PDA

Zobacz pełną wersję : ixus 800 is - co sądzicie?



ZAZIE
04-06-2006, 14:34
od miesiąca mam ixusa 800 i...
momentami jestem zachwycona (poręczność, optyka, nasycenie barw),
a momentami bardzo rozczarowana (stabilizacja obrazu działa tak sobie, problemy z ostrością przy słabym oświetleniu, kompletna porażka w trybie makro).

co sądzicie o tym maleństwie?

Cichy
04-06-2006, 14:41
Ja sądzę, że kobieta zmienną jest.

zic
04-06-2006, 17:04
smieszne?

mmsza
04-06-2006, 17:31
momentami jestem zachwycona (poręczność, optyka, nasycenie barw),
a momentami bardzo rozczarowana (stabilizacja obrazu działa tak sobie, problemy z ostrością przy słabym oświetleniu, kompletna porażka w trybie makro).

Właśnie w telegraficznym skrócie (prócz "szybkości" działania) podałaś wszystkie cechy charakterystyczne dla kompaktowego aparatu cyfrowego. ;-)
Twoje odczucia są w 100% zgodne z zamierzeniami producentów tego segmentu sprzętu. :mrgreen:

JasiuPstryk
04-06-2006, 19:22
Zazie, nie przejmuj się nimi. Są ludzie którzy odpowiadają na pytanie nie czytając pytania:) Jak się nagadają to potem będzie tylko lepiej...ale mogę się mylić:)

piotrzon
04-06-2006, 19:35
Zdaje się, że to niezły kopakt. Ja mam a70, w porównaniu z twoim, to już staroć...

chocio
26-07-2006, 13:16
A ja dopiero mam w planach jego zakup. Czyli generalnie nie zniechęcasz mnie do tego? Jak właściwie sprawuje się "lampa błyskowa", da się zrobić sensowne zdjęcie po zmierzchu na odległość ok 3 metrów?

kudziak
21-09-2006, 18:26
Poszukuje instrukcje do tego modelu po polsku.
Bylbym bardzo wdzieczny za forme elektroniczna instrukcji

Reno
21-09-2006, 21:31
od miesiąca mam ixusa 800 i...
momentami jestem zachwycona (poręczność, optyka, nasycenie barw),
a momentami bardzo rozczarowana (stabilizacja obrazu działa tak sobie, problemy z ostrością przy słabym oświetleniu, kompletna porażka w trybie makro).

co sądzicie o tym maleństwie?
Moja siostra ma ten aparat. Pewnie to typowy kompakt ale jak dla mnie - fatalny, za nic nie mogłam się przyzwyczaić do robienia tym zdjęć. Fotki, które siostra mi przesłała z wakacji też fatalne - straszne szumy.
A czemu pytasz? Ważne czy Ty jesteś zadowolona, jeśli coś tam zaczyna Ci przeszkadzać, pewnie za jakiś czas zdecydujesz się na wymianę. Moja siostra jest zadowolona więc nie mówiłam jej co ja o tej zabawce sądzę.

kmt
21-09-2006, 22:29
jak będziesz miała link do instrukcji po polsku todaj znać na kmt@op.pl, dzięki

zic
22-09-2006, 13:52
Moja siostra ma ten aparat. Pewnie to typowy kompakt ale jak dla mnie - fatalny, za nic nie mogłam się przyzwyczaić do robienia tym zdjęć. Fotki, które siostra mi przesłała z wakacji też fatalne - straszne szumy.


No codzien jezdze fordem transitem. Ale ostatnio dorwalem do testow samochod brata - toyota yaris. Coz za fatalne auto!!!!!
Nie da sie zapakowac pianina, szafki, kuchenki... nieczego po prostu. Droga redakcjo... pomoz mojemu bratu w przejsciu na jasna strone mocy.