Zobacz pełną wersję : 70-300 IS II USM w Olsztynie lub okolicach
Cześć! Noszę się z zamiarem kupna Canona 70-300 IS II USM i chciałbym ewentualnie zrobić test takiego sprzętu w zestawie z 800D. Czy wśród Canonierów jest ktoś z Olsztyna lub okolic zainteresowany spotkaniem w takim właśnie celu?
Mohinder
13-01-2021, 22:22
Niestety do Olsztyna mam daleko ale z czystym sumieniem mogę polecić ten obiektyw. Ma jedną wadę, nie pracuje z telekonwerterem ale to też nie do końca prawda. Nie pracuje według Canona i na przykład w zestawie Canon 80D lub 6DMKII i konwerter obiektyw nie pracuje ale już w zestawie z Canon R telekonwerter + adapter obiektyw działa co daje ogniskową 600mm :)
WracajÄ…c do samego obiektywu to jest naprawdÄ™ wart uwagi.
O tym, że obiektyw jest na prawdÄ™ porzÄ…dny, wiem z wielu pozytywnych ocen na różnych portalach í ½í¸€ Jednakże przed zakupem wolaÅ‚bym siÄ™ przekonać "naocznie"í ½í¸‰, dlatego pytam...DziÄ™ki za zaangażowanie i opiniÄ™!
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.