PDA

Zobacz pełną wersję : Sandisk: Czy mial ktos jakies problemy?



KuchateK
01-06-2006, 17:07
Ankieta tak dla porownania do "tej drugiej (http://canon-board.info/showthread.php?t=10011)" (na temat Kingstona).

Zobaczmy jakie wyniki beda tutaj...

adamek
01-06-2006, 18:01
ja nie bede sie wpisywal.
JEdnak przez tydzien dizala dobrze. ;)

Vitez
01-06-2006, 18:29
Ciekawe kiedy bedzie ankieta o Lexar i Pretec ;) . Bo takie mam.

electron
01-06-2006, 18:42
2 gb sandisk extreme odkad go kupilem zero problemow :)mam jeszcez preteca chetacha i kingstona niebieskiego ale sandiskowi ufam najbardziej

KuchateK
01-06-2006, 21:13
Ciekawe kiedy bedzie ankieta o Lexar i Pretec ;) . Bo takie mam.
Zakladaj ;)

Amek
01-06-2006, 22:52
Jak na razie nie miałem! ;-)

Robson01
02-06-2006, 01:05
Nie wiem czy powinienem się dopisywać ponieważ mam 2gb SanDisca, ale niestety w telefonie i nie do przechowywania zdjęć a "tylko" MP3. Niemniej bez problemów,

Vitez
02-06-2006, 10:33
Zakladaj ;)

Nie widze potrzeby :p

Auwo
02-06-2006, 15:13
Nie widze potrzeby :p

To po co kilka postów wyżej napisałeś...


Ciekawe kiedy bedzie ankieta o Lexar i Pretec . Bo takie mam.

Vitez
02-06-2006, 18:37
To po co kilka postów wyżej napisałeś...

Ciekawosc != potrzeba.

Tomasz Golinski
03-06-2006, 11:54
No i referencyjna ankieta obnażyła prawdę. Kingstony są do bani :evil:

Robson01
03-06-2006, 12:08
Zgadujesz, czy też wróżysz z fusów?

KuchateK
04-06-2006, 01:06
Ankieta to nie wrozba.

Robson01
04-06-2006, 01:47
Ankieta to nie wrozba.
Spokojnie, ankieta dotycząca Kingstonów trwa od dwóch miesięcy (prawie), a ta zdecydowanie krócej. Po drugie trzeba również patrzeć na liczbę wypowiadających się w obu przypadkach. Póki co świadczą one jak na razie o większej liczbie właścicieli tych pierwszych, co również ma przełożenie na ewentualną wadliwość kart - im więcej sprzedanych egzemplarzy tym większy może być odsetek tych z wadami.

Tomasz Golinski
04-06-2006, 01:57
im więcej sprzedanych egzemplarzy tym większy może być odsetek tych z wadami.
Czyżbyś zajmował się projektowaniem podatków?

Robson01
04-06-2006, 11:28
Jeżeli sprzeda się określoną ilość jednego produktu i kilkakrotnie więcej drugiego, to logicznym wydaje się, że w tym drugim przypadku może być więcej reklamacji. Nie znaczy to wcale że ten drugi jest gorszy jakościowo. Projektowaniem ogrodów również się nie zajmuję.

Veene2
04-06-2006, 12:53
A ja sie z wami nie zgodze. nie nalezy patrzec na ilosc osob, ktore sie wypowiedzialy, chociaz im wiecej tym proba bardziej reprezentatywna, lecz na udzial procentowy. Niecale 86% uzytkownikow Kingstona nigdy nie mialo z nim problemow, podczas gdy "zadowolonych" uzytkownikow SanDiska jest ponad 94%. Ponad 8 punktow procentowych to jest bardzo duzo i wydaje mi sie, ze zwiekszenie ilosci glosujacych osob nie zmieni bardzo obrazu.

Jac
05-06-2006, 08:42
A ja sie z wami nie zgodze. nie nalezy patrzec na ilosc osob, ktore sie wypowiedzialy, chociaz im wiecej tym proba bardziej reprezentatywna, lecz na udzial procentowy.

