PDA

Zobacz pełną wersję : [Kraków] 2006-06-03 - Demonstracja "przeciw obłudzie IV RP"



birez
28-05-2006, 23:30
Hej :)

Dostalem kolejny cynk w sprawie spodziewanych demonstracji.
Cytuje:



KRAKÓW PRZECIW OBŁUDZIE IV RP
3 czerwca 2006, godzina 11:00 pod Adasiem

Wyobraź sobie, że wicepremierem i ministrem rolnictwa w Polsce jest przestępca...
Wyobraź sobie, że drugim wicepremierem i ministrem edukacji w Polsce jest nacjonalista...
Wyobraź sobie, że ministrem gospodarki morskiej jest były szalikowiec...
A teraz otwórz oczy i przekonaj się że to nie sen. To tylko przykłady naszej rzeczywistości,
nazywanej przez rządzącą koalicję "odnową moralną" i "budową nowej, lepszej IV RP".
3 czerwca na rynku pokażmy, że Kraków nie godzi się na tak bezczelną obłudę i hipokryzję!
Razem pokażmy swoją siłę!!!
Ale uwaga! Jeśli przyjdziecie, poseł Wierzejski nazwie was lewakami inspirowanymi przez
środowiska pedofilskie powiązane z mafią narkotykową!!!...Warto?

Do zobaczenia na demonstracji :) !!!


Moze byc o tyle ciekawie, ze jednoczesnie maja miejsce "Dni Krakowa"...

Wybiera sie kros moze ? Moze to jakos z minizlotem polaczymy ? :)


Pozdrawiam,
Pawel

mattnick
28-05-2006, 23:36
Będzie konfrontacja z wszechpolakami ??

birez
28-05-2006, 23:46
Będzie konfrontacja z wszechpolakami ??
No moglo by byc ciekawie :)
Z jednej strony demo, z drugiej smoki, z trzeciej bractwo kurkowe a z czwartej MWP :mrgreen: oj bylo by co focic :mrgreen:

Ale skoro na dwoch poprzednich "antyGierychowych" WP sie nie pojawili, to nie robie sobie nadzieji ze na tej sie pokaza (no chyba ze zbierali sily :twisted: )

mattnick
28-05-2006, 23:47
szkoda, że mieszkam na takim zadupiu...chyba jestem jedynym użytkownikiem tej puszki u mnie na wiosce...:(

Robson01
29-05-2006, 00:03
No to jesteś Pan Szycha :-).

mattnick
29-05-2006, 00:07
nie jestem i za takiego się nie uważam...chętnie bym z kimś połaził i pofocił...raz i to przez przypadek w lesie spotkałem nikonowca, który polował na sikające lasky (chyba) bo ptaków tym lesie nie uświadczysz...

Tomasz1972
29-05-2006, 08:36
nie jestem i za takiego się nie uważam...chętnie bym z kimś połaził i pofocił...raz i to przez przypadek w lesie spotkałem nikonowca, który polował na sikające lasky (chyba) bo ptaków tym lesie nie uświadczysz...
To trzeba zorganizować jakiś plenerek w okolicy :)

ripek
29-05-2006, 09:40
Kurcze - tyle tych demonstracji juz bylo ze moze w koncu się przejdę ;)

Vitez
29-05-2006, 17:25
No moglo by byc ciekawie :)
Z jednej strony demo, z drugiej smoki, z trzeciej bractwo kurkowe a z czwartej MWP :mrgreen: oj bylo by co focic :mrgreen:


And the winner is... bractwo kurkowe. O ile dobrze pamietam niezle strzelaja z kusz :twisted: .

birez
29-05-2006, 23:32
And the winner is... bractwo kurkowe. O ile dobrze pamietam niezle strzelaja z kusz :twisted: .
Raczej mi sie z bronią palną kojażą ale tak czy owak, na pospolite ruszenie mocnych nie ma :mrgreen:
Kupą mości panowie ! (http://paski.org/komiks-16.html)