PDA

Zobacz pełną wersję : [battle] Goomis vs. Festyk



Goomis
30-06-2006, 14:02
Ja bym się pobił z kimś z mojego miasta czyli z Bydgoszczy ;)
4 lipca zaczyna się w Bydgoszczy BIM. Tak się składa, że będe tam siedział i robił foty, więc może ktoś chce się zmierzyc?? ;) Z tego co wiem to trwa chyba 3 dni. czyli do 6 lipca. Ja bym proponował termin zdjęc do 09.07. temat poprostu BIM(nie bede narzucał nikomu konkretnego występu ;) )Jak ktos ma ochotę to dalej zgłaszac się!! :p

pyciu
30-06-2006, 14:32
To jeszcze dodaj, że BIM = Bydgoskie Impresje Muzyczne :-)
Ja mieszkam niedaleko, ale na BIMie nie będę - za to mam propozycję, że możesz rozszerzyć swoja ofertę battle na Toruń, gdzie dziś zaczyna się Songs Of Songs. Abstrahując od merytorycznej zawartości - są to też i koncerty i fajerwerki :D

Goomis
30-06-2006, 16:47
hmm chyba jednak nie. Musze byc w Bydzi w weekend. Aha male sprostowanie. BIM trwa jednak od 03-07. ;)

mattnick
30-06-2006, 18:29
Bydgoskie Imprezy Monopolowe...bywało się...:)

Goomis
30-06-2006, 21:44
a teraz nikt sie nie wybiera??

Tomasz1972
30-06-2006, 21:47
W sumie to bym się wybrał , ale za daleko :)

Goomis
30-06-2006, 22:44
dla samego battla bys pojechal?? w sumie sie nie dziwie z listy zwyciezcow wynika ze tu wymiatasz ;) Zobaczymy co bedzie teraz... :P

Tomasz1972
30-06-2006, 23:20
Nie dam rady :) Za daleko :)

-=Festyk=-
01-07-2006, 11:00
Poszukam jakieś dokładniejsze info o tej imprezie i dam znać czy się podejmę.

EDIT:Chyba nie umiem korzystać z googli,ale naprawdę nie znalazłem,żadnych konkretnych informacji typu:gdzie,kiedy i za ile?

Goomis
01-07-2006, 16:58
http://www.palac.bydgoszcz.pl/pl/frames/hity.htm ;)

-=Festyk=-
01-07-2006, 21:41
Dzięki za info,ale mam pytanie odnośnie wstępu.Czy na wszystkie te koncerty,konkursy,które nie odbywają się na otwartej przestrzeni(Opera Nova,akademia muzyczna) ,,normalny'' człowiek,nie posiadający wtyków ma szanse wejść?

Goomis
02-07-2006, 14:26
nie wiem jak jest z opera bo to galowka ale jezeli juz to bilet napewno idzie dostac. Imprezy w akademii muzycznej beda chyba otwarte. Jeszcze nie bylem na zadnej imprezie w akadami co by mnie nie wpuscili :P

-=Festyk=-
02-07-2006, 14:35
Raz się żyje.Przymuję wyzwanie.Najwyżej nie zrobię nic ciekawego i wygrasz walkowerem.

Goomis
03-07-2006, 02:47
no to admini. Zmiane tematu prosze!!

-=Festyk=-
04-07-2006, 13:32
Byłeś dziś na starym rynku?Bo jak dziś byłem to widziałem chłopaka z długimi włosami z trabantem i kitem.

pyciu
04-07-2006, 14:35
Byłeś dziś na starym rynku?Bo jak dziś byłem to widziałem chłopaka z długimi włosami z trabantem i kitem.

No, no - trabanty, długie pióra ... ;-) chłopaki zbierzcie siły i stwórzcie młodzieżówkę CB :D

A jak się polowanie na BIMa udało ?

pozdro.

-=Festyk=-
04-07-2006, 14:45
No właśnie nie za bardzo się udało.Z braku czasu na bawienie się z kliszami wojuję A60,a efekty bardzo mi się nie podobają.Jutro też chyba się przejdę,ale wydaję mi się,że tą bitwę przegram.

