PDA

Zobacz pełną wersję : [battle] Venio vs. Thorin



Venio
23-05-2006, 12:07
łoo kurde co sie bede :) nudy... bo tylko nauka i nauka a focenia mało. Thorin wyzywam cie padalcu !! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: hmm temat? Myśle ze cos z portretów bo to twoja działka ale ty ustalasz konkrety.

pazurek
23-05-2006, 12:30
co to bedzie, co to bedzie :-o

portret vs komunia!
analog vs cyfra!

:D

bundy
23-05-2006, 12:36
portret vs komunia!
analog vs cyfra!

:D

hehehehe... ;-) Spoko, w IVRP taki "mezalians" jest zupełnie normalny :-)

Venio
23-05-2006, 14:09
co to bedzie, co to bedzie :-o

portret vs komunia!
analog vs cyfra!

:D
za tą komunie masz w pape ;) :mrgreen:
a co do analoga to thorin dobrze wie ze na mojego trabanta moze liczyc :) wkoncu parukrotnie porzyczałem mu :)

birez
24-05-2006, 08:31
Ty tak juz nie dogaduj, bo zaraz ktos ciebie wyzwie i bedzie

sztuka vs szrot!
semi pro vs amateur! :P

I polegniesz... :twisted:

pazurek
24-05-2006, 12:11
Batle śmatle. Wyzwac i tak mnie nie wyzwie nikt bo niby na co. Uciekajace ptaszki, zwiedniete kwiatki i motylki makro juz sie przejadly a tematow z wyzszej polki typu "artystyczne zdjecie niczego" sie nie podejmuje. :P

birez
24-05-2006, 13:46
Batle śmatle. Wyzwac i tak mnie nie wyzwie nikt bo niby na co. Uciekajace ptaszki, zwiedniete kwiatki i motylki makro juz sie przejadly a tematow z wyzszej polki typu "artystyczne zdjecie niczego" sie nie podejmuje. :P
Proponuje "autoportrety ze statywu na lace bladym switem" :P

pazurek
24-05-2006, 15:30
A moga byc bez glowy? :)

Ja bym tam wolal w sumie temat "cudze zony nago"... ale nie wiem czy sie TYJUZWIESZKTO zgodzi ;)

ripek
24-05-2006, 16:08
Battle na wspolnym sprzęcie - to moze byc ciekawe :D

thorin
24-05-2006, 16:30
tak to jest jak we wsi inernet ukradno...
widze cos ciekawego sie porobilo, Venio sie chce ze mna pojedynkowac, dyshonorem byloby rekawicy nie podniesc, ale zainteresowany jak zwykle dowiaduje sie ostatni, o peemce informujacej o watku nie bede juz wspominal bo dowiedzialem sie od Venia osobiscie :)


za tą komunie masz w pape ;) :mrgreen:
a co do analoga to thorin dobrze wie ze na mojego trabanta moze liczyc :) wkoncu parukrotnie porzyczałem mu :)

wypominaj wypominaj, tamrona zobaczysz jak swinia ksiezyc :mrgreen:


Battle na wspolnym sprzęcie - to moze byc ciekawe :D

hymmm widze ze juz mi wybieraja metode focenia ;) spokojnie spokojnie panowie jeszcze jeden battle nieskonczony a juz zabieracie sie do drugiego...


