PDA

Zobacz pełną wersję : kto planuje zakup 20D w listop/grudz ????????



Chris
28-10-2004, 18:14
Witam Was

Planuje zakup 20D do konca roku i szukam osob ktore tez maja takie zamiary.
Zawsze to taniej kilka sztuk - moza sie potargowac. Mowa o zakupie u TIP-a ew. gdyby byla jakas dobra oferta z gwaran na miejcu to tez mozna pomyslec.

Chris
PS.sorry za cross na prfc :roll:

amotax
28-10-2004, 21:06
-ja planuje.

-propozycja ciekawa.

santiblue
29-10-2004, 15:25
To zapraszam do siebie : - ) Bedzie taniej dla kilku sztuk. i Gwarancja w Krakowie. A moze bede mial z Canon Polska.

Chris
31-10-2004, 00:53
masz juz jakies widelki cenowe ?

dolomity
31-10-2004, 13:43
Ja też się przymierzam do zakupu w tym terminie. Chociaż lepsza byłaby Łódź...

Pozdr.
Grześ

Chris
05-11-2004, 15:16
to rozumiem ze jest na razie 3 chetnych ? : Amotax, Dolomity i Ja

jadeit
05-11-2004, 15:44
ja też planuje ale wcześniej chciałbym znać cene, Kraków to odemnie 420 km ale tam mam siostre i duuuzo rodziny takze to nie problem

pozdrawiam

dolomity
05-11-2004, 18:27
to rozumiem ze jest na razie 3 chetnych ? : Amotax, Dolomity i Ja

Po pierwsze cena. Po drugie warunki gwarancji. Po trzecie warunki dostawy.

Pozdr.
Grześ

santiblue
05-11-2004, 19:31
Cena to zalezy od kiedy dokladnie. jak wiadomo czesto sie zmieniaja. jak bedziecie zdecydowani to uzgodnimy jakas ktora Was usatysfakcjonuje
Gwarancja 2 lata w Krakowie
Dostawa? osobisty odbior lub wysylka

Chris
06-11-2004, 00:50
Cena to zalezy od kiedy dokladnie. jak wiadomo czesto sie zmieniaja. jak bedziecie zdecydowani to uzgodnimy jakas ktora Was usatysfakcjonuje


bardzo odwazna deklaracja :mrgreen: jestes pewien :?: :?: :?: ..... :lol:

[ Dodano: 06-11-2004 ]
Jacek fotomania prognozuje ze od poniedzialku pojawia sie na allegro 20D w cenie 5600-5700. Ceny obiecujace :lol:

jemen72
06-11-2004, 17:40
Kto wie, moze i ja sie skusze. Dajcie znac jak sie zdecydujecie.

Pozdrawiam.

Carlos
07-11-2004, 18:36
ja też chyba kupię...

santiblue
08-11-2004, 00:08
Z cenami pogadamy jak bedziecie zdecydowani :)

Chris
08-11-2004, 11:45
Czyli kolejne podsumowanie chetnych do zakupu 20D:
- Amotax
- Dolomity
- Chris
- Jadeit
- Jemen 72
- Carlos

Czyli poki co wstepnie 6 osob - jest o co walczyc :lol:

Santiblue na wstepie mozesz podac troche wiecej informacji na temat warunkow gwarancji ?
tzn czy to Canon polska czy moze euro realizowane przez kogos z Krakowa ?

Do wymienionych pytanie :
- jakie macie warunki co do gwarancji ? bo nie ma sensu sobie zawracac glowe jak ktos MUSI miec canon polska a okaze sie ze to jest euro ,
- ktos MUSI miec fakture ?

[ Dodano: 08-11-2004 ]
Moze ja na poczatek :
- gwarancja moze byc euro (ale nie bede sam jezdzil za odre - ktos to musi zagwarantowac ze go wezmie ode mnie i sam zalatwi reszte)
- CENA tu gra wazna role :mrgreen:
- ja chce samo BODY
- nie potrzebuje fakury

Tytus
08-11-2004, 12:23
Czyli kolejne podsumowanie chetnych do zakupu 20D:
- Amotax
- Dolomity
- Chris
- Jadeit
- Jemen 72
- Carlos

Czyli poki co wstepnie 6 osob - jest o co walczyc :lol:

Santiblue na wstepie mozesz podac troche wiecej informacji na temat warunkow gwarancji ?
tzn czy to Canon polska czy moze euro realizowane przez kogos z Krakowa ?

Do wymienionych pytanie :
- jakie macie warunki co do gwarancji ? bo nie ma sensu sobie zawracac glowe jak ktos MUSI miec canon polska a okaze sie ze to jest euro ,
- ktos MUSI miec fakture ?

[ Dodano: 08-11-2004 ]
Moze ja na poczatek :
- gwarancja moze byc euro (ale nie bede sam jezdzil za odre - ktos to musi zagwarantowac ze go wezmie ode mnie i sam zalatwi reszte)
- CENA tu gra wazna role :mrgreen:
- ja chce samo BODY
- nie potrzebuje fakury

gwarancja euro realizowana jest także w Polsce, warunek tak tu jak i tam jest taki, że musi być dołączony dowód zakupu...

inaczej macie do czynienia z "gwarancją" "sprzedawcy" - koleś ma fakturę z jakiegoś tam kraju i jak coś nie bangla, dostarczacie aparat do niego a on dostarcza do serwisu, tak to zazwyczaj działa...

amotax
08-11-2004, 13:21
-to może teraz ja:

--gwarancja moze byc euro (ale nie bede sam jezdzil za odre - ktos to musi zagwarantowac ze go wezmie ode mnie i sam zalatwi reszte)
--CENA tu gra wazna role
--ja chcę z kitowym obiektywem
--nie potrzebuję faktury

-JESTEM ZDECYDOWANY OD ZARAZ :)

jemen72
08-11-2004, 17:54
W razie mojego ew. zakupu:

Za kolega: ...
- gwarancja moze byc euro (ale nie bede sam jezdzil za odre - ktos to musi zagwarantowac ze go wezmie ode mnie i sam zalatwi reszte)
- CENA tu gra wazna role
- ja chce samo BODY
- nie potrzebuje fakury - ale moze byc.

