PDA

Zobacz pełną wersję : co robie żle?



dzons
17-10-2004, 01:33
witam
próbuje wgrac rosyjski soft przeczytałem każdy wątek na ten temat ale jest problem a więc,
sciągam orginalny soft rozpakowywuje go hacerski plik podmieniam orginał canona, podpinam eosa do kompa formatuje CF odpalam plik upload firmwire.exe na wszystko się zgadzam po drodze po zakonczeniu wyłanczam aparat aparat potem załanczam i nic jest tak jak przed wgraniem hacka :(
Co robie nie tak?
hack plik-E3kr111B71
pozdr.

Vitez
17-10-2004, 03:02
odpalam plik upload firmwire.exe
Co robie nie tak?


Poczytaj dokladniej te teksty na ktore sie zgadzasz, moze tam jest wskazowka.
Wydaje mi sie ze masz taki sam firmware w aparacie na jaki probujesz zmienic.
Upload firmware.exe dziala chyba tak, ze nie uploadnie firmware gdy wersja jest ta sama.
Rozwiazania masz dwa:
- znalezc gdzies starsza wersje oryginalnego lub shakowanego firmware Canona, wgrac ja i dopiero na nia sprobowac nagrac nowsza wersje - shakowana
- pozyczyc od kogos czytnik kart i na karte CF nagrac firmware (rozpakowany) - aparat uploaduje firmware niezaleznie od wersji jaka ma w srodku.

Tomasz Golinski
17-10-2004, 07:23
Bez problemu upgraduje się 1.1.1 na 1.1.1 wasiaware. to nie problem. jedyna rada jaka przychodzi mi do głowy (może trywialna), to otworzyć klapke karty i zamknąć. Wtedy aparat na nowo ją podczytuje i znajduje firmware do upgradu.

dzons
17-10-2004, 12:21
Dzięki za porady w przypadku Tomasza okazały się trafione w 100% wystarczyło wyciągnąc karte i z powrotem włożyć :oops:
pozdr.
dzons