Dokladnie, jesli tylko proba jest reprezentatywna, to zwiekszenie ilosci glosujacych ma juz tylko nieznaczy wplyw...w polsce sondaze (np poparcia dla partii czy inne) sa robione na grupie okolo 1000 osob ktora reprezentuje wszytkich polakow ;-)

KuchateK
05-06-2006, 15:15
sa robione na grupie okolo 1000 osob ktora reprezentuje wszytkich polakow ;-)
A potem sa takie kwiatki jak przed wyborami ;)

Wybadaja telefonicznie jakies 1000 luda, ktorzy akurat mieli chec z nimi porozmawiac. A reszta bez telefonow, internetu i ochoty do rozmowy z ankieterami nie jest uwzgledniona, mimo ze to oni zwykle pierwsi z samego rana pedza do urn.

Tomasz Golinski
05-06-2006, 16:23
Myślisz, że to przypadek lub błąd metody? Nie jest to trochę naiwne?

fotosc
05-06-2006, 21:36
do canona nie jest wskazana ta karta ,potrafi elektronike popsuc

KuchateK
05-06-2006, 22:26
Myślisz, że to przypadek lub błąd metody? Nie jest to trochę naiwne?
Nie tak dawno (juz po wyborach) czytalem o mieszkancu jakiejs zabitej dechami wioski... Bez telefonu, bez telewizora... Pierwszy byl przy urnie...

Przeciez takich miejsc i takich ludzi jest sporo. Mimo ze telefon to popularne urzadzenie nie kazdy siedzi cale dnie i czeka az laskawy ankieter zadzwoni. Nie mowiac o checi z jaka ten pan rozmawial na temat polityki z dziennikarzami. Tak samo panie zwolenniczki i pare innych grup uprawnionych do glosowania.

Jak teraz takich ma uwzglednic badanie przeprowadzane telefonicznie na "reprezentatywnej" grupie?

Zreszta w innym tekscie opisywali jak to Polacy nagminnie klamia wszelkich ankieterow. Co innego przyznac sie komus otwarcie w twarz a co innego zaglosowac...

Zreszta swego czasu mialem incydent bycia ankieterem przed lokalem wyborczym w "takiej malej miescinie"... Precyzja pomiaru byla zastraszajaca. "A panie, co ja tam jakies ankiety", "a bo ja to pamietam", "a ja to panie nie widze tutaj dokladnie"... Duzo takich :D

Tomasz Golinski
05-06-2006, 22:27
To wiem, ale mi się po prostu nie wydaje, że to jest decydujący efekt. Takie rzeczy można przecież statystycznie korygować.

KuchateK
05-06-2006, 23:02
Statystycznie to narazie wychodzi, ze spora czesc ankiet wyborczych (przyklad ostatnie wybory) mozna o kant potluc.

adamek
14-06-2006, 23:23
hmm... nie wiem czy się dopisać też?
Miałem szczęście jak 110 :D . Byłem w domu i coś tam testowałem. Zrobiłem zdjęcie bodajże firanki. ;) Próbowałem zgrać fotkę (via czytnik) na komputer. Nie chciała się przegrać długo (jeden raw!). Kliknąłem anuluj i kiedy chciałem przegrać drugi raz - udało się, ale plik nie chciał się otworzyć.

Z karty w aparacie też już nei cchiał go otworzyć...
Ale sformatowałem kartę i od tego czasu wszystkie firanki wychodzą pięknie. ;)

aha, karta to sandisk ultra 1gb

SenK
15-06-2006, 23:09
Ja mam 128MB która była wyjechana na maxa bo z 2002 albo 03 jest.. ostatnio ja dla jaj włozyłem do aparatu.. i takjakby spust nie działa.. zapala sie czerwona diodka i nie gasnie.. Wyłańczam aparay i też nie gasnie.. dopiwro trzeba baterie wyłozyć..

Jak sie podłączy do czytnika to można kopiowac na nią dane itd..

ms714033
15-06-2006, 23:44
do canona nie jest wskazana ta karta ,potrafi elektronike popsuc

A w kopalni wydobywa się węgiel !!! :twisted:

Może jakieś konkrety ?

Ja mam od roku San Diska Ultra II i żadnych niespodzianek nie miałem