PDA

Zobacz pełną wersję : Uzywane czy nowe 20D



wilkolaski
04-08-2006, 00:13
Witam planuje kupic Canona 20D.Mam zdziebko ograniczone fundusze na ten zakup.Moje pytanie jest takie czy warto kupowac uzywane body lub KIT zestaw ktory jest rok na gwarancji albo juz wogole nie jest czy lepiej zainwestowac w body albo zestaw ktory bedzie nowy i bedzie mial 2 lata gwarancji ?Oczywiscie uzywki beda tansze ale czy warto.Z tego co widze to srednio takie uzywane body ma napstrykane od 3000 do 9000 zdjec. Wielkie dzieki za kazde info.
PS.
Jezeli znacie kogos kto chce sprzedac nowe 20D albo uzywane (body albo zestaw) to dajcie mi znac na maila wilkolaski@wp.pl

Pozdrawiam.

maxbmx
04-08-2006, 01:47
Body lepiej wez nowe. Chyba ze sie troche znasz i potrafisz poznac czy aparat był mocno uzywany. (spust, sanki, przyciski, gumki itp)

Kolekcjoner
04-08-2006, 02:34
Polecam zdecydowanie nowy!
Mój znajomy kupił niedawno 20 na ebay-u w super stanie, kilkaset zdjęć przebiegu - nie tak znów zresztą tanio. Z wyglądu zewnętrznego był niemal idealny. Później okazało się co innego. Po pierwsze miał strasznie zafajdaną matrycę, w żaden sposób nie mogliśmy się tego pozbyć. Oddał go do serwisu do czyszczenia. W serwisie wyczyścili (oni ten filtr płuczą) bardzo skutecznie, zero flaków ale przy okazji sprawdzili migawkę i okazało się że ma ponad 35 tyś zdjęć za sobą. Także z tą nowością to było "nieco" przesadzone. Oczywiście to nie tragedia ale ja bym wolał tak nie trafić, bo co się zaoszczędzi na cenie to się odda do serwisu na wymianę migawki. Oczywiście przykład skrajny ale lepiej spać spokojnie. Chyba że masz jakieś bardzo pewne źródło albo możesz go dokładnie sprawdzić w serwisie przed zakupem.

Znam kogoś kto ma nowe do sprzedania, sprowadził mi już trzy cyfrowki (dla moich znajomych) także sprawdzony. Jutro do niego zdzwonię to się dowiem szczegółow i wtedy dam Ci namiary na gościa.

kartel
04-08-2006, 11:07
Znam kogoś kto ma nowe do sprzedania, sprowadził mi już trzy cyfrowki (dla moich znajomych) także sprawdzony. Jutro do niego zdzwonię to się dowiem szczegółow i wtedy dam Ci namiary na gościa.
A mógłbys przesłać i mi jakieś info na maila: maciejkubicz@yahoo.co.uk? Wielkie dzięki!!

pzdr

Kolekcjoner
04-08-2006, 18:54
A mógłbys przesłać i mi jakieś info na maila: maciejkubicz@yahoo.co.uk? Wielkie dzięki!!

pzdr
Oczywiście. Jak tylko będę w domu wieczorem to Ci dam namiary!

wilkolaski
04-08-2006, 20:05
Kolekcjoner mi tez wyslij namiar do tej osoby.Podaje ci moj mail wilkolaski@wp.pl

mariuszkom
26-08-2006, 23:29
tez by mi sie przydaly namiary mariusz-kom@o2.pl

Kolekcjoner
27-08-2006, 01:31
Wszystko wysłałem na PW. Gość ma nic na allegro Rozumek. Jak chcecie żebym polecił to piszcie na PW.

PatriX
27-08-2006, 02:15
Ja mogę też taniej załatwić. Piszcie na nr GG 2756433 :) PoZdrO