PDA

Zobacz pełną wersję : [Kraków] 3 czerwiec - Piwo !



thorin
27-05-2006, 22:10
Witam wszystkich...


Planujemy sie spotkac w starym zlotowym towarzystwie, konkretniej:

1. Pazurek
2. birez (koniecznie przez male b)
3. Gonzo44
4. Kubaman
5. Iza
6. thorin himself
7. Venio, choc sam jeszcze o tym niewie :mrgreen:

jezeli ktos ma dosc gadania o elkach i mocnych punktach obrazu zapraszamy do wypicia piwka w doborowym towarzystwie (moze nawet niejednego). Przy takim towarzystwie nie mozna sie nudzic zapewniam ;) poprowadzi nas przeowdnik beerez, jak zwykle w twarzowym czerwonym kasku ochronnym (birez oi !)

pozdrawiam
krzysiek

ep09gregory
27-05-2006, 23:02
podajcie jakies konkrety gdzie sie umawiacie i o ktorej chtnie wpadnen jesli mozna :?

thorin
28-05-2006, 00:29
jasna sprawa, w poniedzialek lub wtorek postaram sie zamiescic wiecej konkretow...

birez
28-05-2006, 00:33
ooo Iza :D
To na pewno nie moze mnie zabraknac :D

Natomiast od prowadzenia sie niechybnie wymigam, gdyz kask mi zaginal, a bez niego nie czuje sie wystarczajaco wladczy ;)

A co do szczegolowszych planow, to osobiscie cos mi chodzi po glowie ale to powiem jak mi sie uda pewien fakt potwiedzic... I'll be back :]

pazurek
28-05-2006, 10:32
Nie zaginal, tylko zes go rzucil w moim kierunku a ja zdazylem uskoczyc. :P

A oprocz tego piwa to mamy jakies plany bardziej fotograficzne? W sensie nie tylko dyskutowanie o szklach i puszkach? ;)

Acha, no i o ktorej mniej wiecej jest planowane spotkanie? Date znamy od wielu miesiecy, a godzine? Na tydzien przed to juz mozna by ustalic chyba? ;) Spotkanie raczej wieczorne?

thorin
28-05-2006, 10:37
eeee, jak wieczorne to mnie nie ma o 18:30 (ostatni autobus), chyba ze ktos ma mozliwosc przenocowania thorina ;) spotykamy sie okolo 13-14 i idziemy sie napic piwka, jak juz pisalem NIE zamierzam gadac o puszkach i lensach ;) plany fotograficzne ? jakies propozycje ?

pazurek
28-05-2006, 10:51
Aaa kurde no wlasnie ja znowu lece po lebkach, niech mi ktos cos przepisze na koncentracje i czytanie ze zrozumieniem. :mad:

Jasne tho, napisz teraz ze Cie nie ma i w ogole, najpierw umawiasz sie miesiacami a potem nagle Ci godzina przeszkadza. :P

Spoko, jesli dozyje 3-go to postaram sie zalatwic sobie caly wolny dzien. Plany fotograficzne? No ja ostatnio pstrykam rozne zabytki wiec sie moge przejsc trasa podobna jak na ubieglym zlocie w Kraku, z tym ze podejrzewam ze reszta ekipy nie bedzie zainteresowana (tym bardziej ze wiekszosc bedzie z Krakowa).

Na szczescie z birezem powoli lapiemy doswiadczenie w wynajdowaniu atrakcji, moze cos na sobote sie znajdzie. Jakas manifestacja albo inna tam parada nierownosci. W ostateczniosci mozna robic sobie nawzajem portrety stolikowo-barowe czy cos.

birez
28-05-2006, 10:59
Aaa kurde no wlasnie ja znowu lece po lebkach, niech mi ktos cos przepisze na koncentracje i czytanie ze zrozumieniem. :mad:

Jasne tho, napisz teraz ze Cie nie ma i w ogole, najpierw umawiasz sie miesiacami a potem nagle Ci godzina przeszkadza. :P

Spoko, jesli dozyje 3-go to postaram sie zalatwic sobie caly wolny dzien. Plany fotograficzne? No ja ostatnio pstrykam rozne zabytki wiec sie moge przejsc trasa podobna jak na ubieglym zlocie w Kraku, z tym ze podejrzewam ze reszta ekipy nie bedzie zainteresowana (tym bardziej ze wiekszosc bedzie z Krakowa).

