PDA

Zobacz pełną wersję : [Knopfler] Galeria



Knopfler
07-11-2004, 11:04
Witam. Jeśli ktoś byłby zainteresowany obejrzeniem moich "dzieł" to serdecznie zapraszam:

www.knopfler.webd.pl (http://www.knopfler.webd.pl)

Jeśli chodzi o tematykę zdjęć to oczywiście króluje siatkówka :).

Pozdrawiam.

Vitez
07-11-2004, 14:28
Jeśli chodzi o tematykę zdjęć to oczywiście króluje siatkówka :).


Zadam glupie pytanie: czemu "oczywiscie" ?

satriani
07-11-2004, 23:04
Moje typy to:

1.kotek w B&W
2.Wizyta w mieście pierwsza fotka z wieżą - trochę leci na prawo, mała rotacyjka w lewo i powinno być ok.
3. W siatkówkę grałem w podstawówce więc nie chcę się wypowiadać nie moje klimaty, wolę kosza :wink:

Knopfler
08-11-2004, 23:32
Napisałem "oczywiście" gdyż każdy kto mnie zna wie , że mam fioła na punkcie siatkówki. No ale o tym nie mogliście przecież wiedzieć.

Vitez
09-11-2004, 03:06
Napisałem "oczywiście" gdyż każdy kto mnie zna wie , że mam fioła na punkcie siatkówki. No ale o tym nie mogliście przecież wiedzieć.

I wlasnie dlatego spytalem dlaczego "oczywiscie" ... czyli dlaczego uwazasz ze wszyscy na tym forum znaja cie na tyle, ze wiedza ze jestes fanem siatkowki? :roll:

Wiem, czepiam sie :mrgreen: .

Spontan
09-11-2004, 17:55
Ten znowu zaczyna, jakbyś sie chyba do najmniejszej bzdury nie uczepił to byś nie był sobą... no comments

Vitez
10-11-2004, 01:12
Ten znowu zaczyna, jakbyś sie chyba do najmniejszej bzdury nie uczepił to byś nie był sobą... no comments

Jak no comments to po co piszesz?
Nastepnym razem gdy chcesz napisac "no comments" to po prostu nic nie pisz bo tak to pokazujesz czysta hipokryzje "no comments ale jednak skomentuje bo mi na watrobie jakies zale leza" .
Idz na piwo albo porob zdjecia zamiast pseudonocommentsowac :roll: