonuje on swoje pomysly.
Znam kolege co ponizej atelier czy apartamentow w czterogwiazdkowych hotelach nie schodzi, bo jego zdjecia "musza miec klase" .
Znam kolege co robi tylko plenery bo "zdjecia slubne we wnetrzu to tylko USC, kosciol i wesele" .

Hint: okresl sie. Nie wiemy w jakim stylu ty wolisz robic, nie wiemy jakich wnetrz poszukujesz, a slowko "fajne" jest bardzo subiektywne.

Krakers
15-11-2004, 18:42
fajne to dla mlodych ladne jakies sympatyczne przyjazne , mysle ze w WC bedzie ciut przyciasno

Vitez
15-11-2004, 19:15
fajne to dla mlodych ladne jakies sympatyczne przyjazne , mysle ze w WC bedzie ciut przyciasno

Nic nie zrozumiales :roll:

Krakers
15-11-2004, 21:41
no chodzi mi o jakies stylowe wnetrza

Vitez
15-11-2004, 23:06
no chodzi mi o jakies stylowe wnetrza

Styl moze byc nowoczesny, techniczny, barokowy, sredniowieczny - to "prostsze przyklady" roznych stylow.

Z wnetrzami jest o tyle problem ze zazwyczaj sa to tereny prywatne i obowiazuje w nich zakaz fotografowania. Poszukaj instytucji publicznych z niezbyt wrednymi ochroniarzami i nie kreuj na sile sesji na superhiper profesjonalna a raczej "znajomi poprosili mnie o pare zdjatek z okazji ich slubu bo mam lepszy niz oni sprzet" .
Przyklad: Gmach Glowny Politechniki Warszawskiej, Gmach SGH i inne uczelnie, biblioteki (CISZA! i szybko i skutecznie), wnetrza Palacu Kultury w godzinach zwiedzania , Teatrow (nie bylem) - najlepiej tez w godzinach zwiedzania (pozowac sie na podwarszawska pare co zwiedza stolice tuz po slubie i tez robic "pamiatkowe" fotki), podobnie muzea.
W roznych klubach i pubach tez raczej bez problemu mozna robic zdjecia "pamiatkowe" - mozna albo z gory sie zapytac albo zaczac dyskretnie pstrykac i w razie indagowan prosic o pozwolenie ;) (ale juz pare klatek bedzie).

Niestety nie znam miejsca w ktorym na 100% bedzie "tu mozna robic zdjecia" , ale prawo stoi w razie czego po twojej stronie - jesli teren jest publiczny a nie prywatny to mozesz do woli robic zdjecia, tylko wez na wszelki wypadek asystenta albo dwoch (takich metr w barach na 2 metry wzrostu ;) ) i duze, ciezkie statywy 8) .

Krakers
16-11-2004, 00:07
no dzieki postarales sie :)