PDA

Zobacz pełną wersję : sprawdzanie wersji firmware w serii A - czy da się bez ZoomBrowesera?



AbrahaM
19-06-2006, 18:29
Pytanie mam dość prozaiczne, mianowicie czy da się BEZ zainstalowanego ZB sprawdzic jakos wersje firmware

Płytki z oprogramowaniem do zabawki dojadą do mnie dopiero za jakiś czas, a chciałbym sprawdzić jakie FW mam na pokładzie i w razie konieczności dokonać upgradu do 2.0.0 - w/g testu nr. ser. na stronach producenta teoretycznie tego zabiegu wymaga..

Vitez
20-06-2006, 03:28
Darmowy Irfanview czyta Exify (jak mu sie paczke pluginow doinstaluje) a w srodku Exifa jest pole firmware version.

AbrahaM
24-09-2006, 16:32
Darmowy Irfanview czyta Exify (jak mu sie paczke pluginow doinstaluje) a w srodku Exifa jest pole firmware version.

Sam sobie odpowiadam i innym ku potomności: Opanda IExif, stąd: http://www.opanda.com/en/products/index.html Jak na razie z tego co mi się przewineło przez komputer, to jest to metoda na najskuteczniejsze (w sensie najwięcej danych "widać") narzędzie do odczytania EXIF. Czyta m.in. info o wersji firmware aparatu i sporo innych ciekawych detali.