PDA

Zobacz pełną wersję : [BATTLE] Zielony vs. kami74



Tomasz Golinski
03-06-2006, 11:21
Temat: Świat wirtualny

1.

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img236.imageshack.us/img236/6759/fvbattle6fn.jpg)

2.

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img113.imageshack.us/img113/2461/virtual27pe.jpg)

kami74
03-06-2006, 21:59
Bardzo proszę szanownych forumowiczów o ewentualne napisanie paru słów nt. powyższych zdjęć w TYM (http://www.canon-board.info/showthread.php?t=10744&page=3) wątku

Zielony
10-06-2006, 19:50
No i po 'bitwie' :roll: ;) Jak dało się zauważyć szliśmy łeb w łeb :-D
Kamiego nie ma przez weekend więc pewnie dopiero po niedzieli coś dopisze.
Dzięki Kami za wyzwanie.
No więc jak obstawiacie? Która fota moja?

Nemeo
10-06-2006, 21:42
No więc jak obstawiacie? Która fota moja?

Myślę, że to ty wygrałeś.

Zielony
10-06-2006, 21:52
Myślę, że to ty wygrałeś.

Jak to mówią: koza myślała i... zdechła ;) :mrgreen:
A tak na poważnie: skąd ten wniosek?

Zielony
10-06-2006, 23:43
A tak na poważnie: skąd ten wniosek?

Już nieważne. Zatrybiłem, że Tomasz1972 update'ował już listę winner'ów.

kami74
11-06-2006, 19:56
Gratuluje Zielony zwycięstwa, a walka była twarda. Dzięki jescze raz za pojedynek i oczekuje że w przyszłości zgodzisz się na rewanżyk. Szkoda tylko, że ludzie tak mało piszą o zdjęciach no ale cóż nioe zmusimy ich. pozdr.
Aha ten wredny typ na mojej fotce to ja :mrgreen:

Kubaman
11-06-2006, 20:47
a tak serio Zielony, to co miałeś na myśli związanego z "Wirtualnym Światem" proponując tę fotkę? Jak dla mnie zdjęcie jest nie na temat, choć samo w sobie klimacik jakiś tam ma. Do tego wygląda na niedbale opracowane - bo skoro tłum faluje i jes rozmyty, to spokojnie można było usunąć ten paskudny mega szum z tej części zdjęcia.

kami74
11-06-2006, 21:25
Kuba może ja odpowiem. Nie tyle na temat fotki Zielonego ale miałem podobny pomysł (gorzej z wykonaniem). Ostro sfoceni ludzie w środku rozmytego tłumu według mnie mówia tyle, że oni sa w swoim (prawdziwym) świecie a reszta dla nich jest czymś nie rzeczywistym, właśnie tyułowym wirtualnym światem - jest a nie ma. Tyle moich wywnętrzeń, czas żeby autor zwycięskiej fotki się wypowiedział

Kubaman
11-06-2006, 21:32
hmm, no nie chcę mówić zanim nie odezwie się zapytany - i w żadnym wypadku proszę tego nie odbierać jako bufoniastego zapyzienia (sam poddaję się krytyce w moim wątku w galeriach, choć mało kto z tego korzysta). Wracając do tematu - wirtualny, oznacza wprost "możliwy", a potocznie jest rozumiany jako pewien wytwór współczesnej elektroniki. Gdyby było Świat obok nas, Poza światem, Mój świat etc, to OK, ale tutaj nie kumam bluesa.

Zielony
12-06-2006, 00:45
Gratuluje Zielony zwycięstwa, a walka była twarda. Dzięki jescze raz za pojedynek i oczekuje że w przyszłości zgodzisz się na rewanżyk. Szkoda tylko, że ludzie tak mało piszą o zdjęciach no ale cóż nioe zmusimy ich. pozdr.
Aha ten wredny typ na mojej fotce to ja :mrgreen:

Kami, bądź rozsądny chłopak i nie przywiązuj aż takiej wagi do battle'ów.
To zwyczajna zabawa - w dodatku muszę przyznać, że jakieś radochy mi nie dostarczyła :roll: :-D ;)
Niby wygrałem i co z tego?
Jeśli chodzi o rewanżyk to pomyślimy. Tzn ja nie, ale jak chcesz to coś wymyśl i zapodaj. Jakby miało Cię to uszczęśliwić to muszę się zgodzić. Ale raczej przez wakacje. Teraz troche nie mam czasu. Jak tam chcesz.
Tym, że ludzie nie piszą za dużo o zdjęciach też się nie przejmuj.
Widocznie taki był poziom :twisted: :-D
Z drugiej strony, ile też to chciałbyś napisać??
Fajna, niefajna, next please. Tak to wygląda.