Na szczescie z birezem powoli lapiemy doswiadczenie w wynajdowaniu atrakcji, moze cos na sobote sie znajdzie. Jakas manifestacja albo inna tam parada nierownosci. W ostateczniosci mozna robic sobie nawzajem portrety stolikowo-barowe czy cos.
No ludzie, dni Krakowa sa !
http://www.krakow.pl/kalendarium/?MODE=kalim&TYPE=show&IM_ID=2987

Smoki, kurki, szlachcice, te sprawy.

pazurek
28-05-2006, 11:03
Mmmm... kurki.... :twisted:

birez
28-05-2006, 11:06
Mmmm... kurki.... :twisted:
Kurki, foczki, whathever :twisted:

Kubaman
28-05-2006, 16:45
panowie nie straszcie mi żony, bo nie przyciągnę ;)

canis_lupus
28-05-2006, 18:11
Hmm, czwartek mam wolny, a w środę mogłbym przybyć dopiero koło 16-tej. Tylko nadal nie wiem co i gdzie.

pazurek
28-05-2006, 18:35
Kuba, a Twoja zona to sie boi kurek czy foczek? :>

canis_lupus, no i przyznaj, nie wiesz tez kiedy. Mowimy o SOBOCIE 3-go czerwca. ;)

ripek
28-05-2006, 18:45
O mnie to oczywiscie zapomnieli ;(

A serio - jak dam rade to sie pojawie :)

Venio
28-05-2006, 19:08
hmm sobota... jak nie wpadnie mi sesja na battle'a to moge przyjechac :P ale to zalezy od czasu mojego kumpla bo przecie ja mu nie bede ustalał kiedy i o ktorej :)

arturs
28-05-2006, 21:58
To może się zobaczymy.. wybieram się z rodzinką w sobotę do krakowa (zależy od pogody) i potem może do zoo, ale w okolicach południowych przez rynek się przewinę ..

Pozdr
Artur Starz

thorin
28-05-2006, 22:39
aktualizuje liste, wiem ze niepewna bo kazdemu moze cos wypasc :mrgreen: ale w ogolnym zarysie wyglada tak:

1. Pazurek
2. birez
3. Gonzo44
4. Kubaman
5. Iza
6. thorin himself
7. Venio
8. ep09gregory
9. canis_lupus
10. ripek
11. arturs

arturs
28-05-2006, 22:47
11. arturs

Jak napisałem zależy od pogody i od małych - 3 i 6 lat ma czasem swoje prawa ;-) ale jak będzie pogoda i beda zdrowe to jestem na 100% - dzieciaki mają obiecaną na dzień dziecka wycieczkę do zoo

Pozdrawiam
Artur Starz

birez
28-05-2006, 23:32
No ludzie, dni Krakowa sa !
http://www.krakow.pl/kalendarium/?MODE=kalim&TYPE=show&IM_ID=2987

Smoki, kurki, szlachcice, te sprawy.
No i jeszcze bedzie:
http://canon-board.info/showthread.php?p=173230

Ja mam zamiar byc, jak znam zycie, to Pazurek sie znowu do mnie przyklei :P

pazurek
29-05-2006, 00:33
f*k*j sie :P wole w pracy siedziec niz zebys mi potem wypominal ze zalatwiles demo do focenia. :roll:

birez
29-05-2006, 07:42
f*k*j sie :P wole w pracy siedziec niz zebys mi potem wypominal ze zalatwiles demo do focenia. :roll:
Tylko nie "zalatwiles" ! Bo pozniej pojdzie plota, ze birez maciwoda organizuje manifestacje.
Ja tylko przekazuje newsa, wujku dobra rada :P

kettler
29-05-2006, 11:10
a mnie niestety w Krakowie wtych dniach nie bedzie ... albo Bielsko i zawody strzeleckie albo Rzeszów...i trening strzelecki

canis_lupus
29-05-2006, 15:03
Ok, Sobota. Ale gdzie? Rynek, Kazimierz? Moze jakas konkretna knajpka?

thorin
29-05-2006, 15:07
hymmm ja chce sie napic piwka, zreszta na wiecej chyba mi czasu nie starczy wiec obstawiam portrety barowe czyli testy szumow na iso 1600 ;) znasz jakas niedroga knajpke niedaleko rynku ?

birez
29-05-2006, 15:27
hymmm ja chce sie napic piwka, zreszta na wiecej chyba mi czasu nie starczy wiec obstawiam portrety barowe czyli testy szumow na iso 1600 ;) znasz jakas niedroga knajpke niedaleko rynku ?
Polecam "Nic Nowego" na sw. Krzyza. :twisted:
Jakis guinessik, czy inny strongbow. :twisted:

A notabene, od ktorej jestes w kraku ? Bo to ze na browca idziemy popoludniem nie znaczy ze czegos wczesniej nie mozna bedzie zrobic.

thorin
29-05-2006, 15:37
ja moge byc nawet o 8 rano, mi to jest obojetne

pazurek
29-05-2006, 15:40
thorin, no co Ty mowisz, bedziesz mial cyfrowa puche? :>

birez, nie wszyscy maja tyle pieniadzorow zeby sie poic trunkami po 10 zeta za miarke. :roll:

thorin
29-05-2006, 15:45
jak wyciagne Venia to bede mial ;)

birez
29-05-2006, 16:20
thorin, no co Ty mowisz, bedziesz mial cyfrowa puche? :>

birez, nie wszyscy maja tyle pieniadzorow zeby sie poic trunkami po 10 zeta za miarke. :roll:
Nic nie poradze ze wole strongbowa, niz te inne badziewne chmielowe zupki, bleee :P

thorin
31-05-2006, 20:18
no to co Panowie o ktorej sie mam pojawic ? i jaka proponujecie knajpe ?ja sie dostosuje, byle moj portfel nie krzyczal ze umiera ;)

z Kuba widzimy sie o 14
o 11 jest manifa, o czyms zapomnialem ? moze o 10 mnie sholujecie z dworca pkp ?

birez
31-05-2006, 20:24
no to co Panowie o ktorej sie mam pojawic ? i jaka proponujecie knajpe ?ja sie dostosuje, byle moj portfel nie krzyczal ze umiera ;)

z Kuba widzimy sie o 14
o 11 jest manifa, o czyms zapomnialem ? moze o 10 mnie sholujecie z dworca pkp ?
Ja ciut przed jedenasta wyruszam w strone rynku z podwala, takze sorry ale dworzec mi nie po drodze ;)
Chyba ze bedzie padalo, wtedy pojade busem i bede ladowal na pl. matejki wiec moge Cie napasc na dworcu :]

Co do knajp, to najfajniej mysle bylo by jakas z ogrodkiem. Mysle ze wybor mamy taki, ze miejsce sie na pewno gdzies znajdzie :]

ans
31-05-2006, 20:40
Ja jestem na weekend w Krakowie.
W godzinach południowo-popołudniowych planuje jakies street foto na rynku (i w okolicach).
Może jakoś na siebie wpadniemy ;))
Wypatrywać chłopaka, 175cm wzrostu z 30D na szyi ;-))

Pozdrawiam

thorin
31-05-2006, 20:51
Twoj opis jest bardzo charakterystyczny (pomijajac 30d ;) ) dla jakichs kilku-kilkunastu milionow polakow wiec moze wypatruj mnie ;)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img329.imageshack.us/img329/9996/redtho2oq8bp.jpg)
photo by pazurek

ans
31-05-2006, 21:05
Hehe, nie wiem ilu 16 latkow może biegać z 30D po rynku krakowskim ;))

A tak serio, to o 12:15 bede w Krakowie. Potem do hotelu i ok. 13 pewnie zjawie się na rynku.

Planujecie troche pofocić na rynku, czy od razu szukać jakiejś knajpy?