Pozdrawiam

Vitez
08-11-2004, 18:48
---gwarancja moze byc euro (ale nie bede sam jezdzil za odre - ktos to musi zagwarantowac ze go wezmie ode mnie i sam zalatwi reszte)
--CENA tu gra wazna role
--ja chcę z kitowym obiektywem


Jezdizc za Odre? A po co? Eurogwarancja wystawiona po 1 maja 2004 i wraz z dowodem zakupu/fakturka (nawet niemiecka) rowniez wystawionym po 1 maja 2004 jest honorowana przez Canon Polska. Musialbys raczej jechac/wyslac sprzet do stolicy a nie za Odre 8) .

Co do kitowca... to ja jednak bede agitowal za Sigma 18-125 zamiast kitowca (wlasnie skonczylem pierwsza czesc jej pseudotestowania ;) ) - jakosc i jasnosc porownywalna a zakres przyjemniejszy , chyba ze planujesz zakup teleobiektywu.

Tequil
08-11-2004, 18:53
Jaaaaaaaa tez .... wlasnie zamowilem... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jadeit
08-11-2004, 21:57
moje skromne oczekiwania

----gwarancja: może być dowolna byle akceptowalna w kraju po prawej i lewej stronie odry

----kit lub body: jestem otwarty bo szkło to raczej i tak pchne brak mi szerokiego kąta więc tylko
sigma 12-24 lub canon 10-22 wchodzi w rachube

----cena: to podstawa oczekuje nie wiele większej niż cena w euro w niemczech ew. w polsce netto! (wiem wiem przez to mogę wypaść z kolejki :cry: )

pozdrawiam

Chris
08-11-2004, 23:04
Od czegos trzeba zaczac :

- na allegro juz mozna kupic 20D-body za 5700pln lub 20D+kit za 5900pln z 2 letnia gwarancja Canon Polska

....kto da mniej :?: :?: :?: :mrgreen:

jadeit
08-11-2004, 23:32
no jak pamietam ceny z niemiec przed zniknieciem 20'stek oscylowały przy około 1200 euro co daje około 5100,
takiej mniej wiecej ceny oczekiwałbym gdyby ona sie nie zmieniła :) czy taka wogóle(w okolicach netto) jest możliwa do wynegocjowania ? czy będe jechał jednak do niemiec :)

pozdrawiam

TEDE
08-11-2004, 23:42
Czyli kolejne podsumowanie chetnych do zakupu 20D:
- Amotax
- Dolomity
- Chris
- Jadeit
- Jemen 72
- Carlos

Czyli poki co wstepnie 6 osob - jest o co walczyc

Również wchodzę./Body/ Będzie nas wiecej.
-gwarancja

----cena: to podstawa oczekuje nie wiele większej niż cena w euro w niemczech ew. w polsce netto! (wiem wiem przez to mogę wypaść z kolejk
myślę że jest to słuszne założenie mając na uwadze zamawianą ilość
Pozdrawiam.

tgrze
09-11-2004, 00:42
Witam,

Również jestem zainteresowany kupnem 20D.

Jednak zakup chce zrealizowac najpozniej do konca tego miesiaca i na fakture vat.

Body, czy kit - sprawa drugorzedna - moge sie dopasowac do pozostalych.


Chetnie uslysze opinie sprzedajacego na temat warunkow, ceny itp. by dla Niego i Nas ta transakcja byla atrakcyjna.

Pozdrawiam

Liska
09-11-2004, 19:44
Ja też się przymierzam do kupienia. Mam duże 'ciśnienie', zastanawiam się nad zakupem w Niemczech, ale jeśli znajdę ciekawą ofertę w PL - chętnie się skuszę.

santiblue
10-11-2004, 00:29
Witam
Ceny podam niedlugo, czekam na info od partnerow z za odry:)

Chris
10-11-2004, 22:55
aktualnie jest jedynie oferta "po 5450zł za korpus a ze szkłem 350zł drożej, gwarancje w Polsce" - wiecej szczegolow pozniej

czekamy na jeszcze jakies oferty :-)

tomi
11-11-2004, 02:57
Jak będzie atrakcyjnie to może i ja się skuszę. Najbardziej mnie interesują (poza ocz. ceną) warunki gwarancji.

Szymański Adam
13-11-2004, 17:49
Dobrze piszą i ciekawe propozycje. Przy obecnej cenie euro i dolara widzi mi się, że jest okazja na dobry zakup wymarzonego 20D bo na zakup w Stanach za powiedzmy 4800 zł nie ma co liczyć. Jeśli Chris myśli o zakupie zbiorowym dla powiedzmy ok. 8 ludzi też bym się zabrał w tej ekipie. Wszystko co pisali poprzednicy jest ważne tzn. 1-cena, 2-gwarancja, 3-termin zakupu- jakaś bliżej określona data, 4-forma finalizacji transakcji - że też nikt o tym nie napisał. Jest kilku z W-wy może więc jakiś pomysł ktoś ma tak by to miało relny wymiar, a nie tylko formę samych chęci.
Pozdrawiam

[ Dodano: 13-11-2004 ]
Nieco się zagubiłem w tych emocjach, to "Canonier" składa ofertę a nie Chris -Przepraszam. Mama nadzieję, że na początku tygodnia będzie więcej informacji nt. zakupu.

TEDE
13-11-2004, 19:41
Witam.
Wg. moich wyliczeń mniej lub bardziej zainteresowanych zakupem 20D jest 12 chętnych.
Myśle że jeszcze dojdą kolejni.Temat /przynajmniej dla mnie/ jest nadal aktualny i oczekuje ewentualnych propozycji. :D
Pozdrawiam.

labo
14-11-2004, 00:53
Wszystko (prawie) zalezy od ceny. Moze sie skusze zamiast 10D...

santiblue
14-11-2004, 21:29
Wszystko spoko tylko mam go nadal nie dostepnego u zadnego zachodniego partnera. po prostu nie ma ich w sprzedazy. nie mam na to wplywu. jak sie tylko pojawia dam znac. jak macie inne oferty to negocjujcie z innymi Tipami. ja na razie nie mam zadnego terminu pewnego. z dostawcami roznie jest.

Chris
15-11-2004, 01:29
Krotkie podsumowanie rozpoznania :

- Niemcy (hurtownie) puscili teraz kilkanascie sztuk na Polske - to jest kropla w morzu,
- wiekszosc 20D poszlo na salony foto (tam marza jest duzo wieksza - wiec i oplacalnosc oczywista) nasi dystrybutorzy-hurtownicy dostali kilka sztuk na otarcie lez i aby nie zrywac na przyszlosc kontaktow,
- mysle ze przy zakupie ok 10 sztuk jest mozliwa cena ok 5200-5300 za sztuke (z informacji od jednego sprzedawcy) ale dopiero w momencie kiedy bedzie dostepna wieksza ilosc w cenach hurtowych w D. - moze to nastapic z dnia na dzien,
- na dzien wczorajszy tak jak juz pisalem , otrzymalem oferte "5450zł za korpus a ze szkłem 350zł drożej, gwarancje w Polsce" ale jeszcze bez szczegolow typu (ile sztuk bedzie dostepnych w tej cenie , warunki gwarancji, gdzie sprzet zakupiony itp) i poki co czekam na odpowiedz,
Moze cos po dlugim weekendzie bede wiedzial wiecej.

[ Dodano: 15-11-2004 ]
J23 znow nadaje ....

News w naszej sprawie :
- rozmowa z nowym dostawca (znany, wieloletni :-) : jezeli znajdzie sie ok 10-12 chetnych dostaniemy 20D praktycznie w cenie hurtowej (w polsce) - dostawca zadowoli sie kilkuprocentowym rabatem przy zamowieniu od glownego dystrybutora,
- serwis w canon polska
- aparaty beda sprawdzone przed wysylka (ew. odbiorem osobistym)
- nie ma problemow ze zwrotem w razie czego
- dostepne sa na razie tylko kity, sa plany zeby rodzielac kity z obiektywami i sprzedawac jako samo body

- problem jest na razie jeden - DOSTEPNOSC w hurcie wiekszej ilosci niz 1-2 sztuki

Nie oszukujmy sie raczej zaden nieduzy allego-tip nie da rady finansowo zrealizowac zamowienia 10 sztuk jednoczesnie aby sie opalacalo zjechac z marzy.

Czekam na konkrety w sprawie tzn - widelki cenowe, f-ra ...

....over bez odbioru

[ Dodano: 18-11-2004 ]
Canon pl sie wyglupil i przyslal oferte (do dystrybutora) nastepujacej tresci :
========================
EOS D20 KIT
NOWOŚĆ Zestaw z obiektywem 18-55 mm
Cena hurt netto: 5.590,0 - 5%
Cena detal brutto: 7.699

Co daje ok 6500 PLN brutto za sztuke
========================

strasznie smieszne :?

W zwiazku z tym ze sprawa sie przedluza prosze o ponowne wpisanie sie , kto bedzie czekal, bo nie wiem czy jest jeszcze sens sie tym zajmowac ? - czy juz kazdy zalatwia na wlasne reke 20D

santiblue
20-11-2004, 15:16
Mam kilka sztuk juz
jesli ktos chetny to zapraszam na PW
Tylko kity z 18-55

Algier
20-11-2004, 17:34
Mam kilka sztuk juz
jesli ktos chetny to zapraszam na PW
Tylko kity z 18-55

Za ile???

Walkul
20-11-2004, 18:22
Kurcze troche szybko bo planowalem zakup okolo lutego ale jak cena faktycznie bedzie
na poziomie 5200 to i mnie mozecie brac pod uwage - SAMO BODY ! szklo jakies mam :)
A moze zorientujecie sie po ile u tych dostawcow jest Sigma 18-50mm F2.8 EX DC.

Szymański Adam
20-11-2004, 20:12
Widzę, że na Allegro masz po 6099 z ob. KIT - za taką kasę nie wchodzę. Sprawy trzeba stawiać jasno. Bo nadzieje przynajmniej moje były na ok 5300 body. Ale to może trzeba poczekać do stycznia, aż miną święta.

Chris
21-11-2004, 10:37
Nikt sie nie wpisal - czyli mam rozumiec ze rozwiazujemy nasza grupe ? i kazdy kupuje na wlasna reke ?

TEDE
21-11-2004, 15:44
Nikt sie nie wpisal - czyli mam rozumiec ze rozwiazujemy nasza grupe ? i kazdy kupuje na wlasna reke ?

Witam.

Skladalem wlasna deklaracje odnosnie 20D w granicach 5200-5300. W tym zakresie ja podtrzymuje.

Pozdrawiam.

labo
21-11-2004, 17:59
Skladalem wlasna deklaracje odnosnie 20D w granicach 5200-5300. W tym zakresie ja podtrzymuje.


W tym zakresie ja tez podtrzymuje. Obiektywu nie potrzebuje. Jesli cena bedzie wyzsza, to bede dalej za 10D. On mi wystarczy.

Rafal

Vitez
21-11-2004, 19:54
Sprytne... sprzedawcy przyzwyczaili kupujacych do wyzszych cen 20D. I teraz jak doszla nowa, tansza dostawa to po tej samej cenie co wczesniej sprzedaja by miec wiekszy zysk. Wot taka moja wlasna teoria spiskowa 8)

Tequil
21-11-2004, 20:24
za 5200-5300 nigdzie panowie nie kupicie!!!! Ludzie opanujcie sie z tymi cenowymi wymaganiami!!!!
Do swiat- weldug mnie- nie ma szans na takie ceny!

easyrider
21-11-2004, 20:47
Jakbym miał co zrobić z obecnie posiadanym aparatem to też bym się przyłączył
do wspólnych zakupów - mogę dołożyć nieco ponad 2000zł do kasy za 10D...

Ale na siłę szukać kupca mi się jakoś nie chce... za jakiś czas 20 będą tańsze,
za (coraz starszą) 10 dostanę mniej - więc na jedno wyjdzie.

vinyl_pl
21-11-2004, 21:46
Uwaga Strzelam
http://royalcamera.com/caeos2082mes.html
Nie jest to szanowany sklep w Boskiej Dzielnicy NY ale jak dokupisz 3 akcesoria masz jeszcze 10% w dół i za ekspressshipping placisz jak za zwykla przesylke
Jacys chętni?

nomad
21-11-2004, 22:02
Nie polecam!!!

rating (http://www.price.com/vendor_review_display.html?vid=-2147483276)

vinyl_pl
21-11-2004, 22:21
no fakt punktacje to oni maja na poziomie 0,06 ale cena robi tu wszystko

Jurek Plieth
21-11-2004, 22:34
no fakt punktacje to oni maja na poziomie 0,06 ale cena robi tu wszystko
A wiesz co za tą cenę dostaniesz? Pewnie się nie domyślasz, a ja to już ćwiczyłem. A więc goluteńki korpus - bez żadnych kabelków, ładowarki, instrukcji, CD'ków etc. Nie wykluczam, że korpus niesprawny, ale tego już szczęśliwie nie musiałem sprawdzać, bo koledze z USA udało się tym dziadom korpus odesłać i forsę odzyskać.

muflon
21-11-2004, 23:18
Uwaga Strzelam http://royalcamera.com/caeos2082mes.html
Bardzo zły strzał - http://www.resellerratings.com/seller1895.html :-/ Chyba najczęściej przytaczany na p.r.f.c przykład "bait and switch" :-)

Chris
22-11-2004, 00:58
Panowie ceny faktycznie sa wywindowane przez notoryczny brak 20D na hurtowniach.
Ja mysle ze obecnie rozsadna cena jest zakres 5300-5500 za body - problem jest w tym ze teraz za cholere nie uswiadczysz body - puszczaja na rynek same kit-y - nikt nie wie dlaczego.
Czyli rozumiem ze sa tylko 2 osoby za cene 5200-5300 ???
Powiem Wam ze taka cena (ok. 5200) jest do osiagniecia tylko w przypadku zakupu przynajmniej 8-10 sztuk i drugi warunek to normalne stany magazynowe w hurtowniach-pisze to po informacji od solidnego polskiego dystrybutora.
Drugi warunek na dzis nie jest spelniony a po braku wiekszego odzewu od zglaszajacych wczesniej akces do zakupu i pierwszy warunek tez bieze w leb.
Panowie zdecydujcie sie w koncu - na poczatku bylo ok 12 osob - dostalem tylko jedna informacje ze ktos juz kupil (dzieki ) a gdzie reszta ? - slomiany zapal ???
Ja moge sie czegos podjac i popilotowac ale nie bede robil z siebie palanta i prowadzil bezprzedmiotowe rozmowy i negocjacje ze sprzedawcami.
Zaczekam jeszcze kilka dni i tez oleje sprawe - bede szukal na wlasna reke.

pozdr.
KRzysiek

dolomity
22-11-2004, 06:36
Ja w tej chwili muszę się wycofać. Będę kupować na przełomie stycznia i lutego - nadeszły inne wydatki i podłożyły nogę 20D.

Pozdrawiam
Grześ

jadeit
22-11-2004, 12:50
nie odzywałem sie ze względu przedewszystkim na treść maila w którym stało :) ze w razie dalszych informacji o perspektywach zakupu, takie zostaną mi przekazane

teraz czytając forum troche zgłupiałem bo zarówno Chris jak i Santiblue prowadzą rozmowy z dystrybutorami, więc to podział 'pracy'? czy dwa oddzielne przedsięwzięcia?, generalnie nie wiem do kogo ewentulanie się zgłaszać z kim negocjować

swoje 'wymagania' podałem tutaj a także na priva jakiś czas temu

pozdrawiam

Chris
22-11-2004, 21:11
Mnie sie wydaje ,ze Satinblue wystepuje wlasnie w roli dystrybutora lub osoby go reprezentujacej.
Moja inicjatywa miala polegac na koordynowaniu zakupu kilku sztuk 20D od dystrybutora ktory zaoferuje najlepsze warunku zakupu (cena , gwarancja itp). Poki co jest potwierdzenie od 2 osob po 5200-5300 i Jadeit.
Na dzien dzisiejszy jest oferta na 2 sztuki 20D body z gwarancja canon polska (w-wa ul.zytnia) po 5750,-
Jest ktos chetny ?
Po prostu problem jest w tym "kto jak dlugo moze czekac na aparat" ? Efekt nadchodzacych swiat moze miec rozne scenariusze :
- cena 20D sie nie zmieni albu lekko pojdzie w gore bo nadal bedzie ich malo na rynku lub
- pojedzie w dol, bo canon bedzie chcial troche ich wypchnac z magazynow na swieta i zrobi jakas promocje

tomi
22-11-2004, 22:03
Ja cały czas planuję. Tyle że też uważam, że ze względu na deficyt 20D jego cena jest teraz zawyżona i jestem skłonny poczekać. Jeżeli będzie trzeba to i po świętach. Na razie czekam na propozycję.

santiblue
25-11-2004, 16:09
Sprytne... sprzedawcy przyzwyczaili kupujacych do wyzszych cen 20D. I teraz jak doszla nowa, tansza dostawa to po tej samej cenie co wczesniej sprzedaja by miec wiekszy zysk. Wot taka moja wlasna teoria spiskowa 8)

zupelnie nie trafiona

ceny podaje na prv
jak ktos ma za 5300 to niech kupuje, sam chetnie wezme kilkanascie szt po takiej cenie

[ Dodano: 25-11-2004 ]

Po prostu problem jest w tym "kto jak dlugo moze czekac na aparat" ? Efekt nadchodzacych swiat moze miec rozne scenariusze :
- cena 20D sie nie zmieni albu lekko pojdzie w gore bo nadal bedzie ich malo na rynku lub
- pojedzie w dol, bo canon bedzie chcial troche ich wypchnac z magazynow na swieta i zrobi jakas promocje

W grudniu nie potanieje nic na pewno a wiekszosc podrozeje w tym dslr

Walkul
25-11-2004, 22:23
Wobec tego to ja czekam do nowego roku :) zobaczymy
w styczniu lutym jak spadnie goraczka.

labo
25-11-2004, 22:30
Dla ewentualnych sprzedajacych: :D
Z racji funduszy musze sie ograniczyc do 10D.
Ma ktos nowego na zbyciu??

Rafal

Liska
09-12-2004, 13:03
czy nadal istnieje grupa szukająca aparatu?
znalazłam na allegro za 6099 zł, czy to dobra cena?
czy Chris jeszcze szuka, czy dał sobie spokój? Ja jestem ciągle zainteresowana, myślałam, że uda mi się kupić w Niemczech, ale niestety.

Pozdrawiam,
L

jadeit
09-12-2004, 14:45
ja jestem cały czas chetny ale raczej z braku, przedewszystkim,
atrakcyjnej ceny odłoze zakup do nowego roku,
BTW ceny w niemczech rosną,
canon chyba nie chce sprzedawać tego aparatu,
tam jak i tu występuje przerost popytu, STRANGE, dla mnie jako klienta :)
z drugiej strony sie nie dziwie,
nie wiem co tam zmieniają w nowo produkowanych skoro az sprzedaz musieli wstrzymac i allegro jakoś mi smierdzi starym sprzetem ;) może sie myle who knows :)
znowy firmaware nowy dali mocno niedorobiony ten model.
Pan z Wrocławia mi mówił ze mają dwie sztuki, firma ta jest na allegro także

pozdrawiam

Chris
09-12-2004, 15:02
Sprawa sie przedstawia nastepujaco :

- do Liski : 6099 to nie jest w/g mnie dobra cena,
- jak pisalem byly 2 sztuki body z gwarancja w canon pl na zytniej w w-wie u Tomka Jaworskiego ale nikt nie zglosil akcesu - wiec zrozumialem ze ta cena jest dla was za wysoka,
nadal mam obiecane od 2-3 dystybutorow ze jak pokaze sie wieksza ilosc 20D w hurtowniach i nie bedzie "wydzielania" po kilka sztuk to jest szansa kupic kilka sztuk w ogranicach 5400 - 5500 - ale poki co nadal milcza - nie ma sie co dziwic koniec roku, swieta, prezenty itp (w/g mnie do konca roku nie ma szans na tansze 20D)
- pisal tez Satinblue ze ma bodajze 3 sztuki body + kit za 5900 z gwarancja rok w canon pl albo 2 lata w sklepie foto w krakowie.
- mam tez pewna informacje ze oficjalnie bedzie tylko jedna dostawa 20D do Canon polska w okolicach 15 grudnia ale nie wiadomo jeszcze ile "rzuca" sztuk ? ...moze 10 ... moze 2 ???

Ja kupilem juz od Satinblue 20d z kitem bo nie moge czekac wieczosc, ale na pewno jak bede mial obiecana informacje do dystrybutorow przekaze na forum wraz z namiarem do nich.

i tak to mniej wiecej wyglada :roll:

fotna
09-12-2004, 20:37
Ja też się interesuje takim zakupem.
Wszelkie opcje dozwolone.
Prześlij ceny i warunki na priw.
Z fakt Vat i bez.
Może być totalnie bez osprzętu mam od G3.
A obiektyw?
Prześlij ceny w opcjach a ja ci podam jaką wybiorę - najlepiej z obiektywem.

Pszczola
09-12-2004, 22:28
Taaaa... do 20D z osprzetu od G3 to najbardziej bedzie przydatna tulejka i grip :mrgreen:

santiblue
10-12-2004, 00:37
Jesli ktos chce jeszcze to mam jeszcze 20D GW w Canon Polska rok. Zestawy Kitowe. Zapraszam na PW

Chris
10-12-2004, 13:40
Polecam Satinblue - solidnie i sprawnie , ja kupowalem osobiscie , ale wiem ze koledzy kupowali wysylkowo i tez byli zadowoleni. Przy wysylce dochodza niestety dosc wysokie koszty wysylki i ubezpieczenia sprzetu - ale warto.

Vitez
10-12-2004, 18:10
Polecam Satinblue

Offtopiczna czepliwosc:

Raz, dwa razy to myslalem ze sie pomyliles... ale gdy wyraznie tuz pod odpowiedzia santiblue nadal przekrecasz jego nicka to juz sie dziwne wydaje - gdy dokladnie mozesz sprawdzic nad jego obrazkiem ze jego nick to santiblue a nie satinblue :roll: .

Chris
11-12-2004, 01:57
:mrgreen: Moderatorze Vitez - jestescie czepliwi jak rzep.
Nawet Rafal nie zwraca uwagi czy zwie sie go Satynowym Błękitem czy Świętym Błękitem :lol: .... wazne ze niebieski :wink:

santiblue
11-12-2004, 04:06
Podobno oczy ludzkie przy szybkim czytaniu rejestruja tylko poczatek i koniec wyrazu pomijajac srodek. wiec nie zauwazylem:)
Nic nie szkodzi. mnie to rybka :)

Vitez
11-12-2004, 21:38
Podobno oczy ludzkie przy szybkim czytaniu rejestruja tylko poczatek i koniec wyrazu pomijajac srodek.

"Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa.
Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgo? być w niaedziłe i w dszalym caigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.
Dzijee sie tak datgelo, ze nie czamyty wyszistkch lteir w sołwie, ale cłae sołwa od razu."

;) 8)

Liska
11-12-2004, 22:24
Podobno oczy ludzkie przy szybkim czytaniu rejestruja tylko poczatek i koniec wyrazu pomijajac srodek.

"Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa.
Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgo? być w niaedziłe i w dszalym caigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.
Dzijee sie tak datgelo, ze nie czamyty wyszistkch lteir w sołwie, ale cłae sołwa od razu."

;) 8)

to mi się podoba :wink:
Co do kupowaniu na allegro, zastanawia mnie jedna rzecz - dowód sprzedaży.
Oswiećcie mnie, proszę, jeśli się mylę, ale wydawało mi się, że w razie jakiejś usterki wymagana jest gwarancja + dowód zakupu. Czy tak jest w istocie?

:roll:

Tomasz Golinski
11-12-2004, 22:32
Co do kupowaniu na allegro, zastanawia mnie jedna rzecz - dowód sprzedaży.
Oswiećcie mnie, proszę, jeśli się mylę, ale wydawało mi się, że w razie jakiejś usterki wymagana jest gwarancja + dowód zakupu. Czy tak jest w istocie?
Ciekawe, czy majl z allegro jest dowodem zakupu :mrgreen: :mrgreen: ;)

Serio pisząc,to owszem. Dowód zakupu jest konieczny. Sprzedawca powinien dostarczyć fakturę/paragon. O ile gwarancja nie mówi nic innego.

Chris
13-12-2004, 00:18
jak ktos chce to jest na allegro body 20D z 2 letnia eurogwarancja za 5542zl - mysle ze cena jest rozsadna, sprzedawca raczej tez - moze ktos potwierdzi wiarygodnosc sprzedawcy ?

EOS 20D (http://www.allegro.pl/show_item.php?item=37067909)

Walkul
13-12-2004, 02:04
To cena wywolawcza :) ale mysle ze da sie za tyle kupic :)
Moich dwoch kolesi kupowalo u niego "z reki do reki" we Wroclawiu
jak cos to moge sprawdzic sprzet na miejscu.

jadeit
13-12-2004, 22:08
ja od mazar'a kupiłem eos'a 50e i szkło kitowe które już sprzedałem
body uzywam do dziś nie mam sie do czego przyczepic :)



a już Chris myślałem że to Twoja aukcja :

pozdrawiam

Chris
14-12-2004, 01:27
a już Chris myślałem że to Twoja aukcja :
pozdrawiam

a czemu mialaby byc moja ???? :roll:

jadeit
14-12-2004, 13:32
bez żadnych podtekstów oczywiście :)

to wynik mojego szybkiego przeglądania forum :)

czas by brytyjscy naukowcy to coś zbadali :) <lol>

pozdrawiam

Aszu
14-12-2004, 18:06
Oswiećcie mnie, proszę, jeśli się mylę, ale wydawało mi się, że w razie jakiejś usterki wymagana jest gwarancja + dowód zakupu. Czy tak jest w istocie?

Masz rację, nawet w gwarancji jest taki zapis, ale jak to na świecie bywa wszystko zależy od Pana/Pani który siedzi za biurkiem i przyjmuje reklamacje.

Jak ma "okres" to robi problemy nawet jak masz wszystkie kwity - że niby chce udowodnić jaki jest ważny.
Jesli trafi sie na odpowiednia osobe i bez okresu to wystarczy sama karta gwarancyjna.

Liska
15-12-2004, 19:27
Oswiećcie mnie, proszę, jeśli się mylę, ale wydawało mi się, że w razie jakiejś usterki wymagana jest gwarancja + dowód zakupu. Czy tak jest w istocie?

Masz rację, nawet w gwarancji jest taki zapis, ale jak to na świecie bywa wszystko zależy od Pana/Pani który siedzi za biurkiem i przyjmuje reklamacje.

Jak ma "okres" to robi problemy nawet jak masz wszystkie kwity - że niby chce udowodnić jaki jest ważny.
Jesli trafi sie na odpowiednia osobe i bez okresu to wystarczy sama karta gwarancyjna.

no właśnie i tu mamy odpowiedź na pytanie o sens kupowania na allegro... jak mam potem się bujać z panem od reklamacji, który ma okres, to wolę jeszcze chwilę poczekać. A dlaczego w Niemczech te aparaty drożeją?

Czy ktoś z Was ma doświadczenie z kupowaniem w firmie Foto-Net? Napisali mi dziś, że dostali kilka body po 6299 zł. Ci przynajmniej paragon dają.
:roll:

santiblue
16-12-2004, 02:14
Chwila chwila. Ja mam Kitowe duzo taniej i FVat i paragony. nie obrazac mi tu sprzedawcy allegro ;)

Chris
16-12-2004, 07:36
potwierdzam i pelna gwarancja albo w canon polska 12 m-cy albo 24 poprzez sklep foto.

Aszu
16-12-2004, 18:15
NIe no, ja tez kupując na poprzez gościa z Allegro dostałem gwarancję 12 miesięcy u sprzedającego. Kupowałem u MAREO200. Niewiem jak się wywiązuje z gwarancji, bo niemiałem jeszcze żadnych problemsów z aparatem, ani szkłem ani lampka nocno-błyskową.

Chris
21-12-2004, 10:50
nowe body 20D, gwarancja w C pl - 5500,-

eos 20d (http://www.allegro.pl/show_item.php?item=37755697)

Vitez
21-12-2004, 21:25
nowe body 20D, gwarancja w C pl - 5500,-

eos 20d (http://www.allegro.pl/show_item.php?item=37755697)

Dzwoniles/gg? Bo ta cena to nie opcja "Kup Teraz" ... wiec koncowa cena niekoniecznie musi byc taka :roll: .

Chris
22-12-2004, 09:50
juz kilka dni wisi i nie ma chetnych do licytacji - sprzedawca raczej pewny.
niech dzwoni i dopytuje sie osoba zainteresowana - daje wedke a nie rybe :wink:

Tequil
22-12-2004, 16:27
za 5400zł mozna wyrwac 20D natomiast z kitem za 5600zł KTO CHETNY!? :mrgreen:

arcana
22-12-2004, 20:49
Ja planuje zakup w styczniu.
Czy załapie sie na listę?
Jestem z Krakowa

[ Dodano: 22-12-2004 ]
arcana@gazeta.pl

santiblue
23-12-2004, 02:09
Ja planuje zakup w styczniu.
Czy załapie sie na listę?
Jestem z Krakowa

[ Dodano: 22-12-2004 ]
arcana@gazeta.pl

to daj znac jak bedziesz zdecydowany

TomekD
23-12-2004, 11:42
Wyczailem sklep w wawie(internetowy) gdzie maja body 20D za 5999 - milutko :)

Chris
23-12-2004, 13:29
Wyczailem sklep w wawie(internetowy) gdzie maja body 20D za 5999 - milutko :)

...i co myslisz ze to jest tanio ????? :mrgreen:

TomekD
23-12-2004, 13:41
Wyczailem sklep w wawie(internetowy) gdzie maja body 20D za 5999 - milutko :)

...i co myslisz ze to jest tanio ????? :mrgreen:

Jak na sklep to takk sądzę, w innych internetowych stoja 6200-6300, a w sklepiku wArkadii(wawa) widziałem za 7500 body :roll:

Chris
23-12-2004, 23:27
a powiedz mi czym sie rozni w tym przypadku taki "jednoosobowy sklep internetowy" od "dobrego tipa"???
- chyba tylko mozliwoscia wystawienia faktury - choc teraz coraz czesciej tip tez ma taka mozliwosc

wezmy np. Santiblue - choc on nie jest chyba tipem :mrgreen: - dostaniesz u niego 20D na pewno taniej niz 5999, gwarancje 2 lata lub 1 rok w canon pl, fakture

Vitez
24-12-2004, 02:01
wezmy np. Santiblue - choc on nie jest chyba tipem :mrgreen: - dostaniesz u niego 20D na pewno taniej niz 5999, gwarancje 2 lata lub 1 rok w canon pl, fakture

Ja rozumiem raz czy dwa razy pochwalic... ale ciagle wychwalanie wraz z wypisywaniem cen i krozysci zaczyna podpadac pod punkt 9. regulaminu forum ! :P

TomekD
24-12-2004, 12:20
no tak, ale ja jestem tradycyjnym człowiekiem, lubię pójść do sklepu, otworzyć pudełko, pomacać aparat który kupuję :D NIe twierdzę ze 5999 to jakos super tanio aleporównuję z cenami na tą chwilę w innych warszawskich sklepach internetowych , różnica jest 200-300 zł, juz nie mówię zwykłych sklepach w których jest jezcze większa róznica, pisałem....nawet 1500zł
Swoją drogą kupowałem w tych sklepach internetowych i wcale nie jest to Pan Kazio który sporowadził dwa body i baterie, sa to sklepy które mają spory wybór, jest taki jeden pod warszawą, mają tam wszytko, od body dekielków obiektywów, lampek, paseczków, literatyry, fiktrów..., chuba najlepiej zaopatrzony w Wawrszawie

Chris
25-12-2004, 13:08
wezmy np. Santiblue - choc on nie jest chyba tipem :mrgreen: - dostaniesz u niego 20D na pewno taniej niz 5999, gwarancje 2 lata lub 1 rok w canon pl, fakture

Ja rozumiem raz czy dwa razy pochwalic... ale ciagle wychwalanie wraz z wypisywaniem cen i krozysci zaczyna podpadac pod punkt 9. regulaminu forum ! :P


eee tam, czepiasz sie :mrgreen:
Vitez to kogo mam polecac ? polecam tego od ktorego sam osobiscie kupowalem, mialem z nim kontakt osobisty "face to face" i mam tez pozytywne informacje od kilku innych osob.
Choc w sumie to chyba masz racje - niech ludzie przeplacaja , powienienem miec to w nosie - nie moja kasa i nie moj cyrk .... po prostu chcialem zyczliwie zwrocic uwage na to ze mozna kupic taniej tez z gwarancja i faktura ... i tez mozna osobiscie pomacac i sprawdzic.

a tak a propos Rafał pomysl nad odpaleniem mi jakiejs dzialki za moje dzialania reklamowo-marketingowe, żeby Vitez miał faktycznie sie za co czepiac :mrgreen:

muflon
25-12-2004, 15:46
Ja rozumiem raz czy dwa razy pochwalic...
Ehem, policzymy ile razy polecałeś tu Tommy'ego? ;-)

Klosiu
25-12-2004, 16:13
Czy bedzie teraz ktos wracal zza wielkiej wody bo jestem na kupnie 300D dla dziewczyny i moze ktos by zaoferowal mala pomoc 8)

Pozdrawiam

Chris
25-12-2004, 16:56
Czy bedzie teraz ktos wracal zza wielkiej wody bo jestem na kupnie 300D dla dziewczyny i moze ktos by zaoferowal mala pomoc 8)

Pozdrawiam

spiesz sie bo promocja do konca stycznia :mrgreen: a 300 zielonych piechota nie chodzi :lol:

santiblue
25-12-2004, 17:18
a tak a propos Rafał pomysl nad odpaleniem mi jakiejs dzialki za moje dzialania reklamowo-marketingowe, żeby Vitez miał faktycznie sie za co czepiac

Pomyslimy :))))

[ Dodano: 25-12-2004 ]



wezmy np. Santiblue - choc on nie jest chyba tipem :mrgreen: - dostaniesz u niego 20D na pewno taniej niz 5999, gwarancje 2 lata lub 1 rok w canon pl, fakture

Ja rozumiem raz czy dwa razy pochwalic... ale ciagle wychwalanie wraz z wypisywaniem cen i krozysci zaczyna podpadac pod punkt 9. regulaminu forum ! :P

Vitez przestaj sie czepiac czepliwy Czlowieku. Idz zjedz jakiegos karpia albo cos.
Popatrz najpierw kogo i ile razy sam polecasz. Albo Tommy albo jakis tam sklep w Wawie. No chyba ze masz monopol na to albo prowizje od nich. to powiedz to jasno i wszystko bedzie wiadomo.

muflon
26-12-2004, 07:22
Vitez przestaj sie czepiac czepliwy Czlowieku. Idz zjedz jakiegos karpia albo cos.
Ehem, on ma IMHO rację... (abstrahując od tego, że sam czasem robi podobnie ;-) )

Vitez
26-12-2004, 09:13
Ja rozumiem raz czy dwa razy pochwalic...
Ehem, policzymy ile razy polecałeś tu Tommy'ego? ;-)

Chodzi mi o prosty stosunek : ilosc pochwal/ JEDEN watek.

Ja Tommiego owszem polecam... ale nie kilka razy w jednym watku a przy kilku roznych okazjach i na wyrazne pytanie "kogo polecacie" :roll: .

I znowu wychodzi ze jak moderator probuje zwrocic komus uwage, ostrzec ze zbliza sie do granic przekroczenia regulaminu to jedyne co otrzymuje to odpyskowanie, odgryzanie oko za oko "a ty to jak robisz" (mimo ze nietrafione) i obrone "nieslusznie pokrzywdzonych" przez innych im podobnych :? . Odechciewa sie.
Chyba naprawde wolicie miec burdel na forum.

Vitez
26-12-2004, 09:16
Vitez przestaj sie czepiac czepliwy Czlowieku. Idz zjedz jakiegos karpia albo cos.
Popatrz najpierw kogo i ile razy sam polecasz. Albo Tommy albo jakis tam sklep w Wawie. No chyba ze masz monopol na to albo prowizje od nich. to powiedz to jasno i wszystko bedzie wiadomo.

Nie przestane. Przymykalem oko przez caly ten watek na twoje autoreklamy ("ja mam taniej kita niz wy znalezliscie" , "zawsze mozemy ponegocjowac" itp) ale ktoras kolejna pochwala w tym samym watku to juz zaczyna byc przegiecie niezgodne z regulaminem.

Jesli widzisz gdzies rownie skondensowane reklamy/pochwaly/polecenia z mojej strony - to czekam - podaj link do watku.
Jak napisalem wyzej - nie chodzi mi o sam fakt... a o skondensowanie go w jednym watku, wiec zarzucanie mi ze tez kogos polecam nie ma sensu - bo robie to sporadycznie i na zyczenie innych lub przy okazji, a nie nagminnie przy jednym temacie.

I poza tym od tego tu wlasnie jestem - od czepiania sie. Inaczej burdel by byl a nie forum i zrozumcie to wreszcie - chwasty sie wyrywa z korzeniami i przy ziemi i do tego wlasnie czepliwosc i podejrzliwosc jest potrzebna... a nie pozwolic sie rozplenic a potem tylko listki obrywac :roll: .

Chris
26-12-2004, 10:16
Dajmy juz spokoj naszemu Ogrodnikowi - niech zrywa te listki i wyrywa roslinki ... to jego praca :lol:

Vitez gdybys dokladnie przesledzil kilka moich ostatnich postow to zauwazylbys ze polecalem tez oferty na allegro zupelnie innych ludzi niz Santiblue.
Po prostu zgodnie z tematem watku chce podpowiedziec gdzie mozna najtaniej kupic 20D.
Uwież mi jak kupowalem swoje to bylem w scislym kontakcie (nawet kilka razy dziennie) zarowno z Tommym, ktorego Ty polecasz jak i Irkiem Zdrowakiem i zaden z nich nie byl w stanie zaproponowac takich dobrych warunkow cenowych oraz innych (jak faktura, gwarancja 24-12 mcy) jak Satinblue.
Powiem wiecej , kolega ktory prowadzi Lobosa (jednego z najwiekszych odbiorcow sprzetu canona w pl) tez kupil u Satinblue - dziwne co ??? 8)

OK dla mnie wystarczy - niemniej jednak gdy ktos zapyta lub bedzie sie mu wydawalo ze znalazl najtanszego dostawce to i tak na lamach forum polece kogos zgodnie z moim doswiadczeniem i sumieniem.

pozdr.
Krzysiek

santiblue
26-12-2004, 13:10
Vitez powinienes sie cieszyc ze to sie wszystko dzieje w jednym temacie i to bez OT robienia niz zakladanie nowych watkow o tym samym.
Temat byl o zakupie 20D wiec Ci ktorzy to zrobili polecaja w tym temacie tych od ktorych kupili. A i ja sie odzywam tu a nie w sprzedam bo tam nie mozna dodawac odpowiedzi.
Wyluzujmy wszyscy. Sa Swieta i chociaz ich nie lubie to nie mam zamiaru sie klocic ani sprzeczac.
Peace.

muflon
26-12-2004, 23:32
ktoras kolejna pochwala w tym samym watku to juz zaczyna byc przegiecie niezgodne z regulaminem.
Możesz pokazać punkt w regulaminie, który róznicuje wielokrotne chwalenie jednego sprzedawcy w tym samym wątku od wielokrotnego chwalenia go w różnych? Jedyne co widzę w tym temacie to (podkreślenie moje):

9.Reklama - wszelka forma reklamowania czegokolwiek na forum (usług foto, sklepów itp) bez zgody administratora jest zabroniona
No chyba że moderator ma taką zgodę defaultowo...

Granica między zwykłym poleceniem a reklamą jest dość płynna... Sam gdzieś tam napisałem, gdzie kupiłem statyw, baterie na allegro... Jednak ja też zauwazyłem w tym wątku lekką reklamę Santiblue - i w pełni popieram, że sie przyczepiłeś - jednak chciałem po prostu przypomnieć "grzeszki" własne :)

PS. A poza tym i tak wiadomo, że to wszystko ogólno-forumowa kampania anty-Vitezowa :twisted: :mrgreen:

Chris
28-12-2004, 23:17
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=38426256

wystawione za 4999 wiec pewnie za tyle mozna wziac - trzeba zapytac

choc po przeczytaniu tresci calej aukcji zalecana ostroznosc i raczej odbior osobisty
.... byc moze to okazja :roll:

Vitez
29-12-2004, 16:07
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=38426256

wystawione za 4999 wiec pewnie za tyle mozna wziac - trzeba zapytac

"Za tyle mozna wziac" =
"Cena Kup Teraz: 5 600,00 zł"
:roll:

Chris
29-12-2004, 18:59
ooo to juz nie te czasy drogi Vitezie :lol:

Jak ktos wystawia cene startowa ktora jest niezbyt odlegla od "kup teraz" to mozna z duzym prawdopodobienstwem domniemywac ze za tyle jest sklonny sprzedac a opcja "kup teraz" jest dla nerwowych :mrgreen:
...trzeba po prostu zapytac 8)

Vitez
29-12-2004, 19:58
ooo to juz nie te czasy drogi Vitezie :lol:

Jak ktos wystawia cene startowa ktora jest niezbyt odlegla od "kup teraz" to mozna z duzym prawdopodobienstwem domniemywac ze za tyle jest sklonny sprzedac a opcja "kup teraz" jest dla nerwowych :mrgreen:
...trzeba po prostu zapytac 8)

Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje i na tym poprzestaniemy 8) . Na Allegro siedze na biezaco wiec mi tu "czasow" nie wypominaj :P .

krecio
29-12-2004, 22:00
Muflon, napisaleś coś takiego:

Możesz pokazać punkt w regulaminie, który róznicuje wielokrotne chwalenie jednego sprzedawcy w tym samym wątku od wielokrotnego chwalenia go w różnych? Jedyne co widzę w tym temacie to (podkreślenie moje):

Cytat:
9.Reklama - wszelka forma reklamowania czegokolwiek na forum (usług foto, sklepów itp) bez zgody administratora jest zabroniona

No chyba że moderator ma taką zgodę defaultowo...

Tam wyraznie stoi CO MOZE ADMINISTRATOR :):):)
Oznacza to moim zdaniem, ze Vitez bedacy takowym mial calkowite prawo udzielenia sobie pozwolenia i nie zlamal regulaminu. Lapy precz od Viteza!!! :):):)

p13ka
29-12-2004, 22:08
Tam wyraznie stoi CO MOZE ADMINISTRATOR :):):)
Oznacza to moim zdaniem, ze Vitez bedacy takowym mial calkowite prawo udzielenia sobie pozwolenia i nie zlamal regulaminu. Lapy precz od Viteza!!! :):):)

Krecio, Vitez jest moderatorem a nie administratorem :roll:

krecio
30-12-2004, 00:23
Fakt, mea culpa.

Szymański Adam
30-12-2004, 22:21
Jeżeli kolega "..blue" -pisze o nowej cenie nie podając jej to węszę podstęp -ma coś do ukrycia wszak "prawdziwa cnota krytyk się nie boi" czytaliśmy czasami kiedyś za komuny Szpilki.

Chris
30-12-2004, 23:17
Jeżeli kolega "..blue" -pisze o nowej cenie nie podając jej to węszę podstęp -ma coś do ukrycia wszak "prawdziwa cnota krytyk się nie boi" czytaliśmy czasami kiedyś za komuny Szpilki.

...powiedz to Vitezowi :mrgreen:

Vitez
31-12-2004, 01:16
Za daleko na oftop i oferty handlowe (ktore powinny znalezc sie w podforum Gielda) zaszedl ten topik.
Grudzien sie konczy, watek sie konczy.
Jesli chcecie nadal umawiac sie na grupowe zakupy - zalozcie nowy, styczniowy watek.
Jednoczesnie wszelkie negocjacje sprzedajacy-kupujacy radze prowadzic na PW a oferty pisac na podforum Gieldy by bylo zgodnie z regulaminem i bez zbednej reklamy na forum.