PS. Kto trzymał aparat?? :mrgreen:

Zielony
12-06-2006, 01:04
a tak serio Zielony, to co miałeś na myśli związanego z "Wirtualnym Światem" proponując tę fotkę? Jak dla mnie zdjęcie jest nie na temat, choć samo w sobie klimacik jakiś tam ma. Do tego wygląda na niedbale opracowane - bo skoro tłum faluje i jes rozmyty, to spokojnie można było usunąć ten paskudny mega szum z tej części zdjęcia.
Fotka jest na temat bo... taki był zamysł autora ;)
Jak wspomniałem gdzieś wcześniej temat dosyć dziwny i każdy to mógł inaczej zorganizować. Albo całkiem dosłownie, albo coś pokombinować. Tak też było w tym przypadku. Swoją drogą to chciałem też później napisać do Was prośbę: jakie mielibyście koncepcje na fotkę w tym temacie? Zdjęcie RJ'tki, routera czy co? Jeśli chodzi o jakość fotki to jest jaka jest. Szum pozostał bo NeatImage nie mam nawet zainstalowane. Ale szum z 20D jest OK, czyż nie? Może kolega Il Fuoco coś powie na ten temat - on lubił interpretować szumy :mrgreen: Ostra też nie jest - bo poruszona była. Nie każda fota musi być ostra. Robione z ręki na szybciora. Ta chwila trwała krótko. W dodatku z tej fotki został mi tylko ten resize co wisi na imageshacku :evil: RAW poszedł z dymem przy formatowaniu karty :evil: - nieumyślnie. ISO 1600; tyle pamiętam :D


...według mnie mówia tyle, że oni sa w swoim (prawdziwym) świecie a reszta dla nich jest czymś nie rzeczywistym, właśnie tyułowym wirtualnym światem - jest a nie ma. Tyle moich wywnętrzeń, czas żeby autor zwycięskiej fotki się wypowiedział
Coś w tym kierunku...


hmm, no nie chcę mówić zanim nie odezwie się zapytany - i w żadnym wypadku proszę tego nie odbierać jako bufoniastego zapyzienia (sam poddaję się krytyce w moim wątku w galeriach, choć mało kto z tego korzysta).
Spoko; jeśli chodzi o krytykę. Jak sam wiesz/wiecie, że za dużo nie pokazałem na forum. Mimo, że rocznica już minęła :mrgreen: A może to mój wybór? :roll: Póki co uczę się patrzeć i fotografować. A na własną stronkę też pewnie niedługo przyjdzie czas.


Wracając do tematu - wirtualny, oznacza wprost "możliwy", a potocznie jest rozumiany jako pewien wytwór współczesnej elektroniki. Gdyby było Świat obok nas, Poza światem, Mój świat etc, to OK, ale tutaj nie kumam bluesa.
Być może masz rację. Coś w tym jest.

Dzięki i pozdrawiam,
Zielony

kami74
12-06-2006, 08:08
Kami, bądź rozsądny chłopak i nie przywiązuj aż takiej wagi do battle'ów...

PS. Kto trzymał aparat?? :mrgreen:
Nie przywiazuje do battli nie wiadomo jakiej wagi ale jak juz startuje to sie troche angazuje i tyle. A aparat trzymał baaaardzo chybotliwy statyw Velbona. pozdr

Kubaman
12-06-2006, 19:10
zielony, dzięki za posta :)
ja tam może i nie zrozumiałem idei, ale grunt to się dobrze bawić.

co do ostrości, to ja nic nie wspomianłem - wyostrzanie tutaj wręcz zabiłoby ciekawy efekt. Ale szumy.... fuj, mogłeś się postarać, naprawdę wrażenie pozostaje, ze się nie przyłożyłeś ;)

Zielony
14-06-2006, 00:08
Ale szumy.... fuj, mogłeś się postarać, naprawdę wrażenie pozostaje, ze się nie przyłożyłeś ;)

Szumy??? Chciałeś chyba powiedzieć, że ZIARNO* :lol: ;) :-D
Ziarna mój PS 7 nie usuwa niestety :cry: ;)


*tak tak, też kiedyś oglądałem - ale wyrosłem ;)