PDA

Zobacz pełną wersję : Dzień Chemika 2006 i Dni Historii Płocka



norbuch
24-05-2006, 11:05
W dniach 2-4 czerwca jak co roku czekają nas obchody Dnia Chemika oraz Historii Płocka. Wsród różnego rodzaju imprez i festynów sportowo rekreacyjnych koncert gwiazd: Blog 27, Sandra oraz Kim Wilde.

borkomar
30-05-2006, 16:54
Witam - Wlasnie przeszukalem ile osob z Płocka jest na CB - widze, ze niewiele ale moznaby sie sie jakos zebrac ktorego dnia i spocik zorganizowac;-)

minek
30-05-2006, 18:26
borkomar: Gdyby wszyscy, podobnie jak Ty, nie pisali skąd są, to z pewnością nikogo byś z Płocka nie znalazł.
Wstępnie pisał bym się, odwiedzę rodziców, zobaczę co tam się ponazmieniało ciekawego ... dawno w Płocku nie bylem (-:

borkomar
30-05-2006, 20:14
borkomar: Gdyby wszyscy, podobnie jak Ty, nie pisali skąd są, to z pewnością nikogo byś z Płocka nie znalazł.
Wstępnie pisał bym się, odwiedzę rodziców, zobaczę co tam się ponazmieniało ciekawego ... dawno w Płocku nie bylem (-:
Kurcze faktycznie ze mnie Los zmienialem ostatnio pare rzeczy w profilu i pewnie przez przypadek zaakceptowalem zle zmiany.
No fajnie napisalem jeszcze do kilku osob na PW - moze sie odezwa - pofocimy nasz pikny Most:mrgreen:

norbuch
02-06-2006, 09:48
Kurcze faktycznie ze mnie Los zmienialem ostatnio pare rzeczy w profilu i pewnie przez przypadek zaakceptowalem zle zmiany.
No fajnie napisalem jeszcze do kilku osob na PW - moze sie odezwa - pofocimy nasz pikny Most:mrgreen:

Chętnie się dopiszę na jakieś wspólne pstrykanie. Dajcie tylko znać gdzie i kiedy.

borkomar
02-06-2006, 12:14
Ja tez czekam na propozycje - noi jeszcze moze kogos bysmy zwerbowali;-)

norbuch
02-06-2006, 18:59
Ten weekend mam już trochę ustawiony. Proponuje zrobić spotkanie zapoznawcze grupy płockiej CB w ciągu następnego tygodnia (oprócz wtorku) lub następną sobotę, niedzielę (chociaz wtedy jest Guraszka i może bym pojechał).

borkomar
02-06-2006, 19:10
Proponuje zrobić spotkanie zapoznawcze grupy płockiej CB w ciągu następnego tygodnia (oprócz wtorku) lub następną sobotę, niedzielę (chociaz wtedy jest Guraszka i może bym pojechał).

Jestem chetny - i postaram sie dostosowac a jak reszta:?: Tylko powoli i pojedynczo:mrgreen:

borkomar
03-06-2006, 10:46
Ale dalem ciala :( nie bylem na Tu Es Petrus - jakos do mnie nie dotarlo ze to teraz - dowiedzialem sie ogladajac Opole:(

norbuch
05-06-2006, 14:05
Proponuje spotkać się w srodę 7.06 około godziny 18 na starówce. Kontakt telefoniczny 603 43 43 36.

norbuch
07-06-2006, 19:12
Zgodnie z zapowiedzią byłem o godzinie osiemnastej na Starym Rynku. Wysłuchałem hejnału pokręciłem się trochę i odszedłem. Nikt się nie pojawił, nikt nie zadzwonił. Faktem jest, że pogoda była wyjątkowo barowa, ale na rozmowę i macanie przy zimnym piwku w sam raz .
Pozdrawiam,

borkomar
07-06-2006, 19:40
norbuch ja myslelem ze to w zarodku umarlo - bo nie dostalem odzewu:( a bylem dzis w plocku kurcze - musimy cos jeszcze wymyslec ale moze przy przewidywalnej pogodzie:( Poczatki jak widac trudne sa:???: