PDA

Zobacz pełną wersję : nagranie filmy wyświetlanego na monitorze komputera



mario11
13-06-2023, 20:29
Witam,

Potrzebuję kupić używany aparat tanio, który będzie używany tylko do nagrania filmu który jest wyświetlany na monitorze komputera. Film będzie w większości z lat 70 - 80 a więc jakość słaba. Zalezy mi na małym gabarytowo sprzęcie, może kompakt i by udało się nagrać obraz takiej samej jakość. Nagrywać będę w czytelni biblioteki a więc do ostawień monitora nie mam dostępu i do komputera także.

Mohinder
13-06-2023, 20:32
Pozwól, że zapytam o cel takiego nagrania, co ma być nagrane (wyłącznie to co na ekranie czy również ma być widoczny monitor), z jakiego źródła będzie wyswitlany ten film na monitorze?

mario11
13-06-2023, 21:14
Pozwól, że zapytam o cel takiego nagrania, co ma być nagrane (wyłącznie to co na ekranie czy również ma być widoczny monitor), z jakiego źródła będzie wyswitlany ten film na monitorze?

Nagranie jest własnością archiwum i jedyną opcją aby bezpłatnie do własnych celów je pozyskać to nagranie aparatem fotograficznym. ma być wyłącznie to co jest na monitorze bez widocznego komputera. A źródłem będzie albo link na który najadę i zacznie się odtwarzanie lub przyjdzie na może na innym nośniku a tamtego okresu.

Mohinder
19-06-2023, 21:24
Myślę w takim razie że do tego wystarczy Ci jakiś mały statyw do telefonu i w sumie chyba każdym telefonem taki materiał nagrasz. Wydaje mi się, że aparat niewielie wniesie do jakości, a może nawet być gorzej bo mogą być widoczne piksele matrycy ekranu.