PDA

Zobacz pełną wersję : 30D i Metz 54MZ3



bambus
08-06-2006, 08:32
Witam!
Do 54MZ3 dokupiłem SCA3102 M3. Z informacji na stronie Metza wynika, że lampa z ta kostką podpięta do 30D będzie obsługiwać E-TTL. Okazuje się, że po ustawieniu lampy na TTL nie jest wyzwalany błysk. Na automatyce lampy i trybie manualnym działa. Czy w tym zestawie E-TTL nie będzie funkcjonował? Może coś źle ustawiłem? Jeżeli ktoś foci ww lampą proszę o opinię.

Raff
08-06-2006, 09:29
No to E-TTL czy TTL - zdecyduj się :p TTL nie działa z cyfrą, basta! Ustaw E-TTL (mode + pokrętło przy włączonym aparacie i po wzajemnym skomunikowaniu się lampy z body) i będzie git :D

bambus
08-06-2006, 10:16
No to E-TTL czy TTL - zdecyduj się :p TTL nie działa z cyfrą, basta! Ustaw E-TTL (mode + pokrętło przy włączonym aparacie i po wzajemnym skomunikowaniu się lampy z body) i będzie git :D
Udało się, jest E-TTL, serdecznie dzięki. Czy można gdzieś zdobyć polską instrukcję do tej lampy?

Raff
08-06-2006, 10:51
Udało się, jest E-TTL, serdecznie dzięki.

Widzisz, jak niewiele trzeba :D


Czy można gdzieś zdobyć polską instrukcję do tej lampy?

Ja mam nędzne ksero, które dostałem z lampą. Może w sieci jest jakiś dobry skan? Jakbyś coś potrzebował wiedzieć - pytaj :)

bambus
08-06-2006, 10:55
Widzisz, jak niewiele trzeba :D



Ja mam nędzne ksero, które dostałem z lampą. Może w sieci jest jakiś dobry skan? Jakbyś coś potrzebował wiedzieć - pytaj :)
Dzięki!!!!!!:-D ,lecę focić!