PDA

Zobacz pełną wersję : Szczyrk. 15/16 lipca kto pomoże z okolic?



enter
12-07-2006, 16:04
Hej

jadę na weekend do szczyrku na małe conieco w sobotę mam trochę wolnego rano w sobotę i wieczorem w niedzielę

dajcie znać koledzy o co można zawadzić z aparatem, żeby nie nudzić się przez kilka godzin.

GaGacek
12-07-2006, 20:48
noga sprawna? bo o kulach to ciężko będzie Ci smigać. ja Cie podziwiam po zwiedzaniu tunelu średnicowego

enter
13-07-2006, 09:08
jeszcze biegam o jednej lasce, ja mam taka naturę, że na jednym miejscu ne usiedzę, przecież nie będe czekał na kolejną wycieczkę po tunelu, jak już będę chodzil.

A teraz szczyrk całkiem przy okazji wesela kolezanki mi się trafił 2 doby w hotelu i trochę czasu na jakieś 2 wyczieczki w okolice.
mam mapę trochę śmieci z internetu ale niewidzi mi się jakoś zeby było coś ciekawego. chyba, że własnie ktoś ze szczyrku zna jakieś ciekawe perełki niezaznaczone na mapach

Sibil
13-07-2006, 09:11
niezłe są malinowskie skały (na szlaku z przełęczy salmopolskiej na skrzyczne), widok ze skrzycznego w kierunku żywca...

enter
13-07-2006, 15:24
niezłe są malinowskie skały (na szlaku z przełęczy salmopolskiej na skrzyczne), widok ze skrzycznego w kierunku żywca...

jak tam trafić i jaka odległość od szczyrku, jakiś link czy cuś podrzucisz?

może jak będzie się Tobie chcialo współrzędne punktu zapodasz z www.mapa.szukacz.pl

Sibil
13-07-2006, 15:42
W zasadzie trafić jest dość łatwo. Najlepiej wjechać w Szczyrku wyciągiem na Skrzyczne. Potem kierować się w kierunku przełęczy salmopolskiej czerwonym szlakiem. Jeżeli będzie pogoda to możesz ładne pejzaże porobić. Czasu przejścia niestety nie jestem w stanie podać, gdyż traskę tą zawsze robiłem na rowerze :) Sprawdź dokładnie na mapie, powinny być zaznaczone! pozdrawiam

Edit: http://www.infobaza.pl/miasto.php?cityid=1

cytuję:

"Warto zobaczyć tu również : kamienne figury przydrożne z pierwszej połowy XIX w., Malinowskie Skały przy czerwonym szlaku wiodącym ze Skrzycznego, Grotę Klimczak pod szczytem Trzech Kopcy, ruiny "Diabelskiego Młyna" pod Jaworzyną, jaskinię "lodową" w Rejonie Beskidu Węgierskiego, zabytkowe lipy przy kościele św. Jakuba, gdzie wiązano za karę przestępców czy też beskidzką Galerię Sztuki."

enter
13-07-2006, 16:05
dzięki wielkie na ten link w sieci nie natrafiłem
jeszcze raz dzieki

Sibil
13-07-2006, 17:43
nie ma sprawy, udanych łowów :)

krysek
13-07-2006, 21:56
http://www.militaria.bielsko.com.pl/info2006.php
Witam wszystkich na forum
A może zamiast w górki wybierz się na zlot pojazdów militarnych do Bilelska?

enter
13-07-2006, 22:09
chcąc nie chcąc i tak bedę koło zlotu przejeżdżal więc pewnie zawadze. eh he he