PDA

Zobacz pełną wersję : Fotografowanie z pilotem.



fotoarte
31-05-2019, 16:05
Właśnie kupiłem sobie Canona EOS 7D z pilotem, ale nie wiem, jak to wszystko mam ustawić, aby pilot z aparatem zechciał współpracować. Czy może ktoś coś podpowiedzieć? Już teraz, z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

Bangi
31-05-2019, 23:04
Nie chcę być gburem, ale za takie pytania powinny być baty...
https://upload.cyfrowe.pl/cyfrowe/instrukcje/aparaty/canon/instrukcja_canon_EOS_7D_pl.pdf
str. 110

zajęło mi to 30s,a by to znaleźć...

p0m
31-05-2019, 23:21
baty...

raczej bany.

Bangi
01-06-2019, 00:07
raczej bany.

Oj tam od razu bany... ;)

fotoarte
03-06-2019, 11:13
Swój post zamieściłem w dziale dla początkujących. Czyli co, na tym forum początkujący musi być też zaawansowanym profesjonalistą? Jeżeli tak, to po co ten dział?
Bardzo dziękuję wszystkim za wszelaką pomoc i za okładanie batami, ale już sam sobie z tym poradziłem. A wy wszyscy zastanówcie się raczej poważnie nad tym, po co jest w ogóle forum. Jeżeli będziecie za każdym razem tak każdego batami okładać, to niedługo nikt już nie będzie chciał mieć z wami nic do czynienia. Jeżeli chodzi o mnie, to się zraziłem i chyba już o nic tu nie zapytam.

zdebik
03-06-2019, 11:44
Tutaj miasto małe, w nim spędzam życie całe
I ja patrzę przez palce na to wszystko czasami
I nie chcę wam nic mówić, no bo zobaczycie sami
Będzie fotografowanie mydelniczkami, sony rządzi lustrami.


Sorry nie mogłem się powstrzymać. Chłopie poczytaj instrukcje, a jak nie masz czasu sprzedaj aparat bo z takim nastawieniem tylko zmarnujesz jego resztki.

Bangi
03-06-2019, 12:43
fotoarte - nie obrażaj się ;) na większości for internetowych po prostu nie lubi się sytuacji gdy ktoś pyta o rzeczy oczywiste, a ta do takiej kategorii należała; ale przecie pomogliśmy Ci, a w zasadzie to ja; brawo ja:mrgreen: