PDA

Zobacz pełną wersję : Canon A70 - pytania



zielaczek1986
24-05-2006, 19:47
Po pierwsze Witam wszystkich :smile: jak widac to moj pierwszy post na tym forum.

A teraz pytania :smile:

Popierwsze dotyczy one aukcji Canona A70 czy nie przeplacilem przypadkiem a oto ta aukcja: http://allegro.pl/item104425936_canon_powershot_a70_bcm_.html

A drugie pytanie jakie zdjecia na wyzej wymienionym aparacie wychodza czy ktos z nim mial doswiadczenie bo to moj pierwszy aparat cyfrowy :smile: :grin:

solti
24-05-2006, 20:46
Trochę późno zadawac takie pytanie po zakończeniu aukcji:roll:

Co do rugiego pytania: kolorowe, czarno-białe lub sephia:mrgreen: Po tak zadanym pytaniu nie spodziewaj sie sensownej odpowiedzi:idea: Poczytaj troche o fotografii, poucz się, popróbuj i wtedy pytaj:wink:

zielaczek1986
30-05-2006, 23:56
Dobra Dobra Aparacik mi sie podoba :) a wogule ktos ma do niej instrukcje bo mi sie na emule cos nie chce sciagnac a instrukcja by sie sprzydala !! :)

piotrzon
04-06-2006, 19:44
Mam taki aparacik. Fajna zabawka, można nią sporo zrobić, ma wszystkie manualne funkcje - o to chodzi.

mpmdembi
19-06-2006, 17:32
Używałem go ok 2 lata (nadal czasem używam, ale głównie do zdjęć podwodnych) i działa świetnie. Porównując do np. S1 zdjęcia są niewiele gorszej jakości (pomijam zoom i IS).
Ogólnie na początek fajny apartat i można zabrać go w trudne warunki nie ryzykując zbyt wiele.
Wg mnie największą wadą jest wolny i często niewydolny AF.

vtec_Z
29-06-2006, 13:08
... bo zaczynam na tym forum :razz:

Czy przepłaciłeś? Trudno powiedzieć ale ja dałem 410 za zestaw trochę uboższy: http://www.allegro.pl/item109128630_canon_a70_dodatki_bcm_realfoto.html
Aparat jest teraz w drodze do mnie.

Do tej pory bawiłem się małą cyfrową małpą HP, przyszła zatem pora na coś ambitniejszego. Wybór padł na A70.

Czy ktoś dysponuje polską instrukcją w wersji elektronicznej? Chciałbym trochę poczytać zanim sprzęt trafi w moje łapy ;) Wiem - temat nieśmiertelny, po wielekroć wałkowany, ale ja nie mogę trafić na odpowiednie miejsce w necie...

Pozdrawiam

_kuba
30-06-2006, 22:26
witam wszystkich to moj pierwszy post na canon boardzie ;)

równiez jestem posiadaczem A70 od niedawna i rowniez na allegro zakupilem aparacik za 400zł

przeplacic nie przeplaciles ale za tą cene nic ciekawszego nie ma na rynku

aparat jest ok ma sporo funkcji niestety jeszcze nie opanowałem jak zrobic idealne zdjecia (sam kadr jest ciekawe i podoba mi sie ale jak juz ładnie uchwycę kadr to ostrosc nie jest zadowalajaca glownie w makro mam ten problem)