PDA

Zobacz pełną wersję : BATTERY PACK DO CANONA 300



GRZECHU
15-11-2004, 00:51
POSIADAM APARAT CANON 300 I MAM ZAMIAR KUPIĆ BATTERY PACK TYLKO JAKI PASUJE DO MOJEGO APARATU.I JESZCZE JEDNO PYTANIE JAK KUPIĘ BP TO TEŻ I AKUMULATOREK - JAKI, I PEWNIE DO NIEGO ŁADOWARKĘ - JAKĄ?PROSZĘ O INFORMACJE. POZDRAWIAM.

Pszczola
15-11-2004, 09:14
Dlaczego KRZYCZYSZ piszac kapitalikami?

BP taki: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34895266

O okumulatorkach bylo w innym topiku.

NimnuL
15-11-2004, 16:32
www.foto-tip.pl
wszystko znajdziesz tam.

GRZECHU
16-11-2004, 23:25
czy można stosować zwykłe baterie AA ( dobrej marki np. Duracel) do bp 200 i jak długo takie baterie wytrzymują. :?: I to samo pytanie odnośnie lampy błyskowej 420ex.Czy najlepiej stosować akumulatorki do bp 200 i do lampy błyskowej. Proszę o informacje. :D

Krzychu
17-11-2004, 19:48
czy można stosować zwykłe baterie AA ( dobrej marki np. Duracel) do bp 200 i jak długo


Oczywiście że można, kiepskiej też...



takie baterie wytrzymują. :?: I to samo pytanie odnośnie lampy błyskowej 420ex.Czy najlepiej stosować


Zależy ile pstrykasz, ale jeżeli masz zewnętrzną lampę i nie używasz wbudowanej to sporo. Producent podaje jakieś 70 rolek czy coś...

GRZECHU
17-11-2004, 20:04
A czy na wyświetlaczu w aparacie pokaże się wskaźnik stanu barerii jak są dobre i jak są blisko wyładowania :?:

donald7000
23-02-2005, 00:29
czy można stosować zwykłe baterie AA ( dobrej marki np. Duracel. :D
Pewnie ze mozna, ale moze trafic sie sytuacja gdzie wlozylem 4 nowe baterie i po 3 rolkach aparat azdech. Okazalo sie ze jedna z 4 baterii padla, ale po wymianie na nowe chodzi do dzis dnia. Nie odpowiem jednoznacznie ile zrobilem rolek filmu bo po 20 przestajesz o tym pamietac. Jedno jest pewne ze raczej nigdy nie zabraknie ci energii, a druga sprawa przynajmniej dla mnie bardzo istotna to to ze 300 z BP lepiej trzyma sie w dloni. Ja nie mam dloni jak bochenki ale zdecydowanie lepiej sie trzyma, pewniej, a do pionowych kadrow jest idealny.

Jurek Plieth
23-02-2005, 01:15
czy można stosować zwykłe baterie AA ( dobrej marki np. Duracel. :D
Pewnie ze mozna, ale moze trafic sie sytuacja gdzie wlozylem 4 nowe baterie i po 3 rolkach aparat azdech. Okazalo sie ze jedna z 4 baterii padla...
Nie wiem jak jest obecnie, ale jakieś dwa, trzy lata temu, kiedy masowo używałem baterii R6 do zasilania palmtopa, baterie Duracell, a Duracell Ultra coś tam w szczególności, uchodziły za najgorsze (i najdroższe) na polskim rynku! Typowym objawem był pad jednej z dwóch baterii zakupionych w jednym opakowaniu. O dziwo, w tym samym czasie, baterie tego samego typu, ale kupowane na zachód od nas, nie charakteryzowały się tą przypadłością.
Może to jest Twój problem?

ziemna
26-02-2005, 16:14
Producent podaje jakieś 70 rolek czy coś...

Zdecydowanie EOS 300 robi ponad 50. Ja korzystam z baterii IKEA i jestem zadowolony. Może robi i więcej ale po 50 przestałem notować...

Ale najważniejsze jest lepszy chwyt i dogodny spust jaki masz używając gripa. Ja już chyba bym bez niego nie umiał... :)

Do lampy zewnętrznej jednak radzę akumulatorki.