PDA

Zobacz pełną wersję : Canon FD - Warszawa



oxeno
18-05-2006, 17:56
Czytalem forum, stare posty, bylo podobno jakies spotkanie w Krakowie, ale nie wiem czy doszlo do skutku. Moze by tak w Wawie cos sie spotkac? Kto jest z Wawy i uzywa systemu FD/FL ? No dobra EF/EFS tez bedzie mile widziany.... :)
Czekam na odpowiedzi :)

Canonek
30-05-2006, 15:38
Kto jest z Wawy i uzywa systemu FD/FL ?
Wyglada na to, ze jeszcze tylko my dwaj. :mrgreen:

panroman
01-06-2006, 21:40
Wyglada na to, ze jeszcze tylko my dwaj. :mrgreen:
To słowo jeszcze zabrzmiało jak pożeganie z FD (brr...) :shock: . Proszę Cię nie pisz więcej w takim tonie, bo to nie jest prawdą. Na dowód spójrz na ilość odwiedzin założonego przeze mnie tematu pt. "Canon AE1-Program".
Nie jestem takim znawcą w tej materii jak Ty i oxeno, ale ponad tysiąc dwieście odwiedzin wyraźnie świadczy, że FD nie umarł, a wręcz przeciwnie trzyma sie bardzo dobrze (po cichu nawet trochę cieszę się z tego, że jestem autorem tego wątku :-D ). W końcu to chyba trzeci pod względem "czytalności" temat.
Pozdrawiam

PS. Wcale nie jest Was dwoje. Jest Nas troje, ale ja mam 716 km do Tatr ;).

Fotos
05-06-2006, 13:33
Ceny FD tez wcale tak bardzo nie spadaja jakby mogly :-)

jatzzek
05-06-2006, 14:51
OK jestem z Wawy i mam puszke i pare szkiel FD. I co dalej? Jak mialoby wygladac spotkanie? Chodzi o plener, czy po prostu o pogaduszki przy piwku?

Pozdrawiam

oxeno
06-06-2006, 16:10
no właśnie nie wiem... dlatego napisałem ten temat. Czekam na propozycje.
Pozdrawiam

panroman
07-06-2006, 08:36
oxeno: z podpisu widzę, że wzbogaciłeś się o Canon AE-1Program:-D . Gratulacje. pzdr.

oxeno
07-06-2006, 09:56
Ten AE-1 Program to body które przez 2 miesiące przywracałem do życia :) Najpierw mechanizm amortyzacji lustra a następnie regulacja czasów, brakowało mu 1/1000, 1/500, 1/250 oraz spóżniał się z 1/125s. Dzięki pomocy pana Adama Bieńka udało mi się wyragulować migawkę tak, że teraz trzyma czasy. Body jest na sprzedarz za niewielkie pieniądze. Pozdrawiam

arianik
02-07-2006, 22:35
Ja tez jestem uzytkownikiem FD i jestem z wawy... wiec nawet chetnie sie spotkam... bede mogl sie nauczyc czegos od zdecydowanie lepszych:)

oxeno
03-07-2006, 07:55
To wiec jak ? Jest ktoś chętny? Może ten week-end? Czekam na propozycje...

arianik
06-07-2006, 03:33
Ja teraz jade do Wloch na wakacje... juz nie moge sie odczekac robienia zdjec w Rzymie podczas meczu finalowego.... mam nadzieje ze cos wyjdzie...
:)
jezeli o spotkanie chodzi to chetnie ale dopiero w sierpniu... wczesniej mnie nie ma...
pozdro i do uslyszenia.. postaram sie cos zamiescic jak sie bedzie nadawalo.. te wloskie emocje moga byc fajne:)