PDA

Zobacz pełną wersję : Zaginął 350D na terenie Wrocławia - prosze o pomoc...



Trolu
03-07-2006, 19:11
Tak jak w temacie :(

Wczoraj w wieczorem bylem na koncercie Buena Vista Social Club z dziewczyna na Wrocławskim rynku. Aparat przewieszony w futerale na pasku. Nie zdejmowalem go na rynku, ale mogl zrobic to jakis sprytny złodziejaszek tak, ze tego nie zauwazylem, gdyz bylem zaaferowany uroczą białogłową. Druga mozliwosc jest taka, ze w wyniku euforii zauroczeniowej zostawilem go na torach za Dworcem Świebodzkim. W kazdym razie mam prosbe:

Jezeli ktokolwiek z Wroclawia bedzie mial okazje tanio kupic aparat 350D z obiektywem kitowym 18-50mm za male pieniadze od niepewnego źródła niech sprawdzi numer seryjny korpusu. Mój jest nastepujacy: 0330104480

Aparat był w czarnym futerale przewieszanym na ramię firmy Soligor. W środku znajdowały się jeszcze: 4x akumulatory AA, zapasowy akumulator do Canona, wężyk spustowy, przejściówka m42, karta pamięci 256MB z inicjałami "K.F."

Gdyby ktos sie chwalil ze znalazl aparat, to odrazu mowie, ze znalezne wynosi 500zł.
Z góry dziekuje za jakakolwiek pomoc i informacje! tel. 602317556

gietrzy
03-07-2006, 19:13
Tak jak w temacie :(
Wpisz się:
http://canon-board.info/showthread.php?t=6442&highlight=lista+sprz%EAtu
Powodzenia!

towersivy
03-07-2006, 19:17
Dzwon tutaj 602-520-562 ale po godzinie 20:00 musze sie z bracholem skontaktowac, wiem ze wczoraj znalesli jakis aparat ale nie mam pojecia jaki.

Edit: juz jestem po telefonie...niestety to nie twoj sprzet :sad: brachol mowił zebys sie udał na Policje moze ktos to przyniosł??

Pozdro

Trolu
03-07-2006, 19:23
wielkie dzieki, bede dzwonil!

Edit: No nic, dzieki za dobre checi, a jaki to sprzet? Moze ktos bedzie sie pytal, to dam kontakt...

towersivy
03-07-2006, 19:26
Qurcze znam to uczucie, niedawno (kilka dni temu) zaj*bali mi Laptopa na przystanku Tramwajowym przy Plazie...... odwrociłem sie aby sprawdzic godzine odjazdu i lapa juz nie było :sad:




Edit: No nic, dzieki za dobre checi, a jaki to sprzet? Moze ktos bedzie sie pytal, to dam kontakt...


Małpka Nikon 3100

Mac
03-07-2006, 23:05
Zawsze znajdzie się amator nie swojego, mnie kiedyś z samochodu wyprowadzili 20D z dwoma szkłami.
Może będziesz miał więcej szczęścia.

oszołom
03-07-2006, 23:54
Bardzo wspólczuję !!! Ale cóż, w naszym pięknym kraju jak ci nie ukradną, to wszystko zniszczą. Może kiedyś się to zmieni.

Rafb
06-07-2006, 03:02
no wlasnie. czy istnieje mozliwosc jakiegos ubezpieczenia na terenie kraju naszego aparatu?? wiem ze na wycieczkizagraniczne mozna, ale na debilnych zasadach.

Giraff
06-07-2006, 07:12
no wlasnie. czy istnieje mozliwosc jakiegos ubezpieczenia na terenie kraju naszego aparatu?? wiem ze na wycieczkizagraniczne mozna, ale na debilnych zasadach.

w zasadzie nie istnieje taka możliwość. z tego co się orientuję, żaden z krajowych ubezpieczycieli nie oferuje pakietu ubezpieczeniowego na sprzęt fotograficzny. chyba, że pracujesz w jakiejś agencji to może mógłbys negocjować jakieś indywidualne ubezpieczenie.

mattnick
06-07-2006, 16:48
oczywiściwe, że możezz ubezopeczyć wszystko co masz w domu

Vitez
06-07-2006, 17:47
no wlasnie. czy istnieje mozliwosc jakiegos ubezpieczenia na terenie kraju naszego aparatu?? wiem ze na wycieczkizagraniczne mozna, ale na debilnych zasadach.

http://canon-board.info/showthread.php?t=6793