PDA

Zobacz pełną wersję : Co Wy na to 20D na Allegro..?



Tomky
10-11-2004, 00:11
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34682409
Co o Tym Myślicie, czy to aby nie przekręt..?

kavoo
10-11-2004, 00:14
Jak masz podejrzenia to umow sie z nim na macanie sprzetu ;-)

Tomky
10-11-2004, 00:16
Wrzuciłem jako ciekawostkę narzaie zbieram kaskę ale niemożliwość wysyłki za zaliczeniem troszkę mi pachnie kitem tylko konto.

kavoo
10-11-2004, 00:20
Umowienie sie na macanie nic nie kosztuje - jak sciema to bedzie krecil, jesli sie umowi bez zajakniecia to duze prawdopodobienstwo ze aukcja to nie fake.
A w razie czego zawsze mozesz dzien pozniej odwolac spotkanie, wykrecajac sie "waznymi sprawami" ;-)

Tomky
10-11-2004, 00:24
Masz rację choć w sumie to podróż do Poznania z Łodzi zawsze coś tam kosztuje oczywiście sporo mniej niż wtopa 6000 700 tysi :D

kavoo
10-11-2004, 00:35
A kto ci kaze jechac do Poznania? :D Napisz ze sluzbowo akurat bedziesz "za 3 dni" i mozesz podjechac do niego do domu/firmy pomacac puszke (i ewentualnie kupic jesli bedzie ok). Jesli poda/nie poda ci adres to wszystko bedzie w miare jasne... a w razie czego zawsze dzien pozniej mozesz mu puscic priva ze niestety - szef wyslal cie sluzbowo do Rzeszowa, wiec... moze nastepnym razem :lol:

Tomky
10-11-2004, 00:46
Fajny pomysł ...dzięki gdybym miał kaskę na kupce to skorzystałbym z Twojej rady a tak poczekam troszkę na zabawę w porucznika Borewicza :lol:

dolomity
10-11-2004, 18:51
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34682409
Co o Tym Myślicie, czy to aby nie przekręt..?

Przekręt jak przekręt. Ale o ile się orientuję, to "zoom cyfrowy" i "nagrywanie filmów" oraz "tryb makro" w sprzedawanym tam body raczej nie występuje :lol: Chociaż z tym drugim chciałbym się mylić :P

Pozdrawiam
Grześ

Mori
17-11-2004, 02:45
niemożliwość wysyłki za zaliczeniem troszkę mi pachnie kitem tylko konto

Sorry, ale kto wysyła sprzęt za tyle kasy "za zaliczeniem!?" Boisz się to przyjedź osobiście, zaufaj i przelej kasę, albo olej.

Gdybym sprzedawał taki sprzęt, to sorry, ale nikomu za zaliczeniem nie wyślę. A jak nieodbierze to jestem w plecy, sprzętu nie mam przez miesiąc (bo tyle trwa średnio odesłanie do nadawcy) i tracę na tym, a nie daj boże podczas "leżenia i czekania" jeszcze się uszkodzi...

Pomijam całkiem fakt, że nie zaufałbym poczcie na przesłanie mi aparatu za taką kasę. Jak coś padnie a opakowanie będzie całe (od upadku?) to już reklamację możesz sobie w cztery litery wsadzić...

Dzisiaj był dłuuuuuuugi dzień. Pozdrawiam.

Tomky
17-11-2004, 11:22
Jak zwykle są dwie strony medalu i zarówno kupiec nie chcąc wpłacić 7tysi na konto obcej osoby jak i kupujący nie wysyłając za zaliczeniem.....każdy ma rację

gietrzy
17-11-2004, 21:24
podróż do Poznania z Łodzi
Tomky!
Na cholere Ci jechać do Poznania jak przynajmniej 2 TIPy są w Łodzi.
TommyJ a drugi nie pamiętam. Napisz na cyfrowa.giełda że chcesz kupić od TIPa z Łodzi i sam (pewnie) zobaczysz ile osób się zgłosi.

Tomky
17-11-2004, 21:40
Wiem sam kupiłem G5 od Michalmag i jest jeszcze koleś z Pabianic ale nicka nie znam....Ten wątek założyłem bardziej aby poznać Waszą opinie aniżeli dlatego że chcę od niego już teraz kupić ten sprzęt

Mori
18-11-2004, 03:40
TommyJ wymiata. Sprzedał mi gripa który był w Łodzi podczas gdy on był w Zakopanym. How cool is that? :mrgreen:

Vitez
18-11-2004, 03:53
Mi TommyJ sprzedal Sigme 18-50 3.5-5.6 z odbiorem osobistym na lotnisku... samemu nie ruszajac sie z Lodzi 8) . Grunt to dobra organizacja podziemna ;)

ted220
23-11-2004, 01:45
[Na cholere Ci jechać do Poznania jak przynajmniej 2 TIPy są w Łodzi.
TommyJ a drugi nie pamiętam.

chyba chodzi o medfoto jest z Pabianic właśnie :)
Moge go polecić z czystym sumieniem kupiłem od niego Rebela z odbiorem w Krakowie :twisted: