PDA

Zobacz pełną wersję : Znakomita galeria agencji VII Photo !!!



zanussi
08-08-2006, 20:00
www.viiphoto.com

kawał dobrej fotografii wojennej i nie tylko

crater
08-08-2006, 20:39
musze przynac, choc przejzalem pobieznie, ze zdjecia sa naprawade niesamowite.Przynajmniej na mnie zrobily duze wrazenie. Moze moj autorytet w tej kwesti niejest zbyt ogromny to jednak uwzam ze sa naprawde godne podziwu...

zabol
08-08-2006, 21:05
nie ma co się dziwić że fotografie są tam takie dobre, w końcu same sławy światowej fotografi reportarzowej

Galeria robi wrażenie

zanussi
08-08-2006, 21:35
a najfajniejsze jest to, że tak na prawde każdy moze zrobić takie zdjęcia.... oczywiście może nie na wojenkach.... ale przecież miejsce nie ma znaczenia... spróbujcie jeden z drugim i trzecim zrobić świetny reportaż np. o swoich sąsiadach... dzieciakach z podwórka.... robotnikach na budowie trzy ulice dalej....

Rootsman
09-08-2006, 00:10
a najfajniejsze jest to, że tak na prawde każdy moze zrobić takie zdjęcia.... oczywiście może nie na wojenkach.... ale przecież miejsce nie ma znaczenia... spróbujcie jeden z drugim i trzecim zrobić świetny reportaż np. o swoich sąsiadach... dzieciakach z podwórka.... robotnikach na budowie trzy ulice dalej....

"Prawie robi wielką różnice" :wink:

Przez ciebie będe teraz siedział i oglądał całą noc :lol:

zanussi
09-08-2006, 00:39
miłego odbioru.... ja po prostu wymiękam na większościa tych zdjęć....

kris75
02-09-2006, 10:07
ja tez wymieklem jak mi zablokowala copy /paste

muflon
02-09-2006, 12:13
ja tez wymieklem jak mi zablokowala copy /paste
A ja choćby z tego powodu tam wlazłem, żeby sprawdzić czy rzeczywiście :mrgreen: Poza próbą zmniejszenia mi okienka przeglądarki, żadnych blokad nie zauważyłem :lol: Fotki można zapisywać, kopiować, nawet nie ma blokady na bezpośrednie ściąganie przez URL, o tak: http://www.viiphoto.com/pictures/AntoninKratochvil/AK-Moskow-knight/AK-Moskow-Night-001.jpg :mrgreen:

kris75
02-09-2006, 14:17
a uzywasz IE? U mnie jest tak ze jak mam ta strona wlaczona nie dziala mi copy/paste we wszystkich programach - jest takich stron na necie pare ktore wykorzystuja jakis tam bug w MS IE

muflon
02-09-2006, 14:30
Firefox 1.5, Linux :mrgreen:

kris75
02-09-2006, 14:31
no i wszystko jasne - to dotyczy tylko IE i nakladek w rodzaju Avant Browser

Vitez
03-09-2006, 00:03
no i wszystko jasne - to dotyczy tylko IE i nakladek w rodzaju Avant Browser

To chyba wyrazna sugestia by przestac uzywac IE :roll: .
A wszystkim nadzwyczaj przywiazanym do tej przegladarki dobra wiadomosc - najnowsza wersja IE bedzie miala wbudowany licznik pokazujacy ile aktualnie osob przeglada twoj komputer ;)

sail0r
03-09-2006, 18:01
- najnowsza wersja IE bedzie miala wbudowany licznik pokazujacy ile aktualnie osob przeglada twoj komputer ;)

lol :mrgreen:

akustyk
03-09-2006, 19:05
To chyba wyrazna sugestia by przestac uzywac IE :roll: .
A wszystkim nadzwyczaj przywiazanym do tej przegladarki dobra wiadomosc - najnowsza wersja IE bedzie miala wbudowany licznik pokazujacy ile aktualnie osob przeglada twoj komputer ;)

nie no... przeciez od dawna wiadomo, ze Internet Exploder sluzy do przegladania sieci z Twojego komputera. i vice versa :mrgreen:


a tak co do zdjec - nie wszystkie mi podchodza (niektore serie z daleka smierdza oklepanymi manierami), ale np. fotki Busha prywatnie z wielka ciekawoscia obejrzalem. a i o Bono ciekawe zdjecia sa...