PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o pomoc z WŁAMYWACZEM !!!



Tucio
18-06-2019, 11:50
Witam

Jak wyzej napisalem bede bardzo wdzieczny za wyostrzenie zdjecia nawet minimalnie, wlamal mi sie poraz 4 na budowe do domu i szukam sprawcy ale zbiegl zamontowalem kamere ale obraz jest jaki jest. zdjecie w rozdzielczosci 4032x3024 / 72 dpi na 24 bitach. dziekuje za wszelka pomoc.

zdjecie daje ponizej prosze pisac na maila jesli komus sie uda.

tucio559@gmail.com

Bangi
18-06-2019, 12:07
Jego twarz to jedna wielka plama, raczej nic z tego nie wyjdzie, patrząc przez pryzmat tego co to zamieściłeś.

Marcinus
18-06-2019, 12:28
Tutaj to chyba jedynia NASA mogłaby coś pomóc :) a tak na poważnie to choć nie wiele widać to mam wrażenie że ma czapkę z daszkiem która i tak zasłania całą twarz.

tombas
18-06-2019, 13:15
i co dalej...? samosąd? czy w zamian okradniesz jego? a może zgwałcisz mu córkę?
państwo i jego orany śledczo/sądownicze mamy jakie mamy ,ale to one chyba sa od tego żeby zajmowac sie takimi sprawami

p0m
18-06-2019, 14:49
i co dalej...? samosąd? czy w zamian okradniesz jego? a może zgwałcisz mu córkę?
państwo i jego orany śledczo/sądownicze mamy jakie mamy ,ale to one chyba sa od tego żeby zajmowac sie takimi sprawami

a co te"organy" niby zrobią? powiedzą to samo, co Wy tutaj - że się nie da, że twarz zasłonięta czapką ble ble ble. ewentualnie dzielnicowy przepyta notowanych złodzieji na rejonie.

Bangi
18-06-2019, 15:03
i co dalej...? samosąd? czy w zamian okradniesz jego? a może zgwałcisz mu córkę?(...)

Ty tak na poważanie?
Jak 2 lata temu rąbnęli mi auto, to nasze wspaniałe organy sugerowały mi, abym w międzyczasie sam szukał, bo oni i tak nie znajdą ;)
Niecałe 30 dni od zgłoszenia, spraw została umorzona... ale przezorny zawsze ubezpieczony, więc tragedii nie było :)

mysiaty
18-06-2019, 15:09
Ja bym zgłaszał za każdym razem. Statystyka im poleci, może kiedyś znajdą twoje rzeczy w jakiejś dziupli.

mirror
18-06-2019, 15:28
wiem - to temat na test wyostrzania w dxo w końcu będzie coś konkretnego do testowania :mrgreen:

tombas
18-06-2019, 15:54
Ty tak na poważanie?

tak, na powaznie,
może jeszcze dajmy każdemu okradzionemu pozwolenie na broń i zezwolenie na odstrzał jednego złodzieja rocznie
(dla jasności, to pare razy w zyciu także zostałem pozbawiony własności)

Kolekcjoner
18-06-2019, 17:27
tak, na powaznie,
może jeszcze dajmy każdemu okradzionemu pozwolenie na broń i zezwolenie na odstrzał jednego złodzieja rocznie
(dla jasności, to pare razy w zyciu także zostałem pozbawiony własności)

Moim zdaniem przesadzasz i to grubo. Pomoc policji w ściganiu takich typów ma sens. Sam tego doświadczyłem dostarczając w jednej sprawie dowodów. Policja ma tyle tego typu spraw, że to olewają ale jak im się da konkrety to bardzo chętnie działają, bo to właśnie poprawia im te statystyki.
Takie emocjonalne skrajne podejście jakie tu prezentujesz jest zupełnie nie na miejscu.

Bangi
18-06-2019, 17:28
tak, na powaznie,
może jeszcze dajmy każdemu okradzionemu pozwolenie na broń i zezwolenie na odstrzał jednego złodzieja rocznie
(dla jasności, to pare razy w zyciu także zostałem pozbawiony własności)

Ustalenie sprawcy na własną rękę nie jest nielegalne...

tombas
18-06-2019, 17:34
Takie emocjonalne skrajne podejście jakie tu prezentujesz jest zupełnie nie na miejscu.
rozwiniesz myśl?

Kolekcjoner
18-06-2019, 17:46
rozwiniesz myśl?

Ale co mam rozwijać? Twoje wpisy o "zgwałceniu córki" czy o "okradaniu"? Tu nie ma ani co rozwijać ani tego kontynuować...

tombas
18-06-2019, 17:54
Ale co mam rozwijać? Twoje wpisy o "zgwałceniu córki" czy o "okradaniu"? Tu nie ma ani co rozwijać ani tego kontynuować...

myslałem raczej o Twojej błyskotliwej ocenie mojego skrajnie emocjonalnego podejscia, ale niech bedzie... EOT
PEACE

jinks
18-06-2019, 20:27
Jakość obrazu z kamer tego typu jest bardzo słaba. Złodzieje o tym wiedzą. Zastanawiam się, czy to w ogóle ma sens.

trothlik
30-06-2019, 21:05
ale jak im się da konkrety to bardzo chętnie działają,

Przepraszam za wyrażenie ale o mało mi **** nie odpadła ze śmiechu...Policja? Chetnie działa??? Mamy dziś pierwszy kwietnia czy coś??? Powinno być ja pisał kolega wcześniej. Każdy powinien mieć prawo bronić swojej własności. Jak by jeden z drugim dostał kulę w łeb za wejście na czyjś teren to by się inni zastanowili.

--- Kolejny post ---

jelcyk
09-07-2019, 12:15
tak, na powaznie,
może jeszcze dajmy każdemu okradzionemu pozwolenie na broń i zezwolenie na odstrzał jednego złodzieja rocznie
(dla jasności, to pare razy w zyciu także zostałem pozbawiony własności)

Mmmmmm... Pomarzyc... Nawet bylbym za tym, zeby moc ze dwoch odstrzelic...

Marcinus
09-07-2019, 15:29
Mmmmmm... Pomarzyc... Nawet bylbym za tym, zeby moc ze dwoch odstrzelic...

Teraz jak ktos wejdzie na twoja posesje to wiesz co możesz... :)