PDA

Zobacz pełną wersję : Pożar w Poznaniu



mattnick
04-06-2006, 20:52
Właśnie pali się gdzieś market w Poznaniu na osiedlu (niestety nie wiem jakim) więc...aparaty i heja :)

adamek
04-06-2006, 20:55
Market Albert, gdzieś na winiarach.

JarQ
04-06-2006, 21:06
Potwierdzam Winiary

Jac
04-06-2006, 21:10
Właśnie pali się gdzieś market w Poznaniu na osiedlu (niestety nie wiem jakim) więc...aparaty i heja :)
i z czego tu sie cieszyc? :evil:

FOTOGRAF
04-06-2006, 21:13
i z czego tu sie cieszyc? :evil:
z niczego!
ale reporterke mozna ciekawa zrobic...

Pszczola
04-06-2006, 21:28
Z 10 dni temu palilo mi sie mieszkanie. Nie bawilem sie w fotoreportera, ale w strazaka (w przeszlosci mialem dluzszy 'romans' z Ochotnicza Straza Pozarna).

canis_lupus
04-06-2006, 23:39
Wycinek z wyborczej:

Nie zważając na szczypiący w oczy dym, akcji gaszenia przyglądały się setki mieszkańców winiarskiego osiedla. Stali za rozciągniętą przez strażaków i policjantów taśmą. Wielu z nich przybiegło z aparatami w dłoniach.

Algier
05-06-2006, 08:30
Więc gdzie macie zdjęcia?

Jac
05-06-2006, 08:47
ale reporterke mozna ciekawa zrobic...
brawo!, naprawde bylbys w stanie zrobic jak to nazwales "reporterke" z takiej akcji tym bardziej ze w pierwszym poscie nawet nie wiadomo ani co ani gdzie sie pali :mrgreen: no chyba ze w P-ń jest jeden market ;-)

Vitez
06-06-2006, 07:43
tym bardziej ze w pierwszym poscie nawet nie wiadomo ani co ani gdzie sie pali :mrgreen: no chyba ze w P-ń jest jeden market ;-)

W drugim poscie bylo doprecyzowane. Jakby mi powiedzieli "kerfur na pradze" to bym bez problemu namierzyl w Warszawie :roll: .

Nicram
06-06-2006, 09:40
A cosik w ogóle to jest fala pożarów marketów, dziś rano we Wrocku palił się stary market Rondo na placu Powstańców Śląskich.

adamek
08-06-2006, 01:56
Podobnoż sie paliło jak sto fajerek. Trudno byłoby nie zauważyć. :D

kami74
08-06-2006, 09:34
Jakby mi powiedzieli "kerfur na pradze" to bym bez problemu namierzyl w Warszawie :roll: .
Jesteś pewien ? A jakby ci to powiedzial ktoś dla kogo cala prawa strona Wa-wy to "Praga" A tam są 2 "kerfury" (Wileńska, Targówek)

Atris
08-06-2006, 11:20
Mnie ostatnio obudzil w srodku nocy pozar aut na parkingu pod blokiem. Mialem z sasiadami niezlego speed-a bo parkowalismy swoje auta bardzo blisko. Pelno policji, wszscy patrza. Zabraklo mi tego odruchu aby zabrac aparat kiedy lecialem przestawic auto.
Taki pozar to w Szwajcarii duze wydazenie bo nie codziennie pala sie tu auta w srodku nocy wiec fotki do gazety by byly :)

Vitez
08-06-2006, 14:38
Jesteś pewien ? A jakby ci to powiedzial ktoś dla kogo cala prawa strona Wa-wy to "Praga" A tam są 2 "kerfury" (Wileńska, Targówek)

W skali krajowej: jak ktos pisze o jakims wydarzeniu/miejscu i nie podaje miasta/skad jest to wiadomo ze DC = Default City = Warszawa

W skali stolicy: jak ktos pisze/mowi o kerfurze (niepoprawna pisownia zameirzona - slangowa! :p ) na pradze = Wilenska.

Ot takie stereotypy.

A poza tym po dymie daloby sie namierzyc w drodze przez mosty 8)

Paweł Ubysz
08-06-2006, 19:33
W skali stolicy: jak ktos pisze/mowi o kerfurze (niepoprawna pisownia zameirzona - slangowa! :p ) na pradze = Wilenska.

Ot takie stereotypy.



Trzeci rodzaj prawdy. Dla mnie "karfur" za rzeką to "karfur" na Targówku. Jak przeczytałem twój pierwszy o tym post byłem pewien ze chodzi Ci o ten właśnie sklep. I nawet zastanawiałem się czy jest na Pradze jakiś drugi i dopiero post Kami74 uswiadomił mi że jednak jest.

Vitez
09-06-2006, 07:54
Trzeci rodzaj prawdy. Dla mnie "karfur" za rzeką to "karfur" na Targówku.

Masz prawo tak uwazac jednak ja mam odmienne zdanie na ten temat a nazwanie tego w tak subiektywny sposob "trzecim rodzajem prawdy" uznaje za obrazliwe.
EOT.

Jac
09-06-2006, 08:49
W skali stolicy: jak ktos pisze/mowi o kerfurze (niepoprawna pisownia zameirzona - slangowa! :p ) na pradze = Wilenska.

Ot takie stereotypy.


Z jednej strony zawsze piszesz zeby nie uogolniac a teraz ludziom wciskasz jakis dziwne porownania [karfur,praga = Wilenska], w dodatku nieprawdziwe, mi ciagle Wilenska kojarzy sie z dworcem PKP a nie ze sklepem, tak wiec na przyszlosc stosuj tez do siebie ta sama "miare" co do innych i pisz za siebie ... ja ma podobne zdanie jak przedpiszcy, Carrefour na pradze to jest na targowku, on byl pierwszy na pradze (a nawet chyba tez w W-wie)

Vitez
09-06-2006, 10:30
Z jednej strony zawsze piszesz zeby nie uogolniac a teraz ludziom wciskasz jakis dziwne porownania

Nic nikomu nie wciskam, tylko prezentuje swoj punkt widzenia.