PDA

Zobacz pełną wersję : [Battle] tom634 vs pyciu



tom634
03-07-2006, 11:46
Witam,
szczegóły walki zostały ustalone wcześniej. Spotkaliśmy się na koncercie Song of songs i walczyliśmy ;) Kategoria: Song of songs. Każdy wrzuca 2 zdjęcia w dwóch kategoriach- 1. "Publiczność" i 2. "Dowolna". (Po jednym zdjęciu w każdej z kategorii) Termin wysyłania zdjęć upływa w czwartek, 6-go lipca o godzinie 18:00. Zdjęcia (bez exifów) będą wysłane moderatorowi, Jac'owi.
Zdjęcie:
1. Dłuższy bok ma 800 pikseli.
2. Dowolna obróbka, technika, kolor.

pyciu
03-07-2006, 12:18
OK, potwierdzam - dostałem wyzwanie od Tomka, dzięki, któremu miałem akredytację prasową (tym razem obyło się bez identyfikatorów CB, których coś nie widać na horyzoncie :().

Dodam jescze, że na koncercie zdjęcia robił też inny forumowicz, który jeśli ma ochotę może się dołączyć do battla :-))

pzdr.

pyciu
06-07-2006, 13:26
No to fotki opublikowane - komentować tutaj proszę :-)
Każdy komentarz mile widziany.

kami74
06-07-2006, 14:21
Powiem tak. Trzy zdjęcia na 4 mi sie podobają. Więc automatycznie głosowałem na tego autora , którego 2 zdjęcia sa OK mom zdaniem. Zdjecie1. Troche malo wspólnego z tytulem ale poza tym całkiem przyjemna nocna fotka, Zdjecie 2 - bardzo fajny kadr chociaż troche za bardzo ciachnięty z dołu, Zdjęcie 3 - sorry ale nie, kadr zupełnie mi nie leży :?, Zdjęcie 4- fajna koncertówka, dobrze, że widać w tym ruch. tyle. pozdr

Edit: albo ja jestem jakiś porażony upałem ;) albo zdjęcia 1 i 2 pozamieniały się miejscami. No więc moje wypowiedzi prosze sobie odwrócić tudzież (jeśli wogóle kogoś one interesują)

pyciu
10-07-2006, 12:36
Dzięki kami za komentarz.
Nikomu więcej się już nie chce ? Przeszło 100 osób już zagłosowało ...

Sibil
10-07-2006, 12:39
Głosowałem na zestaw pierwszy. Głównie za sprawą pierwszego zdjęcia. Podoba mi się to ujęcie. pozdrawiam

nosorozec
14-07-2006, 18:19
Cholera - akurat wtedy musialo mnie nie byc ....

tom634
16-07-2006, 21:28
Zdjęcie 3 - sorry ale nie, kadr zupełnie mi nie leży :?
To ja mam pytanie, w jaki sposób miałem wykadrować, żeby było OK? :)

Cholera - akurat wtedy musialo mnie nie byc ....
Zawsze możemy kiedyś zrobić trójosobowy battle na jakimś festiwalu. 8)

kami74
16-07-2006, 21:40
To ja mam pytanie, w jaki sposób miałem wykadrować, żeby było OK? :)
Nie wiem jakoś inaczej ciekawiej, może z dołu ? Nie wiem co było po bokach i co i jak mozna było zfocić. Twoja fotka wygląda tak zwyczajnie podszedłeś i pstrynknąłeś z góry grupe osób w namiocie. Równie dobrze mogło by być to pstrykniete na polu namiotowym we Władysławowie. Po prostu nie ma klimatu. Ale drugie Twoje fajne jak już pisałem. pozdrawiam