PDA

Zobacz pełną wersję : Obiektywy EF



adzi
18-12-2019, 03:23
Cześć, czy jak do EOS R podepnę tą oryginalną przejściówkę do systemu EF, a następnie obiektyw Canon EF 24-70mm to będę miał zbliżenie tak samo jak na klasycznym full frame, a nie jakiś mnożnik ogniskowej itp?

Bangi
18-12-2019, 06:57
Żadnych mnożników nie ma.

jan pawlak
18-12-2019, 09:10
Na tym "mnożniku ogniskowej" pięknie widać jak PR-owcy próbują robić wodę z mózgu klientom by tylko wymusić sprzedaż.

jp

Bechamot
18-12-2019, 09:31
myslisz , ze adzi to PR - owiec ?

fret
18-12-2019, 14:30
Pink Tajgery wytropiły PR-owca? Forumowej masakry ciąg dalszy.

tomfoot
18-12-2019, 15:55
Wodę z mózgu zdecydowanie zrobiło Sony. Wmawiając osobom nie potrafiącym poprawnie wykonać zdjęcia, że po zakupie ich produktu będzie zupełnie inaczej.

adzi
18-12-2019, 19:02
Żadnych mnożników nie ma.

Bardzo dziekuje, w ogole jak opinia o Rce? dalej fajnie? jeszcze mysle czy ew nie jakis 5D mark IV czy cos :). Widzialem Twoj komentarz chyba na Ceneo ale juz stary :D.


Na tym "mnożniku ogniskowej" pięknie widać jak PR-owcy próbują robić wodę z mózgu klientom by tylko wymusić sprzedaż.

jp

Tzn bylem prawie pewien, ze nie ma ale wolalem zapytac dla pewnosci, bo takie znalezienie tego info jednoznaczne to masakra :).

Na stronie Canon było, że niby działa tak samo, no ale jednak odleglosc jest wiec lepiej bylo zapytac niz sie potem zdziwic kupujac na fakturke, gdzie zwrotow nie ma :lol:.

bans
18-12-2019, 20:29
Tzn bylem prawie pewien, ze nie ma ale wolalem zapytac dla pewnosci, bo takie znalezienie tego info jednoznaczne to masakra :).



Gdybyś rozumiał co to jest ten "mnożnik ogniskowej" to nie zastanawiałbyś się nawet nad tym czy stosuje się go przy adapterze R - EF

Bangi
18-12-2019, 22:55
Bardzo dziekuje, w ogole jak opinia o Rce? dalej fajnie? jeszcze mysle czy ew nie jakis 5D mark IV czy cos :). Widzialem Twoj komentarz chyba na Ceneo ale juz stary :D.
(..)

Moja opinia jest bardzo dobra, nie wrócę do lustra. Reszta jest wątku o R, nie twórzmy tu kolejnego na ten sam temat.

solti
19-12-2019, 00:19
Moja opinia jest bardzo dobra, nie wrócę do lustra. Reszta jest wątku o R, nie twórzmy tu kolejnego na ten sam temat.
Mogę się tylko pod tym podpisać. Na razie, co prawda, lustro zostaje jako uzupełnienie (jakkolwiek by to nie zabrzmiało, chcę drugą puszkę z cropem i szybkością ckm'u), ale żadnej więcej lustrzanki już kupić nie planuję. A 7D2 zostanie ze mną tak długo, aż Canon zrobi puszkę nie gorszą od niego, ale jako bezlustro.