PDA

Zobacz pełną wersję : Modyfikator do lampy reporterskiej



ajab
15-05-2022, 07:20
Wybaczcie, jeśli powieliłem wątek. Rozglądam się za modyfikatorem światła do lampy reporterskiej, do zdjęć w plenerze (z użyciem filtra ND) oraz we wnętrzach. Chciałbym, aby był niedrogi (do 200 zł), wygodny, lekki, mały (do transportu w plecaku) i żeby szybko się składał / rozkładał. I powinien oczywiście dawać ładne światło, lepsze od zwykłej przezroczystej parasolki.

Co byście polecili? Kwadratowy softbox z mocowaniem Bowens, octę parasolkową, składany beauty dish? A może lepsza będzie duża parasolka odbijająca z białym lub srebrnym materiałem w środku? Osobiście wybrałbym parasol, ale w małych wnętrzach jak mieszkania, trudno się tym operuje, z kolei na wietrze trudno to utrzymać bez asystenta.

atsf
15-05-2022, 11:16
Może zainteresuje Cię coś takiego?

8024

https://fripers.pl/p/zestaw-akcesoriow-falcon-sga-k9-do-lamp-reporterskich/?gclid=Cj0KCQjwyYKUBhDJARIsAMj9lkHv-H4s_2tvOrTllJRl-pKO7bUYHTDkyztOYe4zMhT1Ck3w-0q7xFQaAsY1EALw_wcB

Zawarta w zestawie kula może zastąpić parasolkę.
W razie czego mam do sprzedania taki zestaw z dwoma dodatkowymi adapterami do lampy. Kiedyś kupiłem, ale kompletnie nie mam czasu się z tym bawić, a można uzyskiwać fajne efekty.