PDA

Zobacz pełną wersję : stelath reporter 300 aw



Kubak82
30-06-2006, 12:32
pisze do uzytkownikow tej torby badz ludzi ktorzy mieli ja w rekach.. w necie nie umiem noigdzie tego znalezc a zdjecia sa niewyrazne - czy ta torba ma zamek laczacy klape z "czescia zasadnicza" tej torby:?: wiem,, ze jest zamek szybkiego dostepu od gory ale interesuje mnie, czy klapa trzyma sie na czyms wiecej niz na tych dwoch plastikowych zatrzaskach :roll: .. z gory dzieki wielkie za odp. :mrgreen: :!:

sensitive
30-06-2006, 13:05
... czy ta torba ma zamek laczacy klape z "czescia zasadnicza" tej torby:?: wiem, ze jest zamek szybkiego dostepu od gory ale interesuje mnie, czy klapa trzyma sie na czyms wiecej niz na tych dwoch plastikowych zatrzaskach :roll: .. z gory dzieki wielkie za odp. :mrgreen: :!:MA, MA + te dwa plastikowe zatrzaski.

EDIT: ... a zamek od góry jest mało użyteczny jeśli masz body + grip + np. 24-105 (za wąski otwór)

Pozdrawiam, sens...

Kubak82
30-06-2006, 13:28
MA, MA + te dwa plastikowe zatrzaski.

no i o to mi chodzilo 8-) :!: dzieki wielkie - zamowienie juz poszlo :mrgreen:

co do gornego zamka to przypuszczalem, ze to tylko taki "wodotrysk" choc moze na upartego lampe przez niego wyciagne ;) .. zobaczymy.. tak czy siak - raz jeszcze dzieki za info. :D

pozdr.

Oakhallow
30-06-2006, 13:31
Nie tylko wodotrysk. Da sie i body wyciagnac, lampe to bez problemu i spokojnie zmienic szkla.

Oakhallow

sensitive
30-06-2006, 13:43
Nie tylko wodotrysk. Da sie i body wyciagnac, lampe to bez problemu i spokojnie zmienic szkla.

OakhallowTak, tak - IMO bardzo przydatna rzecz (jak już masz body z gripem na szyi - bo mnie się nie udało body z gripem i 24-105 wyciagnąć -> ale może kiepsko ciągnąłem ;) ) np. 430EX jak i KIta spokojnie wyciągałem i podmieniałem także nie trzeba się bawić z rozpinaniem - a wówczas przeważnie czas szybko mija więc przydatne. :-)

Pozdrawiam, sens...

Kubak82
30-06-2006, 13:44
Nie tylko wodotrysk. Da sie i body wyciagnac, lampe to bez problemu i spokojnie zmienic szkla.

3mam za slowo ;) .. jesli poczta sie sprawnie uwienie to moze juz jutro przekonam sie osobiscie :mrgreen:

pozdr.

leiho
30-06-2006, 13:58
SR 300 fajna torba, ma i zamek dookoła "pod" klapą, ma i szybki dostep, 2 zapinki plastik niestety), solidne "kółeczka" mocowania paska itd. Widzialem na allegro uzywana za 199, ale olać to, kupilem jakis czas temu w Fotostradzie po cenach allegrowych i jestem happy (pani za to ze płatne gotowkeą dała mi rabat 40 zeta hehe).