PALOMBO
31-05-2006, 21:14
JA TEŻ SIĘ PISZĘ . 3 NA RYNKU OKOŁO POŁUDNIA SIĘ BENDĘ KRENCIŁ
( ALBO KRĘCIŁ ) :) Z 20d

canis_lupus
31-05-2006, 23:12
Kurcze, jest jakies miejsce gdzie spotykamy się wszyscy o jednej porze? Tam bym się chciał pojawić :D. Dajcie coś znać.

thorin
31-05-2006, 23:34
dobra to ja proponuje tak:
1000 CET - przyjezdzam na dworzec pkp i ide do Pazurka na ulice Budryka 4
1045 CET - rzucam u Pazurka graty i zmierzam w strone ogolnego rozgardziaszu
1100 CET - meeting z beerezem i zrobienie portretow kilku protestantom
1200 CET - staje pod adasiem, i obserwuje moj zegarek, moge was pozbierac wtedy
1220 CET - koncze zbieranie grupy poscigowej i zaczynam szukac knajpy z beerezem
1300 CET - zasiadamy przy pierwszym Piwku i czekamy na Ize i Kube

gdzie bedziemy siedziec ? co bedziemy dalej robic ? niewiem, zapraszam na prywatna zlotowa infolinie, moj numer 502891195 ;)

pozdrawiam
krzysiek

canis_lupus
01-06-2006, 00:06
1000 CET - przyjezdzam na dworzec pkp i ide do Pazurka na ulice Budryka 4
Serwis Apollo? Nie lubię ale mogę się tam pojawić.
Co do późniejszego focenia mam ostatnio odwyk ze względu na kłopoty finansowe (chroniczny brak pieniędzy). Ale pivko bardzo chętnie.

Pazurek: Wyślij mi via PM swój numer telefonu na wypadek jakby się coś pozmieniało.

birez
01-06-2006, 08:46
Serwis Apollo? Nie lubię ale mogę się tam pojawić.


Nikt nie lubi, a juz sklepu internetowego to juz w szczegolnosci :twisted:

Thorin: wez pod uwage, czlowieku w opozycji, ze demo nie musi skonczyc na rynku wiec godziny moga sie ciut rozjechac (ja generalnie ide z tlumem do konca). Z tym ze nie ma cisnienia - moge sie do was spokojnie pozniej dolaczyc.

thorin
01-06-2006, 08:58
birez domyslam sie... ale ilez mozna strzepic migawke na przemowienia odczyty pochody, zey chociaz ich policja palowala albo Marcinkiewicz z okna ratuszu wszedl do tlumu a tak to kicha jak nie ma krwi to nie ma zdjecia na wrold pressphoto :mrgreen: troche poobserwuje kogos sciagne i zaczniemy zabawe bez was ;) pozniej dolaczycie ofkors, bylebym nie czekal w knajpie sam pozdro...

birez
01-06-2006, 09:43
No niby tak ale nigdy nie wiesz czy sie cos ciekawego nie wydarzy pod koniec. Ja mam w zwyczaju chodzic zawsze do konca.

Tytusdezoo
01-06-2006, 11:42
[QUOTE]Nikt nie lubi, a juz sklepu internetowego to juz w szczegolnosci QUOTE]


A czemu nikt nie lubi tego serwisu?Prosze o uswiadomienie.Mam tam cos do zalatwienia i teraz nie wiem,moze lepiej nie isc?:confused:
Co do sklepu internetowego to nie mialem do czynienia ale w normalnym czekalem ostatnio godzine.A w kolejce mialem przed soba tylko dwie osoby :mrgreen:

canis_lupus
01-06-2006, 11:48
Jeszcze nie zdarzyło mi się zebym sprzęt dostał przed upływem 6-7 tygodni. Szczępią się o pudełka (choć teoretycznie nie mają prawa). Ostatnio musiałem dopiero pojechać konkretnymi przepisami zeby mi przyjęli sprzet bez (jak to twierdzili) "pudełka" a to był zwykły blister (blistr?). Jak sprzętu nie naprawią i nie mają tego w magazynie to wciskaja na siłę coś zupełnie innego - bardzo ciężko odzyskać pieniądze.
Co do sklepu: Chciałem coś kupić, pstrzę w cennik na stronie, sprzet jest dostępny. No to ja w autobus, jadę do apollo a facet mi mówi ze nie ma.
- Jak to nie ma? W cenniku jest jako dostępny?
- Pomyłka, zaraz to poprawimy.
Wracam do domu. Na drugi dzień patrzę, sprzęt dostępny. Nie chciało mi się jechac, kupiłem przez net. Po godzinie dostałem status transakcji "oczekiwanie na dostawe" lub cos podobnego. No to wkurzony dzwonię do apollo.
- Dzień dobry, kupiłem przed godziną taką a taka rzecz i dostałem status oczekiwanie... a sprzęt jest dostępny w cenniku.
- Prawdopodobnie ktos momencik przed Panem kupił ostatnią sztukę.
- Ale ten sprzęt jest NADAL DOSTĘPNY!
- A to ja juz nie wiem, proszę czekać az zmieni się status wtedy mozna odebrać.

Czekałem 5 dni. :(
Stracili klienta.

birez
01-06-2006, 12:17
A czemu nikt nie lubi tego serwisu?Prosze o uswiadomienie.Mam tam cos do zalatwienia i teraz nie wiem,moze lepiej nie isc?:confused:
Co do sklepu internetowego to nie mialem do czynienia ale w normalnym czekalem ostatnio godzine.A w kolejce mialem przed soba tylko dwie osoby :mrgreen:

Ja kupowalem dwa razy i zostalem obsluzony profesjonalnie i szybko i fachowo :mrgreen: ale za to sa problemy jak chce sie karta zaplacic :twisted:

A sklepu internetowego nie lubimy, bo... juz ten sklep internetowy wie, dlaczego go nie lubimy :twisted:

birez
01-06-2006, 12:23
Dlatego ja zawsze i wszedzie, jezeli zalezy mi na czasie, wole sie osobiscie zapytac czy maja - nie ufam systemom informatycznym - widac za dlugo przy nich pracuje ;)
I tutaj musze nadmienic, ze Bit u mnie zupelnie przegrywa, bo wyslalem im kiedys ladnego maila z zapytaniem i mnie zupelnie olali :evil:

canis_lupus
01-06-2006, 12:30
Moze wydzielić OT?
Z bitem mam jak najlepsze wspomnienia. Serwis szybki. Jak mi się zepsuł czytnik DVD to po tygodniu dali mi nagrywarkę DVD i kazali sobie wybrać kolor i model. W sklepie nie czeka się jak w apollo. Wiedzą co mają i znają sie na sprzęcie.

birez
01-06-2006, 12:43
Moze wydzielić OT?
Z bitem mam jak najlepsze wspomnienia. Serwis szybki. Jak mi się zepsuł czytnik DVD to po tygodniu dali mi nagrywarkę DVD i kazali sobie wybrać kolor i model. W sklepie nie czeka się jak w apollo. Wiedzą co mają i znają sie na sprzęcie.
OT - jak najchetniej.

Jezeli w bicie nie czekasz, to mowimy chyba o roznych bitach. Mi generalnie ten sklep kojazy sie z niebotycznymi kolejkami i tlumem osob. Jego jedyny plus, to to, ze mam go blisko i nie marudza na placenie kartami.
Za to moim najanaj ulubienszym sklepem jest Anis. Mila obsluga, kolejek niewiele, niestety nie sa najtansi :-/
Z ich (anisa) serwisem mialem raz do czynienia - kupilem sieciowke ktora u mnie nie dzialala, za to na serwisie smigala. Niemniej jednak moje stwierdzenie "no ale u mnie nie dziala" bylo wystarczajace i rozpatrzyli reklamacje pozytywnie :) (akurat wymienilem ja wtedy na innego producenta)

Odpukac, z innymi serwisami za wiele nie walczylem.

pito
01-06-2006, 13:07
OT - do bita trzeba po prostu dzwonic, na maile "zdarza im sie" odpowiedziec. czesto sa tam tlumy, zwlaszcza w godzinach popoludniowych jak ludzie koncza prace bo jest otwarty do 19 czy 20. przed poludniem zazwyczac puchy. sklep sobie chwale bo ceny atrakcyjne, zawsze jak cos biore umawiam sie, ze jak nie bedzie dzialac to przychodze i od reki mi wymieniaja. raz tylko mialem problem jak siadla plyta glowna i nie mieli juz takiej na wymiane a ja zgubilem paragon, niemniej po kilkudniowej przepychance dostalem zwrot kasy a wlasciwie roznice w cenie bo z miejsca dali mi jakis tymczasowy zamiennik, ktory smiga po dzien dzisiejszy. no ale zakupy tam troche kojarza sie z gielda komputerowa :)

a anis to gdzie? na mazowieckiej czy krowoderskiej w okolicach alei trzech?