Listen up Nigger !
pisze wlasnie z nieswojego kompa, mam nadzieje ze jak jutro wroce do domu to cywilizacja bedzie osiagalna. Coz tu ustalac Man, portret jaki jest kazdy widzi, niech wygra lepszy. Niestety z powodu zaczynajacej sie sesji musze prosic o pare dni na dogranie terminu, niestety Venio nie kazdy sie nudzi :mrgreen:

pozdro

birez
24-05-2006, 17:31
A moga byc bez glowy? :)

Ja bym tam wolal w sumie temat "cudze zony nago"... ale nie wiem czy sie TYJUZWIESZKTO zgodzi ;)
Ten temat jest przeciez zarezerwowany dla pojedynku z tyjuzwieszkim :mrgreen:

Proponuje cos na czasie, np.: "Nie."
Ale moze nie zasmiecajmy juz watka kolegom - w swoim czasie zalozy sie wlasny :)

thorin
27-05-2006, 07:53
Ok jako wyzwanemu przysluguja mi szczegolne prawa :mrgreen: proponuje portre w b&w i termin do 5 czerwca, jak sie nudzi to trzeba sie spieszyc :mrgreen: pozdro man

Venio
27-05-2006, 08:13
myśle ze termin jest ok :) i mam naadzieje ze podołam :D

Venio
04-06-2006, 13:29
no to poległem :p dzisiaj miałem umowioną sesje ale oczywiscie musiało sie rozpadac. Hmm ostatnie ciezko o dobrą pogode. Gratuluje 'wygranej' ;)

thorin
04-06-2006, 14:53
nie ma tak, przedluzamy battla o tydzien :)

Venio
04-06-2006, 15:37
ooo dzieki :)

thorin
07-06-2006, 18:32
a wiec bitwa przebiega ku mojemu zaskoczeniu tak jak przepowiadal Ripek, moznaby skwitowac ze w stylu amerykanskich trailerow:

One EOS...
One Tamron...
One Battle...
Two Opponents...
One Desire ! :mrgreen:

ja juz swoja fotke strzelilem, miejmy nadzieje ze tym razem bedzie na temat :mrgreen:
do kogo slemy foty ?

Venio
07-06-2006, 23:50
do TOMASZA :twisted:

Venio
11-06-2006, 21:50
zdjecie posłane do Tomasza :) teraz czekamy na sz.p. thorina :twisted:

kami74
12-06-2006, 20:49
Oba bardzo dobre. IMO jeden z battli o najwyższym poziomie. pozdr

Kubaman
12-06-2006, 21:18
oj fajnie. Nie powiem, zęby jakieś arcydzieła ;) ale w temacie i na równym poziomie. Przyjemnie zastanowić się nad głosowaniem. Niestety wydaje mi się, że zbyt łatwo odgadnąć autorów. Wenio - jeśli to cyfra, to BEW ci się udało (thorin ma za friko :) )

Venio
12-06-2006, 22:51
ale oba zdjęcia robione cyfrą (jesli thorin nie zmienił planów) - na dodatek wszystko MOJĄ cyfrą :D ;)

pazurek
12-06-2006, 23:41
Nie zebym sie czepial, ale ktos zapomnial skasowac exifa.

thorin
13-06-2006, 00:11
nie zebym sie czepial ale obie fotki zostaly wykonane zestawem 300d + 28-75, lens moj, body Venia dla scislosci, wiec naprawde exif jest ostatnia rzecza kpo ktorej mozna dochodzic autora fotki :)
EDIT:

cieszy mnie ze foty nie sa odebrane jako gnioty, sam na poczatku myslalem o wrzuceniu czegos w b&w bo tylko to w stanie jestem obroic u siebie domu dlatego zaproponowalem Veniowi wlasnie taki styl fotek, wyszlo na to ze obaj mielismy do dyspozycji cyfre i obaj zrobilismy portrety meskie, co akurat bylo porpozycja Venia, podoba mi sie to bo byla to chyba moja pierwsza sesja z osobnikiem plci brzydkiej, zabawa i mozliwosc sprawdzenia sie w nowej roli przednia jak dla mnie :) tymbardziej ze Sonda jak narazie nie wskazuje jakiegos specjalnie pewnego zwyciezcy wiec moze byc ciekawie :)

pozdrowienia dla komentujacych i uczestniczacych ;) :mrgreen:

Jac
13-06-2006, 21:57
wybieram #2 - za to pozytywne spojrzenie ;-)...