PDA

Zobacz pełną wersję : [battle] swaligora vs Wats0n



swaligora
13-06-2006, 00:11
Witam,
Na forum jestem od niedawna, więc ciężko mi wyzwać kogokolwiek z imienia.
Wyzwanie rzucam ogólne - dla tego, kto ma czas i zechciałby się pojedynkować.
Temat: do ustalenia - wstępnie szeroko pojęte miasto lub ludzie ew. coś innego - jestem otwarty na propozycję. (Byle nie takie odjazdy jak Kubaman bo na to niestety ani czasu ani umiejętności niestaje :cry: )
Warunki: tylko jeden, myślę że do spełnienia przez wszystkich zainteresowanych: bez użycia programów graficznych. Wywoływanie z RAW - jak najbardziej ale PS’owi przy zdjęciach mówię stanowczo nie ;)

Po tak przydługim poście czekam na chętnego forumowicza - szczegóły na PW lub szybciej GG:1542513.
Zapraszam:p

Wats0n
13-06-2006, 01:10
Ja bym się podjął. Proponuję kategoi "Fakt" - najbardziej chamskie zdjęcie z najbardziej chamskim tytułem, rodem z okładki wyżej wymienionej gazety. Tytuł będzie obowiązkowy. Co Ty na to?

swaligora
13-06-2006, 09:26
Ja bym się podjął. Proponuję kategoi "Fakt" - najbardziej chamskie zdjęcie z najbardziej chamskim tytułem, rodem z okładki wyżej wymienionej gazety. Tytuł będzie obowiązkowy. Co Ty na to?

W sumie OK, doprecyzuj tylko proszę tematykę :-), co do tytułu to ok, tylko gdzie go umieścić - na zdjęciu czy pod zdjęciem, no i co z terminem - regulaminowe 7 dni ?

Wats0n
13-06-2006, 09:32
Tematyka dosc szeroka - chodzi mi to po glowie od jakiegos czasu. Po prostu - rzuc okiem na pare okladek faktu, chodzi o oddanie tego agresywnego klimatu brukowca.
Co do podpisu - normalnie, pod zdjęciem, nie wklejony a w tekscie.
7 dni powinno wystarczyć.

swaligora
13-06-2006, 09:41
Super, czyli tak:
Termin: 20.06.06
Temat: "Chamskie zdjecie rodem z brukowca" + tytuł

teraz jeszcze trzeba ustalić do kogo je wrzucić i będe mógł pobiec do kiosku i zobaczyć jak "Fakt" wygląda bo go jeszcze w ręce nie miałem :D

Wats0n
13-06-2006, 10:28
Foty wysyłamy do Tomka Golińskiego, tym samym apelujemy do moderatorów o zmianę tytułu wątku.

towersivy
13-06-2006, 16:05
jak najbardziej ale PS’owi przy zdjęciach mówię stanowczo nie ;)



Bo nie potrafisz w nim pracowac?? Sorki ale to tak jakby ktos mi powiedział kiedy wywołuje klisze, oddaj ja do laba bo sam w ciemni nie mozesz nic robic poniewaz ciemni przy zdjeciach mowie stonowczo nie :smile:

swaligora
13-06-2006, 16:34
Nie o to chodzi czy możesz czy nie - PS daje nieograniczone możliwości edycji zdjęcia. To może sprecyzuje : manipulacją mówię nie :-) Może teraz będzie jaśniej. Jeżeli nie to zapraszam na PW do dalszej debaty :-)

pazurek
13-06-2006, 17:02
Ale moze sprecyzuj o co Ci konkretnie chodzi. Zmiana kontrastu, nasycenia kolorow czy balansu bieli to swietokradztwo? Czy kadrowanie w PS jest dozwolone? Usuwanie plamek po smieciach na matrycy? Dorysowanie ramki? Wyostrzenie?

swaligora
13-06-2006, 19:07
Hmmm, szczerze to nie widzę zasadności (bez złośliwości). Z WatsOn'em już wszystko ustalone więc na tym poprzestańmy i poczekajmy na nasze wypocinki wspólne :-) Mam nadzieję, że będą ciekawe.

Zielony
14-06-2006, 00:10
Coś czuję, że każdy w Was będzie dzień i noc śledził każdy krok proboszcza rodzimej parafii :mrgreen:
No i w sumie dobrze :P

Aha, jakby co, to zapikselujcie twarze zakonnic czy tam kucharek ;)
Bo jeszcze pracę stracą ;)

Tomasz Golinski
14-06-2006, 00:15
Kobieta Urodziła Toster.

Zielony
14-06-2006, 00:28
Il Fuoco i jego 85L/1.2 mkII podpięte do D200 :mrgreen: :lol: ;)

pazurek
14-06-2006, 11:25
Aha, jakby co, to zapikselujcie twarze zakonnic czy tam kucharek ;) Bo jeszcze pracę stracą ;)

Toz wlasnie nie wolno PS uzywac. :twisted: Beda musieli do nich podbiec i je wlasnorecznie zaslonic.

snow
21-06-2006, 11:39
Hm... ja tych zdjęć po pierwsze nie rozumiem, a po drugie tytuły mi nie pasują - wstrzymuje się od głosu.

aptur
21-06-2006, 12:41
Oj tym razem nie głosuję. Fajny temat wymyśliliście ale zdjęcia to do mnie nie przemawiają.

pyciu
21-06-2006, 12:41
A ja oceniłem fotki pod kątem przydatności ich do publikacji w brukowcu... W sumie zależnie od kryterów i materiału obie mają szansę, choć ze względu na modną ostatnio tematykę (MŚ) - erste Zahl :)

Sibil
23-06-2006, 08:52
szczerze to mam mieszane uczucia odnośnie tych zdjęć, starając się jednak zapomnieć jaka była tematyka battle'a, zagłosowałem na drugie.. a bo tak :)