PDA

Zobacz pełną wersję : odzyskiwanie zdjęć



fosgen
30-07-2006, 15:24
witam. na wakacjach w zakładzie foto zgrali mi zdjęcia z A 510. ale dostałem płytkę z nie swoimi zdjęciami. czy mogę z karty pamięci odzyskać już usunięte zdjęcia? znalazłem na CB coś na ten temat, ale ostatni post był z października ub.r., a poza tym nie było tam nic na temat mojego pstrykadełka. za pomoc dziękuję i wszystkich pozdrawiam.

swaligora
31-07-2006, 11:55
jeżeli już na tej karcie napstrykałeś nowe zdjęcia to definitywnie nie, jeżeli w dalszym ciągu jest pusta to prawie definitywnie tak :)

McKane
31-07-2006, 13:28
jeżeli już na tej karcie napstrykałeś nowe zdjęcia to definitywnie nie, jeżeli w dalszym ciągu jest pusta to prawie definitywnie tak :)

Oj jak Ty malo wiesz o zyciu :)

Fosgen nie wiem skad jestes ale jesli nadal nie odzyskales tych zdjec daj znac na PW moze cos wymyslimy

sebik
31-07-2006, 13:43
Oj jak Ty malo wiesz o zyciu :)


No jak to! ;-) Ma trzy fakultety! :-)))

galileo
15-08-2006, 21:42
witam. na wakacjach w zakładzie foto zgrali mi zdjęcia z A 510. ale dostałem płytkę z nie swoimi zdjęciami. czy mogę z karty pamięci odzyskać już usunięte zdjęcia? znalazłem na CB coś na ten temat, ale ostatni post był z października ub.r., a poza tym nie było tam nic na temat mojego pstrykadełka. za pomoc dziękuję i wszystkich pozdrawiam.

witam!

Odzyskałeś te fotki?

Jeśli nie to napisz na priv - być może da się je odzyskać.

Pozdrawiam

joshua
15-08-2006, 22:18
Drive Rescue jest narzędziem do odzyskiwania danych w systemach Windows 95, 98, Me, NT, 2000 oraz XP.
http://lomsel.com.pl/index.php?action=progfullview&fcid=2&category=Spolszczenia&type=T&progid=8
Cechy:
Znajduje jakiekolwiek utracone i usunięte dane we wskazanym napędzie (np. twardym dysku) nawet jeśli tablica partycji uległa uszkodzeniu
Znajduje dane na fizycznie uszkodzonym napędzie
Wspiera następujące systemy plików: FAT 12/16/32 (stosowane w twardych dyskach i dyskietkach), Smartmedia(TM), Compact Flash(TM), Memory Stick i innych
Do odzyskiwania danych wskazane jest użycie drugiego dysku twardego.