canis_lupus
01-06-2006, 13:13
Owszem w bicie są tłumy, ale te tłumy są załatwiane szybciej niz 2 osoby w apollo.

gonzo44
01-06-2006, 13:17
JA wstępnie potwierdzam obecność w godzinach przed jak i wczesnopopołudniowych ;-) No chyba, że już jutro będe musiał wyjechać z Krakófka to nie potwierdzam :P

birez
01-06-2006, 14:45
No ale w ogole nie odpowiadac na maile ? Niech mi nawet z kilkudniowym opoznieniem odpisza a nie totalna olewka...



a anis to gdzie? na mazowieckiej czy krowoderskiej w okolicach alei trzech?

Na Krowoderskiej, niedaleko skrzyzowania z alejami.

Tytusdezoo
01-06-2006, 14:55
Ja kupowalem dwa razy i zostalem obsluzony profesjonalnie i szybko i fachowo :mrgreen: ale za to sa problemy jak chce sie karta zaplacic :twisted:

A sklepu internetowego nie lubimy, bo... juz ten sklep internetowy wie, dlaczego go nie lubimy :twisted:
A z kartami to inna sprawa bo chyba nie maja prawa doliczac 3% do rachunku placonego karta.To sklep ma byc dla nas a nie my dla sklepu i to tylko problem wlasciciela jak nie chce doplacac za obsluge Polcardu czy czegos tam innego,i za takie praktyki to powinni im odebrac termiale.A jak sie im nie podoba to niech daja tak jak w sklepach GS-u onegdaj bywalo... na karte ale papieru:mrgreen:

ripek
01-06-2006, 16:24
Offtopic!!

pazurek
01-06-2006, 17:48
A z kartami to inna sprawa bo chyba nie maja prawa doliczac 3% do rachunku placonego karta.

nikt Ci nie dolicza 3%, po prostu placac karta nie przysluguje Ci 3% rabat gotowkowy. ;)

a w ogole to offtopic i moze by go tak do PRALNI przeniesc?

Kubaman
01-06-2006, 21:25
panowie, impreza się jeszcze nie zaczęła, a już taki burdel... 8-)

birez
01-06-2006, 21:37
panowie, impreza się jeszcze nie zaczęła, a już taki burdel... 8-)
Poczekaj az wypijemy... :twisted:

canis_lupus
02-06-2006, 22:17
Pogoda się kiepści... Plany w związku z tym zmieniamy? Ja o 10 się pojawie (na budryka).

birez
02-06-2006, 22:56
Pogoda się kiepści... Plany w związku z tym zmieniamy? Ja o 10 się pojawie (na budryka).
Niezaleznie od wszystkiego, ja o 11stej pojawiam sie na rynku focic demonstracje. Co pozniej ? Bog jeden wie...
Pogoda knajpianym planom nie przeszkadza...

canis_lupus
02-06-2006, 23:07
Włanie o to mi chodzi. Myślę że demonstracja tez się rozejdzie, albo przyjdzie 20 osób.

birez
02-06-2006, 23:17
ehhh... czlowieku malej wiary :)
Ja tam jednak wierze ze bedzie super, pieknie, sloneczko, kupa ludzi itp.
:mrgreen:

(optymizm ma przyszlosc :mrgreen:)

canis_lupus
02-06-2006, 23:24
Po prostu mam nadzieję że posiedzimy przy prowarku... :D
W planach z tego co wiem miało być spotkanie bez fotografii.

thorin
03-06-2006, 05:38
bylby czas... pakuje swoj dobytek na osiolka i dawaj ! do krakowa ! dozobaczenia za pare godzin chlopcy, w razie czego moja komorencje macie, pozdro

birez
03-06-2006, 08:31
Po prostu mam nadzieję że posiedzimy przy prowarku... :D
W planach z tego co wiem miało być spotkanie bez fotografii.
No bynajmniej nie w moich planach :P
A przy browarku posiedziec zdazymy, chocby i z 2 godziny to trwalo.

birez
04-06-2006, 10:55
Buuuu.... Iza nie przyszla - ja sie tak nie bawie :(

canis_lupus
04-06-2006, 23:17
A pazurek Ci nie wystarczył? :D