PDA

Zobacz pełną wersję : [rodeo] Proszę o Słowo Krytyki



rodeoo
04-07-2006, 13:16
Witajcie
Prosze powiedzcie co jest nie tak a co może być,konkretnie ustawienia aparatu lub sposób kadrowania.
Jest to dla mnie bardzo ważne.:roll:
Jestem przygotowany na każde błoto:mrgreen:

Routlaw
04-07-2006, 13:39
Po pierwsze to jakość zdjęć jest fatalna. Jakieś piksele, artefakty.. tak jakbyś je powiekszał.. Nie ma płynnego przejścia miedzy kolorami. Ale to wg mnie wina obróbki...

gietrzy
04-07-2006, 13:48
Jestem przygotowany na każde błoto:mrgreen:
Jest to dla mnie bardzo ważne.:roll:
Tego nie da się oglądać! Kompresja jpg zżarła jakość. Po obejrzeniu pamiętam tylko nr 2...

dazz
04-07-2006, 14:00
i z kadrowaniem IMO nie najlepiej - puste przestrzenie nad postaciami, poucinane nogi itd...sorry za szczerość

kami74
04-07-2006, 14:07
Poza tą jakością o której koledzy pisali to: 1) centralny kadr, obcięta stopa, nieciekawe tło, 2) Za ciasno po bokach, za dużo góry, płaskie swiatło 3) jesli chciałes wyodrebmnić tych dwóch białych gości to zdecydowanie za duża GO i ten łokieć po prawej :? 4) Stopa, tło, lampa (obcięta, znów GO, chyba przywalone lampa ale przez kompresję słabo to widać) a generalnie jakbyś pstryknął bardziej z prawej to by było lepiej IMHO 5) Za dużo góry i jakieś ręce nas około ;). Generalnie nie wykorzystujesz wogóle GO do wyodrebninia postaci z nieciekawego tła. Słabe fotki

rodeoo
04-07-2006, 14:21
Po pierwsze to jakość zdjęć jest fatalna. Jakieś piksele, artefakty.. tak jakbyś je powiekszał.. Nie ma płynnego przejścia miedzy kolorami. Ale to wg mnie wina obróbki...
Trochę zmieniłem kompresję

A tak pytanie na przyszłość jak najlepiej compresować by umieścić na forum?
Dzięki za krytykę czułem że jest to kiepskie,będe pracować nad tym
Pozdrawiam WSZYSTKICH SZCZERYCH

gietrzy
04-07-2006, 14:27
A tak pytanie na przyszłość jak najlepiej compresować by umieścić na forum?
700 pikseli po dłuższym boku, 200kilo