PDA

Zobacz pełną wersję : Słupsk i okolice



NiseriN
30-07-2006, 21:52
Witam
Bardzo wątpie, że ktoś się odezwie z tego pięknego a jakże niedocenianego miasta :). Jednak spróbować zawsze warto. Także jeśli jest jakiś zapaleniec ze Słupska czy okolic to chętnie wybrałbym sie na plenerek z canonierem.
'Moja' tematyka: fotografia stockowa, krajobrazy

Pozdr.
Michał - zagorzały nikoniarz :twisted:

salonmops
26-02-2007, 12:24
ja jestem ze Słupska

jarobert
06-03-2007, 12:37
też jestem ze Słupska

kris75
11-03-2007, 19:38
a ja moge podjechac do Slupska nie ma problemu

salonmops
12-03-2007, 09:43
o jaka załoga sie zebrała :D a juz myślałem że to dziura :mrgreen:
podeajcie swoje gg może jakoś sie spotkamy któregoś pięknego dnia
z jarobert mam kontakt
gg 9307711

nagor
02-05-2007, 11:12
witam
ja zaczynam być canonierem - tzn idzie paczuszka z moim Canonem
i jak będzie jakiś plenerek to chętnie się spotkam i wybiore z starymi wyjadaczami
Do tej pory byłem (i jeszcze jestem) Olympijczykiem;) chybrydowym

NiseriN
12-08-2007, 13:57
Hej, chciałbym odświeżyć ten wątek. Dawno tu nie zaglądałem bo straciłem wiare, że ktoś się odezwie z naszego pięknego miasta, a tu prosze... ;)
Moje gg: 1074281

Mam nadzieję, że wkrótce pokażemy światu kto robi najlepsze zdjęcia w tej częsci kraju ;)

Pozdr.
Michał

nagor
14-08-2007, 14:01
Machał... mam pytanie masz moze jakies fajne miejsce na portrety w Słupsku? (myślałem o starej Słupskiej Fabryce Mebli - tej przy szczecińskiej ale dziś jakiś tam prezes powiedział zę nie bardzo mu się to podoba)
A tez jest kwestia np browaru tylko kto i jak tym zarządza i ew kogo pytać czy możńa czy może jest jakieś wejście do niego że nie trzeba pytac...
ew jak mas zinne ciekawe miejsce to czekam na info

NiseriN
15-08-2007, 20:52
hmm szczerze mówiąc to się nie orientuje zupełnie... Jedyne portrety plenerowe jakie robiłem to w parku kultury i wypoczynku ;)
Ale dałeś mi do myślenia, trzeba by się jakoś dowiedzieć... wziąć dziewczyne, rozłożyć oświetlenie i porobić pare industrialnych portretów.
Jakbyś coś wiedział, daj znać. Zresztą odezwij się na gg ;)

Pozdr.
Michał

Mac
15-08-2007, 20:59
Gdybyście coś wymyślili w temacie pleneru dajcie znać a chętnie bym podjechał na wspólne focenie.

nagor
16-08-2007, 15:52
moim innym miejscem na portret w ciekawym wnętrzy to zakład napraw taboru kolejowego (ja to nazywam lokomotywownią...) przy LO na Krzywoustego. jest tam fajnie i miło;D (kilka zdjęc w galeriach z Olą (http://www.nagor.yoyo.pl/photogallery.php?album=19) i Czarną (http://www.nagor.yoyo.pl/photogallery.php?album=18))

a innych pomysłów oprócz Browaru i SFM nie mam ale SFM odpadlo;( a co z browerem to nie wiem bo jeszcze nie interesowałem się bo nie mam modelek:D...

Ps czekam te zna opinie o tych zdjeciach...

Mac
16-08-2007, 17:36
Sceneria na zdjęcia o.k. ale jakieś nieostre te fotki, dlaczego?
Poza tym niektóre kadry chyba nie do końca przemyślane.

nagor
16-08-2007, 18:05
własnie co do ostrości tez ubolewam... robione 300D i 50 1:1.8 i duużo bylo nie ostrych ostrość albo centralnie albo inny punkt celowany w twarz...