Goomis
07-07-2006, 22:42
a no to zesmy sie widzieli. Wlasnie wrocilem. Tak ten koles z trabantem, kitem i szopa to ja ;). Widzialem Cie jak wojowales pod scena z tym kompaktem ;) Dowiedzialem sie przed samym koncertem galowym ze mozna bylo wejsc od tak z ulicy. Niestety przez brak Al servo stracilem kilka super klatek(pomijam program sportowy bo jak probowalem na nim strzelac to dzialy sie jakies niewyjasnione blizej rzeczy...)Mialem okazje bawic sie 70-200/f 2.8 8) (nie pierwszy raz:P) Szklo jest rewelacyjne!! bez tego 2.8 bym nie dal rady bo w operze ciemno. Troche mnie irytuje ze go nie slychac(czlowiek sie zastanawia czy sie zepsul czy co :P)ale kwestia przyzwyczajenia:P Musze przebrac jakies 1000zdjec i wybrac cos. Moze zdjecie prezydenta miasta jak mach podarowana od Gruzinów szabla?? :P
P.S. festyk a moze bedziemy sie bic na zdjecia z konkretnej imprezy bo w sumie bedzie bardziej uczciwie :D

-=Festyk=-
08-07-2006, 12:06
No ja odrazu mówię,że moje zdjęcia są tragiczne i raczej wygrasz duuuużą przewagą głosów.Pomijając fakt,że miałeś wstęp na scenę,a ja się musiałem męczyć pod nią:P
Możemy się bić na foty z konkretnej imprezy,tylko,że ja byłem zaledwie na 3:)
Na tej orkiestrze dętej z różową parterą,na gruzinach i na Jazz Bandzie.Ja bym proponował gruzinów(oczywiście jeśli Ci odpowiada) i nie wiem czy dobrym rozwiązaniem byłoby danie po 3 zdjęcia.Co Ty na to?

Goomis
08-07-2006, 15:06
Mam zdjęcia ze wszystkiego tylko, że Gruzinów mam tylko z opery. Moze tak byc?? Zreszta wystep byl ten sam co konkursowy. Mozna dac wogole po 3 foty?? Jezeli tak to niech beda Gruzini, orkiestra deta i BigBand niezaleznie w jakim miejscu sie to odbywalo. ok??

-=Festyk=-
08-07-2006, 15:34
A nie masz gruzinów ze starego?Przecież widziałem,że fociłeś;) No,ale dobra.Zdjęcia wrzucamy na imageshacka,rozmiar:dłuższy bok długości 700pix. i linki podsyłamy któremuś z modów.Pasuje?

-=Festyk=-
09-07-2006, 13:53
Moje zdjęcia już wysłane zgodnie z nowymi zasadami (na nowy adres).

Goomis
09-07-2006, 16:57
ok ja dzisiaj powinienem wyslac.
P.S. Gruzinow ze starego mam malo i ogolem bardzo cienkie foty bo mi sie nie chcialo :P

Goomis
10-07-2006, 01:02
dobra juz wyslalem. wiem ze jest jakas godzina po ustalonym(przeze mnie samego) terminie. Ale prosze o wyrozumiełośc. Finał wkońcu był :D
P.S. Włosi wygrali jeeeee!! :P

kami74
10-07-2006, 10:39
Zastanawiam się nad celem przekręcenia "Dodopodobnej" pani o 90 stopni :roll: Czyżby miało to symbolizować upadek moralny tej niewiasty ? ;)

Jac
10-07-2006, 10:48
Zastanawiam się nad celem przekręcenia "Dodopodobnej" pani o 90 stopni :roll: Czyżby miało to symbolizować upadek moralny tej niewiasty ? ;)
niewiem, takie foty dostalem, takie wrzucilem - nie moge ingerowc na podstawie domyslow bo pozniej mi powiedza ze wplywam na przebieg bitwy, albo zmieniam zamysly autora ;-)... jesli to mialo byc w jednak w pionie to swaidczy tylko o niepowaznym traktowaniu przeciwnika jak rowniez glosujacych

Sibil
10-07-2006, 11:00
Jak dla mnie mimo wszystko zestaw pierwszy lepszy..

krzys121
10-07-2006, 12:28
Nie glosuje, oba zestawy nie podobaja mi sie, oba mniej wiecej tak samo slabe.

pyciu
10-07-2006, 12:33
Ja chyba po raz pierwszy złamię swoją zasadę i też nie zagłosuje wcale!
Moim zdaniem - wszystkie zdjęcia są delikatnie mówiąc kiepskie. Jakieś takie bez pomysłu, technicznie słabe i ... no nie, nie zagłosuje tym razem.

ps.
A dodopodobna pani w pionie to już totalne przegięcie.

pzdr.

