PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana "właściciela" w G6, update.



NocnyMarek
22-07-2006, 15:08
Witam!
Czy ktoś mógłby mi pomóc zmienić "właściciela" w swoim aparacie? Jestem jego drugim użytkownikiem i po zrobieniu fotek w informacjach o zdjęciu pokazuje się info OWNER: "pierwszy właściciel. Jak to zmienić?
Proszę także o pomoc we wgraniu nowego softu i strony gdzie mógłbym go ściągnąc.
Pozdrawiam.

rasialdo
23-07-2006, 12:25
..."Owner"-a można zmienić za pomocą softu znajdującego się na CD w który standardowo wyposażono aparat. Bodajże aplikacja nazywa się 'File Viewer Utility - ...ale głowy w tej chwili to nie dam sobie uciąć:confused: . ...to jest tam gdzie możesz sobie dograć nowy obrazek na "start-up"-ie.


... a tak btw. to chciałem się ze wszystkimi przywitać - to jest mój pierwszy post.;) . Mam nadzieję, że wkrótce nastąpi ciąg dalszy...

NocnyMarek
01-10-2010, 21:08
Hmm długo mnie nie bylo na forum, ale tej aplikacji nie ma pod model G6 tj "File Viewer Utility" zatem dalej jestem w punkcie wyjscia...

jurek2112
02-10-2010, 09:50
Ech, Marek, jestem pod wrażeniem Twojego uporu ;)

cezarycezary
04-10-2010, 18:14
Ja tez patrzac na daty postów...

NocnyMarek
06-10-2010, 18:51
Ja sam się dziwię, że dopiero teraz do tego wróćiłem, ale za to z sukcesem :) Aplikacja zoombrowser EX zmianę właściciela umożliwia:) Jest dodatkowo do aplikacji z płyty update, zresztą do wszystkich aplikacji dołączanych z aparatem na płycie CD.

Dziękuję i pozdrawiam bo post raczej zakończony:) Trochę to trwało