Mac
16-08-2007, 23:53
Może powinieneś ostrzyć manualnie, coś AF nie działał jak należy a szkoda, bo dziewczyny miałeś fajne.

salonmops
09-09-2007, 14:45
odświeżam temat moje gg 9307711 oczywiście jestem ze Słupska może w końcu sie spotkamy:mrgreen:

nagor
12-09-2007, 15:41
możń aby bylo tylko trzeba jakiś plener ustalić tzn co i gdzie chcemy sfotografować:D

azt006
09-10-2007, 16:00
witam,

a ja do Słupska tez moge podjechać, jestemz Bytowa
GG3656278

nagor
02-11-2007, 14:25
Jest kilku ludziów ze Słupska... zatem proponuje spotkanie i wspólne fotografowanie termin np 11.11 miejsce browar (wchodzimy tam na drapanego - czyli tak aby nikt nie wiedzial i nie widział:D).
Umówic możemy się na pl Zwycięstwa obfocić uroczystość 11.11 (jakiś battle??) i się wybrac do browaru ew na inne opószczone miejsce jakim jest SFM na szczecińskiej:d tylko tam są kamery chyba a na browarku nie ma raczje:d ale można i tu i tu:d
ktoś chętny?

chyrek
06-11-2007, 18:41
Kurcze, termin mi nie do konca pasi... ale postaram sie... dopisz mnie do listy. W razie czego dam znac wczesniej, ze nie dam rady. W tygodniu pewnie Wam nie bedzie pasowalo, bo niektorzy pracuja. No ale moze ktos bedzie mial ochote w tygodniu rowniez pofocic to zapraszam do kontaktu...

pozdro

tomasek
07-11-2007, 02:39
moze i ja bym z koszalina podjechał? ;-)

Zaproponujcie coś konkretnego, pomyślimy ;-)

nagor
09-11-2007, 20:52
Proponuje spotkanie i wspólne fotografowanie termin 11.11 o 11,00 miejsce spotkania kwiaciarnie pod kościołem Mariackim. Idziemy z pochodem na plac zwycięstwa pofocić gadających du*ków z ratusza itp a po tym jak wcześniej pisałem na CB możemy iść na stary browar lub na SFM - do ustalenia na miejscu (do browaru lub SFM wchodzimy na drapanego - czyli tak aby nikt nie wiedzial i nie widział - lub jeśli będzie jakiś stróż po dogadaniu się z nim na kilka zdjeć..)
Na koniec będzie możńa zrobić batlle słupskie:D



Godzinowośc słupskiego świeta niepodległości:

11.15 zacznie się przemarsz ulicami Łukasiewicza, Jagiełły, A. Łajming, Deotymy na plac Zwycięstwa. O godz. 11.30 rozpocznie się uroczystość przy pomniku Żołnierza Polskiego


Kto chętny to się stawi - ja bedę na pewno.

chyrek
10-11-2007, 17:31
Ja niestety odpadam... Wczesniej pisalem ze moze byc ciezko z terminem i niestety jest... Zawalony caly dzien... Zycze slonecznej pogody wszystkim jutrzejszym slupskim pstrykaczom i do nastepnego spotkania.

pozdrawiam,

Henryk
01-01-2008, 12:55
No proszę, a ja przespałem temat...
Panowie, proponuję fotografować siebie nawzajem. Ja robię zdjęcia dziewczynom, a mi nie ma kto zrobić i strasznie nad tym ubolewam ;).

Aha, moje gg:1213488

ryjoslaw
25-03-2008, 10:32
A ja tak z ciekawości się wtrące :P I jak się wyprawa udała? Trochę juz czasu minęło, ale...trzeba odświeżać wątek canonierów z okolic Słupska!
Pozdrawiam

tomsong
07-10-2008, 09:32
Witam,
odswiezam ten watek na nowo, bo mamy zlota, polska jesien, trzeba wiec pofocic :)
choc teraz mieszkam juz w gdyni, ale czesto wpadam do domciu do slupska.

moje gg: 1421020

a co do SFM i lokomotywowni - wielka szkoda, ze juz zbuzono, byly to piekne obiekty.. po lokomotywowni pozostaly dwie wieze cisnien, z tego co w niedziele zauwazylem, da rade do jednej z nich wejsc.
to moze jakis plenerek? jedna lub dwie modelki moge zalatwic.

Pozdrawiam

salonmops
30-10-2008, 21:03
no i co Słupszczanie ,chyba nie jest nam pisane spotkac sie:razz:
a moze jednak
mam lontakt z Henkiem,ciagnol mnie gdzies na plaze:sad: ale slabo chodze:-D
to co jeszcze w tym roku damy rade?