Rpoto
10-07-2006, 12:56
Ja chyba po raz pierwszy złamię swoją zasadę i też nie zagłosuje wcale!
...
Masz wsparcie moralne i czynne z mojej strony.
To cytat do podjęcia takiego bojkotu przez resztę forumowiczów:
""Gumis...
ok ja dzisiaj powinienem wyslac.
P.S. Gruzinow ze starego mam malo i ogolem bardzo cienkie foty bo mi sie nie chcialo :P...""

Jak się nie chce to się nie robi i nie zawraca innym gitary.
Sami sobie ustaliliście termin.
SMUTNE!!!

Goomis
10-07-2006, 18:54
zdjecia sa jakie sa. Nie sa artystyczne. To jest relacja z imprezy. Zreszta takie dostalismy polecenie. Mamy dokumentowac wydazenia, nie popisywac sie jakimis "specjalnymi" perspektywami czy ujeciami. To ma byc relacja. Oprocz tego wiekszosc zdjec miala byc w poziomie bo miala z nich byc prezentacja, a w pionie bylyby za male. Te wszystkie ujecia byly poziome , to ja zrobilem z nich pion bo tak mi teraz bardziej pasowalo. Co do dodopodobnej pani to przepraszam. robilem to po powrocie z meczu troche na szybko i przeoczylem to ze zdjecie jest w poziomie a powinno byc w pionie PRZEPRASZAM!
Co do tego niechcialo mi sie: jakbys musial robic zdjecia przez 5 dni w ponad 30 stopniowym upale od 10 rano do 10 wieczorem to rozumiem ze wiekszosc z was bylaby w siódmym niebie... Na dodatek stalem na scenie, przykrytej bialym namiotem, slonce walilo prosto w sciane obok ktorej stalem tam bylo goraco i duszno. Naprawde niemialem ochoty. Rozluz sobie namiot na polanie w poludnie w najwiekszym upale, wejdz do srodka i siedz tak przez 3h. Jak myslisz, przyjemnie bedzie?? P.S. Bez kropli czegokolwiek do picia...

Jac
10-07-2006, 19:49
Co do tego niechcialo mi sie: jakbys musial robic zdjecia przez 5 dni w ponad 30 stopniowym upale od 10 rano do 10 wieczorem to rozumiem ze wiekszosc z was bylaby w siódmym niebie... Na dodatek stalem na scenie, przykrytej bialym namiotem, slonce walilo prosto w sciane obok ktorej stalem tam bylo goraco i duszno. Naprawde niemialem ochoty. Rozluz sobie namiot na polanie w poludnie w najwiekszym upale, wejdz do srodka i siedz tak przez 3h. Jak myslisz, przyjemnie bedzie?? P.S. Bez kropli czegokolwiek do picia...

Czlowieku co ty wypisujesz ??? jeszcze bardziej sie pograzasz - to byla zabawa a nie mus i koniecznosc, nikt cie do tego nie zmuszal, w dodatku to byl TWOJ pomysl na ta bitwe, poza tym zdradziles ktore zdjecie jest twoje!

Porazka na calej linii...

Goomis
10-07-2006, 20:38
musialem tam byc bo obslugiwalem impreze dla palacu mlodziezy. chcialem sie zmierzyc przy okazji bo bede mial foty to mozna sie z kims zmierzyc. akurat tak wyszlo ze festyk zaproponowal zeby dac zdjecia z najgorszego dnia. trudno. Dobra ja juz sie nie odzywam.

-=Festyk=-
10-07-2006, 21:13
Od siebie dodam tylko tyle,że dysponując Canonem A60 nie miałem za dużego pola do manewru.Wiem,że to żadna wymówka,ale jakoś bronić się muszę;)

towersivy
11-07-2006, 00:35
Zdjecia bardzo słabe......

Rpoto
11-07-2006, 20:41
...,ale jakoś bronić się muszę;)
Bronić mają się zdjęcia!!!

Panowie dwaj Festyk&Goomis.
Sami zgłosiliście sie do tablicy, a zachowujecie się jakby Was wezwano.
Poczytajcie co inni piszą o Waszych zdjęciach.
Wiadomo, że nabijanie postów to ważna rzecz, ale o waszych zdjęciach sami napisaliście ~23 na 36.
Nikt tu nie ocenia aparatów, pogody i czasu poświęconego na wykonanie.
Jak fotki są ok to zapewne ktoś Was zapyta o parametry i wtedy napiszecie co i jak. Czym i z jakim poświęceniem.

Powodzenia w nowych bitwach.