PDA

Zobacz pełną wersję : 350d - zdjęcia w katalogach



fotoglaf
31-07-2006, 09:15
Czy można zmienić ustawienia aparatu tak aby nie zapisywał zdjęć w katalogach ale wszystkie razem - w jednym ?

Dosyć irytujące jest otwieranie iluś tam katalogów aby przejrzeć zdjęcia po zgraniu ich na kompa...

Jac
31-07-2006, 09:47
niestety nie mozna

Zakk Wylde
31-07-2006, 09:51
Czy można zmienić ustawienia aparatu tak aby nie zapisywał zdjęć w katalogach ale wszystkie razem - w jednym ?

Dosyć irytujące jest otwieranie iluś tam katalogów aby przejrzeć zdjęcia po zgraniu ich na kompa...


Ja już się do tego przyzwyczailem.... bo chyba nie jest tak ze przez to masz koszmary nocne :D

fotoglaf
31-07-2006, 09:59
koszmarów jeszcze nie mam z tego powodu :)

Jac
31-07-2006, 10:59
jesli masz duzo zdjec do zgrania (z roznych katalogow) to polecam ci:
1. fotoloader (mxw) -> wyszukiwarka
2. Total Commander

logger
31-07-2006, 11:03
A ja jak podpinam aparat pod XP to nie mam katalogów. Wiem że tak naprawde to one są ale wszystkie foty wyświetlaja się bez katalogów:)

szycho
31-07-2006, 12:35
Witam
W canon camera window wybierz opcję, która pozwala na zgranie wybranych zdjęć. Następnie w oknie wybierz pierwsze zdjęcie i SHIFT+kick ostatnie. Kliknij download. W następnym oknie dialogowym odznacz create new folder (czy jakoś tak - pisze z głowy a soft na innym kompie), nastepnie wybierz jakies miejsce docelowe (jakiś nowy katalog) i download. Powinno się zgrać tak jak leci. Podkreślam, piszę z głowy. Sam tak robię, ale nigdy nie zrzucałem w ten sposób całej karty.
Pozdr

logar4
01-08-2006, 14:49
Witam
W canon camera window wybierz opcję, która pozwala na zgranie wybranych zdjęć. Następnie w oknie wybierz pierwsze zdjęcie i SHIFT+kick ostatnie. Kliknij download. W następnym oknie dialogowym odznacz create new folder (czy jakoś tak - pisze z głowy a soft na innym kompie), nastepnie wybierz jakies miejsce docelowe (jakiś nowy katalog) i download. Powinno się zgrać tak jak leci. Podkreślam, piszę z głowy. Sam tak robię, ale nigdy nie zrzucałem w ten sposób całej karty.
Pozdr

Ja tak robię jak opisujesz i mam wszystko tam gdzie chcę :-D